Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Samfunn> Midtøsten

Midtøsten [Samfunn]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Skjerp dere - eller forumet stenges! VG Nett3612.12.2016
NB: Ekstra regel Midt-Østen VG Nett001.12.2014
NY! Hatere / elskere / såkalte filier VG Nett020.02.2012
NTNU  avviser Palestinakomiteen Fico30915:52
Iran-avtalen aicat8215:26
Israel - urettferdig behandlet av Norge? XY583920.10.2017
Stans bistanden, la Israel betale selv. mo627819.10.2017
Abbas fengsler journalist Fico14706.10.2017
Skolestart i okkupert Palestina,... mo63016.09.2017
Skolestart i okkupert Palestina mo620712.09.2017
Israel som en jødisk stat? aicat73207.09.2017
Skyt din egen Palestiner malacay348703.09.2017
Hvem er Israels største støtespillere? Valerina54030.08.2017
Ingen grunn til kritikk av Israel sin... aicat6829.08.2017
Er Gaza fortsatt okkupert av Israel? aicat27917.08.2017
Netanyahu med nye angrep på... aicat1612.08.2017
Sannheten om Vestbredden Musikknytt35606.08.2017
Israel er en tabbe. russell_ma..52402.08.2017
På tide med båthavn og int. flyplass russell_ma..9225.07.2017
Hebron ble satt på verdensarvlista russell_ma..33122.07.2017
Film stoppes for visning i Libanon RazorBoy3810.07.2017
Iran sprer hat mot Israel Sun_Tzu8806.07.2017
Hamas-leder;Vil ikke utseltte Israel fedda112105.07.2017
LO og boikott malacay331403.07.2017
Feige Arabere og Islamister MorganBlue..89806.06.2017
Jeg har mistet troen joplina48602.04.2017
Israelsk demokrati? Homo_Erect..32801.04.2017
Netanyahu krever benådning malacay333112.03.2017
Bør LO bryte samarbeidet med Histadrut? aicat2607.02.2017
Hva er alternativet til Israel ? denperfekt..66228.01.2017
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg