Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Amerikanske Idretter

Amerikanske Idretter [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett295208.03.2017
NBA 2016/17 fenni202400:48
NFL Offseason 2017 SalSomer115129.03.2017
MAJOR LEAGUE BASEBALL 2017 KingKongHa..1229.03.2017
NFL Draft 2017 Mirage6129.03.2017
MLB Off-season 2017 KingKongHa..8328.03.2017
NFL - Småsnakk Mmathisen74028.03.2017
VGD Fantasy Basketball 2016/17 TH2250928.03.2017
NFL-regler Q&A Wavy9022.03.2017
VGD Fantasy Football dynasty league! svenna9934220.03.2017
NFL London 2017 BennyKanin920.03.2017
Super Bowl LI Prop Bets Izcila3121.02.2017
Super Bowl LI SalSomer92721.02.2017
VGD Playoff Challenge SuperCharg..326.01.2017
NFL Wild Card Weekend SalSomer80223.01.2017
NFL Conference Championship SalSomer40923.01.2017
NFL-expansions og relocations, nye... Wavy17123.01.2017
NFL Divisional Round SalSomer91716.01.2017
NFL-Tipping for VGD 2016 - Resultattråd osloblade10311.01.2017
NCAA College Football Stoneback9..198310.01.2017
NFL Uke 17 SalSomer17902.01.2017
NFL-Tipping for VGD 2016 - Uke 17 osloblade2401.01.2017
VGD Fantasy 2014 SuperCharg..66928.12.2016
NFL Uke 16 SalSomer47427.12.2016
NFL-Tipping for VGD 2016 - Uke 16 osloblade2724.12.2016
NFL Uke 15 SalSomer49120.12.2016
NFL Wild Card Weekend-chat JeBe77819.12.2016
NFL-Tipping for VGD 2016 - uke 15 osloblade2718.12.2016
NFL Uke 14 SalSomer63914.12.2016
NFL-Tipping for VGD 2016 - Uke 14 osloblade2811.12.2016
NBA 2K17 smush4909.12.2016
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg