Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.

Spill [Kultur og Fritid]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett295807.04.2017
Regler for spillforumet runefol7706.09.2011
Hva spiller du for tiden? Gringorill..355026.04.2017
Playstation VR Gringorill..32226.04.2017
Call of Duty WW II Justice 96826.04.2017
Mass Effect: Andromeda LaCangura226.04.2017
Noen som husker Bomberman på nettsiden... MarcusChri..526.04.2017
Nintendo Switch GimleSag4725.04.2017
Skyrim Remastered: (unødvendig ?) Tråd Lezah17424.04.2017
CS:GO Selmorder253424.04.2017
***PS4 - Spilltråd*** GimleSag144822.04.2017
Gode spillkjøp Yxeflens71122.04.2017
Spill som trenger VR Gringorill..521.04.2017
Pokèmon Go - tråden Puertoviej..110719.04.2017
Horizon Zero Dawn-tråden Justice 963117.04.2017
Battlefield 1 Niklasabj17715.04.2017
Hvilket Spill - Bildeversjon freemasun171914.04.2017
Uncharted: The Lost Legacy Knaxern1414.04.2017
Modern Warfare Remastered Ape12114.04.2017
GTA V Online Termion116711.04.2017
Telltale Games: The Walking Dead Arsun9750107.04.2017
Playstation 4 Northridge664004.04.2017
Hvilke spill gleder du deg til i 2017? Gringorill..1403.04.2017
Playsation Plus Northridge99002.04.2017
The Witcher 3 GrinderX960331.03.2017
Den STORE off-topic-tråden Smatti170831.03.2017
Destiny Yxeflens369431.03.2017
Ghost Recon: Wildlands Gringorill..4028.03.2017
The Legend of Zelda: Breath of the Wild freemasun15127.03.2017
Level Up Norge - vårt kjære radarpar... Bongis22425.03.2017
Cast en skuespiller til spillkarakteren Gringorill..7016.03.2017
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg