Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Amerikanske Idretter

Amerikanske Idretter [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett295825.05.2017
MAJOR LEAGUE BASEBALL 2017 KingKongHa..33307:57
NFL Offseason 2017 SalSomer136226.05.2017
NBA Playoffs 2017 LBJ9171426.05.2017
NBA Offseason 2017 fenni526.05.2017
NBA 2016/17 fenni231026.05.2017
NFL - Småsnakk Mmathisen74723.05.2017
VGD Fantasy Football dynasty league! svenna9934521.05.2017
NFL London 2017 BennyKanin2304.05.2017
NFL Draft 2017 Mirage102701.05.2017
VGD Fantasy Basketball 2016/17 TH2252813.04.2017
VGD Fantasy 2014 SuperCharg..67111.04.2017
MLB Off-season 2017 KingKongHa..8328.03.2017
NFL-regler Q&A Wavy9022.03.2017
Super Bowl LI Prop Bets Izcila3121.02.2017
Super Bowl LI SalSomer92721.02.2017
VGD Playoff Challenge SuperCharg..326.01.2017
NFL Wild Card Weekend SalSomer80223.01.2017
NFL Conference Championship SalSomer40923.01.2017
NFL-expansions og relocations, nye... Wavy17123.01.2017
NFL Divisional Round SalSomer91716.01.2017
NFL-Tipping for VGD 2016 - Resultattråd osloblade10311.01.2017
NCAA College Football Stoneback9..198310.01.2017
NFL Uke 17 SalSomer17902.01.2017
NFL-Tipping for VGD 2016 - Uke 17 osloblade2401.01.2017
NFL Uke 16 SalSomer47427.12.2016
NFL-Tipping for VGD 2016 - Uke 16 osloblade2724.12.2016
NFL Uke 15 SalSomer49120.12.2016
NFL Wild Card Weekend-chat JeBe77819.12.2016
NFL-Tipping for VGD 2016 - uke 15 osloblade2718.12.2016
NFL Uke 14 SalSomer63914.12.2016
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg