Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.

Xbox 360 "lagger" går sakte, er tungt å bevege?

NYTT TEMA
JohnOshea91
JohnOshea91Innlegg: 174
04.09.12 20:54

Har et lite problem da jeg har kjøpt splitter ny TV

Da jeg skal spille, er det som om det lagger. det tar lang tid, og det virker tungt å bevege personen på spillet. 

 

Noen som har peiling? grafikk? oppløsning? wtf. dritt tv

DogbertITkonsulent
DogbertITkonsulentInnlegg: 7293
05.09.12 16:09

Sjekk om TV-en din har en såkalt "Gaming mode" hvor alt av bildebehandlingssystemer er slått av.  Svært mange TV-er har dette.

Bitterman
BittermanInnlegg: 708
05.09.12 22:35

Har googlet en del om den tv'en og det er masse folk som har samme problemet. Virker ikke som den har spillmodus og jeg har heller ikke funnet noen som har løst problemet.

Skaff ny TV var gjengangeren på div. forum i alle fall. 

DogbertITkonsulent
DogbertITkonsulentInnlegg: 7293
05.09.12 23:05

I følge manualen til TV-en din, har den en "Spill-modus".

Gå inn på menyen, velg Bildeinnstillinger, under bildemodus velger du Spill (bare tilgjengelig hvis X-box'en er koblet til via HDMI, komponent eller VGA). 

Klikk for å gå tilbake til toppen

Siste innlegg