Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.

Spill [Kultur og Fritid]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett295812:38
Regler for spillforumet runefol7706.09.2011
Castlevania-tråden Venny13922612:01
Pro Cycling Manager 2015 Perseus1124.05.2017
Red Dead Redemption 2 GimleSag19424.05.2017
Playstation VR Gringorill..41724.05.2017
Spill som trenger VR Gringorill..822.05.2017
Telltale Games: The Walking Dead Arsun9751521.05.2017
Hjelp til å finne riktig spill Lyngen1121.05.2017
Pokèmon Go - tråden Puertoviej..112721.05.2017
PlayerUnknown's Battlegrounds Jesperbro619.05.2017
Destiny Yxeflens370619.05.2017
Hva spiller du for tiden? Gringorill..355419.05.2017
The Witcher 3 GrinderX961118.05.2017
Call of Duty WW II Justice 962117.05.2017
Red Dead Redemption PatEvra139817.05.2017
Noen andre som er gira på...-tråden Gringorill..717.05.2017
Final Fantasy XV Amused9920414.05.2017
Outlast 2 Villans20210.05.2017
Battlefield 1 Niklasabj18108.05.2017
Playsation Plus Northridge99508.05.2017
Rocket League robins19408.05.2017
CS:GO Selmorder254107.05.2017
The Legend of Zelda: Breath of the Wild freemasun16105.05.2017
Horizon Zero Dawn-tråden Justice 963505.05.2017
Modern Warfare Remastered Ape12203.05.2017
Skyrim Remastered: (unødvendig ?) Tråd Lezah17601.05.2017
Mass Effect: Andromeda LaCangura929.04.2017
The Last Guardian spawneru12929.04.2017
Gode spillkjøp Yxeflens71328.04.2017
***PS4 - Spilltråd*** GimleSag144927.04.2017
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg