Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.

Boksekamper denne måned

NYTT TEMA
BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 21332
29.08.12 00:55

/1 - Tepparith Kokietgym vs. Nobuo Nashiro - 12x3 WBA World Super Flyweight Title
9/1 - Felix Sturm vs. Daniel Geale - 12x3 WBA Super World & IBF Middleweight Titles (Germany SAT1/Australia Main Event)
9/1 - Moruti Mthalane vs. Ricardo Nunez - 12x3 IBF Flyweight Title
9/1 - Serhiy Dzinziruk vs. Jonathan Gonzalez - 10x3 WBC Continental Americas Light Middleweight Title (HBO)
9/1 - Gennady Golovkin vs. Grzegorz Proksa - 12x3 WBA World & IBO Middleweight Titles (HBO)
9/1 - Roberto Domingo Sosa vs. Zolani Tete - 12x3 IBF Super Flyweight Title Eliminator (Argentina TyC Sports)
9/1 - Nkosinathi Joyi vs. Mario Rodriguez - 12x3 IBF Minimumweight Title (Televisa)
9/8 - Tony Bellew vs. Edison Miranda - 12x3 (SKY)
9/8 - Vitali Klitschko vs. Manuel Charr - 12x3 WBC Heavyweight Title (Germany RTL/HBO/Russia TV2)
9/8 - Tomasz Adamek vs. Travis Walker - 12x3 IBF North American Heavyweight Title (Poland PolSat Sport PPV/WealthTV)
9/8 - Antonio DeMarco vs. John Molina - 12x3 WBC Lightweight Title (HBO/Australia Main Event)
9/8 - Andre Ward vs. Chad Dawson - 12x3 WBC & WBA Super World Super Middleweight Titles (HBO/Australia Main Event)
9/8 - Lucas Martin Matthysse vs. Ajose Olusegun - 12x3 Interim WBC Light Welterweight Title (Showtime)
9/8 - Devon Alexander vs. Randall Bailey -12x3 IBF Welterweight Title (Showtime)
9/15 - Mateusz Masternak vs. David Quinonero - 10x3 (Germany ARD)
9/15 - Yoan Pablo Hernandez vs. Troy Ross - 12x3 IBF Cruserweight Title (Germany ARD)
9/15 - Dominik Britsch vs. Roberto Santos 2 - 12x3 EBU-EU Middleweight Title (Germany ARD)
9/15 - Marcos Rene Maidana vs. Jesus Soto Karass - 10x3 (Showtime)
9/15 - Leo Santa Cruz vs. Eric Morel - 12x3 IBF Bantamweight Title (Showtime)
9/15 - Jhonny Gonzalez vs. Daniel Ponce De Leon - 12x3 WBC Featherweight Title (Showtime)
9/15 - Saul Alvarez vs. Josesito Lopez - 12x3 WBC Light Middleweight Title (Showtime)
9/15 - Matthew Macklin vs. Joachim Alcine - 10x3 (HBO PPV/Australia Main Event)
9/15 - Roman Martinez vs. Miguel Beltran Jr - 12x3 WBO Super Featherweight Title (HBO PPV/Australia Main Event)
9/15 - Sergio Gabriel Martinez vs. Julio Cesar Chavez Jr - 12x3 WBC Middleweight Title (HBO PPV/Australia Main Event)
9/21 - Efrain Esquivias vs. Jhonatan Romero - 10x3 (Showtime)
9/21 - Gabriel Campillo vs. Sergey Kovalev - 10x3 (NBC Sports Network)
9/21 - Charles Whittaker vs. Gabriel Rosado - 12x3 IBF Light Middleweight Title Eliminator (NBC Sports Network)
9/22 - Carl Frampton vs. Steve Molitor - 12x3 Commonwealth and IBF Inter-Continental Super Bantamweight Titles (SKY)
9/22 - Ricky Burns vs. Kevin Mitchell - 12x3 WBO Lightweight Title
9/22 - Krzysztof Wlodarczyk vs. Francisco Palacios - 12x3 WBC Cruserweight Title
9/22 - David Sanchez vs. Liborio Solis - Interim WBA World Super Flyweight Title
9/29 - Alexander Povetkin vs. Hasim Rahman - 12x3 WBA World Heavyweight Title (Germany ARD)
9/29 - Kubrat Pulev vs. Alexander Ustinov - 12x3 EBU & IBF International Heavyweight Titles (Germany ARD)
9/29 - Isaac Chilemba vs. Zsolt Erdei - 10x3 (HBO)
9/29 - Luis Orlando Del Valle vs. Vic Darchinyan - 10x3 NABF Super Bantamweight Title (HBO)
9/29 - Brian Viloria vs. Hernan Marquez - 12x3 WBA Super World & WBO Flyweight Titles

22,september skal Cecilia Brækhus møte Anne Sohie Mathis i Fredrikshavn om WBA/WBC/WBO female welterweight title. Simen Smaadal og Alexander Hagen også

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 21332
29.09.12 03:34

10/6 - Zaurbek Baysangurov vs. Lukas Konecny - 12x3 WBO Light Middleweight Title
10/6 - Wilfredo Vazquez Jr vs. Jonathan Oquendo - 12x3 WBO International Super Bantamweight Title
10/6 - Moises Fuentes vs. Ivan Calderon - 12x3 WBO Minimumweight Title
10/6 - Jesus Silvestre vs. Takuya Mitamura - 12x3 Interim WBA World Minimumweight Title (Televisa)
10/6 - Juan Palacios vs. Nerys Espinoza III - 10x3
10/6 - Adrian Hernandez vs. Kompayak Porpramook II - 12x3 WBC Light Flyweight Title (Azteca)
10/12 - Leif Larsen vs. Odlanier Solis - 10x3 IBF Inter-Continental Heavyweight Title
10/12 - Denis Boytsov vs. Konstantin Airich - 10x3 WBC Baltic Heavyweight Title
10/12 - Adonis Stevenson vs. Don George - 12x3 IBF Super Middleweight Title Eliminator (WealthTV/Indigo)
10/13 - Handig M Singwancha vs. Katsunari Takayama - 12x3 IBF Minimumweight Title Eliminator
10/13 - David Price vs. Audley Harrison - 12x3 BBBofC British Heavyweight Title
10/13 - Mauricio Javier Munoz vs. Luis Franco - 12x3 IBF Featherweight Title Eliminator (TyC Sports)
10/13 - Brandon Rios vs. Mike Alvarado - 12x3 WBO Light Welterweight Title Eliminator (HBO/ABS-CBN Channel 2)
10/13 - Nonito Donaire vs. Toshiaki Nishioka - 12x3 WBO & IBF Super Bantamweight Titles (HBO/ABS-CBN Channel 2)
10/17 - Omar Andres Narvaez vs. Johnny Garcia - 12x3 WBO Super Flyweight Title (TyC Sports)
10/20 - AJ Banal vs. Pungluang Sor Singyu - 12x3 WBO Bantamweight Title (ABS-CBN Channel 2)
10/20 - Jamie McDonnell vs. Vusi Malinga - 12x3 IBF Bantamweight Title Elimintor (SKY)
10/20 - Kell Brook vs. Hector David Saldivia - 12x3 IBF Welterweight Title Eliminator (SKY)
10/20 - Devon Alexander vs. Randall Bailey - 12x3 IBF Welterweight Title (Showtime)
10/20 - Hassan N'Dam N'Jikam vs. Peter Quillin - 12x3 WBO Middleweight Title (Showtime)
10/20 - Paul Malignaggi vs. Pablo Cesar Cano - 12x3 WBA World Welterweight Title (Showtime)
10/20 - Danny Garcia vs. Erik Morales II - 12x3 WBA Super World & WBC Light Welterweight Titles (Showtime)
10/27 - Xiong Zhao Zhong vs. Javier Martinez Resendiz - 12x3 WBC Minimumweight Title (YunnanTV)
10/27 - Takahiro Ao vs. Gamaliel Diaz - 12x3 WBC Super Featherweight Title
10/27 - Denis Lebedev vs. Guillermo Jones - 12x3 WBA World Cruserweight Title
10/27 - Takalani Ndlovu vs. Alejandro Lopez - 12x3 IBF Super Bantamweight Title Eliminator
10/27 - Nathan Cleverly vs. Vyacheslav Uzelkov - 12x3 WBO Light Heavyweight Title
10/27 - Mauricio Herrera vs. Karim Mayfield - 10x3 (HBO)
10/27 - Thomas Dulorme vs. Luis Carlos Abregu - 12x3 (HBO)
10/27 - Miguel Vazquez vs. Marvin Quintero - 12x3 IBF Lightweight Title (HBO)

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 21332
05.01.13 17:02

1/4 - Rances Barthelemy vs. Arash Usmanee - 12x3 IBF Super Featherweight Eliminator for #2 (ESPN2)
1/5 - Jesus Silvestre vs. Ganigan Lopez - 10x3 (Televisa)

1/11 - John Molina vs. Dannie Williams - 10x3 (ESPN2)
1/11 - Ronny Rios vs. Rico Ramos - 10x3 NABF Featherweight Title (Showtime)
1/12 - Adrian Hernandez vs. Dirceu Cabarca - 12x3 WBC Light Flyweight Title
1/19 - Sergey Kovalev vs. Gabriel Campillo - 10x3 (NBC Sports Network)
1/19 - Orlando Salido vs. Miguel Angel Garcia - 12x3 WBO Featherweight Title (HBO)
1/19 - Gennady Golovkin vs. Gabriel Rosado - 12x3 WBA World & IBO Middleweight Titles (HBO)
1/19 - Roman Martinez vs. Juan Carlos Burgos - 12x3 WBO Super Featherweight Title (HBO)
1/25 - Serhiy Dzinziruk vs. Brian Vera - 10x3 (ESPN2)
1/25 - Demetrius Andrade vs. Freddy Hernandez - 10x3 (Showtime)
1/26 - Selcuk Aydin vs. Jesus Soto Karass - 10x3 (Showtime)
1/26 - Lucas Martin Matthysse vs. Mike Dallas Jr. - 12x3 Interim WBC Light Welterweight Title (Showtime)
1/26 - Juan Carlos Sanchez Jr. vs. Rodrigo Guerrero II - 12x3 IBF Super Flyweight Title
1/30 - Daniel Geale vs. Anthony Mundine II - 12x3 IBF Middleweight Title (Australia Main Event)

sirsirsir
sirsirsirInnlegg: 14358
14.01.13 15:42

Bo på The New Yorker da, eller? :p

vif_support
vif_supportInnlegg: 4302
23.01.13 23:08

Hilton :) Skal i stede se Rangers - Boston Bruins i 'The Garden' i kveld. Mager trøst men men...

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 21332
02.02.13 22:01

2/1 - Felix Sturm vs. Sam Soliman - 12x3 IBF Middleweight Title Eliminator (Germany SAT1/AUS Main Event) - Soliman UD - 116-111/114-113/114-113
2/1 - Antwone Smith vs. Jose Luis Castillo - 10x3 (ESPN 2) - Smith UD - 100-90/98-92/99-91
2/1 - Carlos Molina vs. Cory Spinks - 12x3 IBF Light Middleweight Title Eliminator for #2 (ESPN 2) - Molina UD - 119-106/119-106/120-105
2/2 - Eduard Gutknecht vs. Juergen Braehmer - 12x3 EBU Light Heavyweight Title (Germany ARD)
2/9 - Kiko Martinez vs. Carl Frampton - 12x3 EBU Super Bantamweight Title (SKY)
2/9 - Lee Selby vs. Martin Lindsay - 12x3 BBBofC British Featherweight Title (SKY)
2/15 - Delvin Rodriguez vs. George Tahdooahnippah - 10x3 (ESPN 2)
2/16 - Luca Giacon vs. Emiliano Marsili - 12x3 EBU Lightweight Title
2/16 - Sakio Bika vs. Nikola Sjekloca - 12x3 Interim WBC Super Middleweight Title (HBO)
2/16 - Adrien Broner vs. Gavin Rees - 12x3 WBC Lightweight Title (HBO)
2/16 - Johnathon Banks vs. Seth Mitchell II - 12x3 WBC International & NABO Heavyweight Titles (HBO)
2/16 - Miguel Berchelt vs. Cristobal Cruz
2/16 - Alejandro Lopez vs. Jonathan Romero - 12x3 IBF Super Bantamweight Title
2/22 - Alexander Alekseev vs. Garrett Wilson - 12x3 IBF Cruiserweight Title Eliminator (Eurosport)
2/22 - Lamont Peterson vs. Kendall Holt - 12x3 IBF Light Welterweight Title (ESPN 2)
2/23 - David Price vs. Tony Thompson - 12x3
2/23 - Vyacheslav Glazkov vs. Malik Scott - 10x3 (NBC Sports Network)
2/23 - Cornelius Bundrage vs. Ishe Smith - 12x3 IBF Light Middleweight Title (Showtime)
2/23 - Devon Alexander vs. Kell Brook - 12x3 IBF Welterweight Title (Showtime)
2/27 - Juan Carlos Reveco vs. Masayuki Kuroda - 12x3 WBA World Flyweight Title

vif_support
vif_supportInnlegg: 4302
26.02.13 14:31

 


March 1
Mashantucket, Conn. (ESPN2/ESPN Deportes): Billy Dib vs. Evgeny Gradovich, 12 rounds, for Dib's IBF featherweight title

March 2
Las Vegas (Showtime): Richard Abril vs. Sharif Bogere, 12 rounds, for vacant WBA lightweight title
Manila, Philippines: Donnie Nietes vs. Moises Fuentes, 12 rounds, for Nietes' WBO junior flyweight title
Windhoek, Namibia: Pungluang Sor Singyu vs. Paulus Ambunda, 12 rounds, for Sor Singyu's WBO bantamweight title

March 9
New York (HBO): Tavoris Cloud vs. Bernard Hopkins, 12 rounds, for Cloud's IBF light heavyweight title
Costa Mesa, Calif. (HBO): Juan Carlos Salgado vs. Argenis Mendez, rematch, 12 rounds, for Salgado's IBF junior lightweight title
Cerete, Colombia: Luis De La Rosa vs. Merlito Sabillo, 12 rounds, for vacant WBO interim strawweight title

March 16
Carson, Calif. (HBO): Timothy Bradley Jr. vs. Ruslan Provodnikov, 12 rounds, for Bradley's WBO welterweight title
London (Epix and EpixHD.com): Ricky Burns vs. Miguel Vazquez, 12 rounds, WBO/IBF lightweight title unification; Nathan Cleverly vs. Robin Krasniqi, 12 rounds, for Cleverly's WBO light heavyweight title
Panama City, Panama: Johnriel Casimero vs. Luis Alberto Rios, 12 rounds, for Casimero's IBF junior flyweight title; Roberto Vasquez vs. John Mark Apolinario, rematch, 12 rounds, for vacant WBA interim bantamweight title
Argentina: Juan Carlos Sanchez vs. Roberto Sosa, 12 rounds, for Sanchez's IBF junior bantamweight title
Ica, Peru: Alberto Rossel vs. Walter Trello, 12 rounds, for Rossel's WBA interim junior flyweight title


March 23
Magdeburg, Germany: Arthur Abraham vs. Robert Stieglitz, rematch, 12 rounds, for Abraham's WBO super middleweight title

March 30
Las Vegas (HBO): Brandon Rios vs. Mike Alvarado, rematch, 12 rounds, for vacant WBO interim junior werlterweight title; Khabib Allakhverdiev vs. Breidis Prescott, 12 rounds, for Allakhverdiev's WBA "regular" junior welterweight title
Monte Carlo, Monaco: Gennady Golovkin vs. Nobuhiro Ishida, 12 rounds, for Golovkin's WBA middleweight title

 

Månedens toppkamp Rios vs. Alvarado II lørdag (Natt til søndag) 30. mars 

http://www.youtube.com/watch?v=dCGa9tozTxw

 

vif_support
vif_supportInnlegg: 4302
20.03.13 11:33

Litt på siden men....

Showtime Boxing: Spring 2013
http://www.youtube.com/watch?v=WvsIpAj6-XE

sirsirsir
sirsirsirInnlegg: 14358
20.03.13 15:22
vif_support: Hilton :) Skal i stede se Rangers - Boston Bruins i 'The Garden' i kveld. Mager trøst men men...

Bra? Skal over igjen en tur i mai. Baseball denne gangen.

vif_support
vif_supportInnlegg: 4302
21.03.13 21:53

Jepp, bra tur. Først Karibien fra Cape Liberty så noen dager i New York med bra hockey. Og helga som var var jeg og madammen i Barcelona. Så Barca - Roya Vallecano. 78000 på tribunen :)

Viasat sport/Viaplay sender Abraham vs Stieglitz Lørdag 23:00

http://viaplay.no/sport/boxing-live/abraham-vs-stieglitz

(Innlegget ble redigert 21.03.13 21:53)

benchern
benchernInnlegg: 613
23.03.13 23:21

For de som ikke har kjøpt kampen eller har viasat, kan den sees her http://www.ilemi.pe/95023/1/Watch-Arthur-Abraham-vs-Robert-Stieglitz-/

Så ikke den forrige kampen mellom disse to, men ryktes at den var underholdende, så satser på det samme ikveld. 

benchern
benchernInnlegg: 613
23.03.13 23:46

Wow, så ut som Ole Lukkeøye stakkars Arthur A. 
Overraskende at kampen ble så kort. Ihvertfall i forhold til hvem som stoppet hvem. Litt synd at det endte på den måten. 
Kampen startet veldig bra, og kunne blitt en skikkelig krige-kamp hadde ikke øyet blitt så skadet. Jeg som trodde Solis fikk seg en skikkelig blåveis igår. Tror aldri jeg har sett et så igjennklistret øye før. 

vif_support
vif_supportInnlegg: 4302
03.04.13 11:17

April 4 New York: Jo Jo Dan vs. Damian Frias, 8 rounds, welterweight; Luis "Orlandito" Del Valle vs. Andre Wilson, 8 rounds, featherweights; Gabriel Bracero vs. Pavel Miranda, 8 rounds, junior welterweights; Yuri Foreman vs. Gundrick King, 6 rounds, junior middleweight; Heather Hardy vs. Mikayla Nebel, 6 rounds, female junior featherweights; Patrick Day vs. Yosmani Abreu, 4 rounds, junior middleweights; Bryant Cruz vs. Antoine Knight, 4 rounds, junior lightweights; Luis Olivares vs. Christopher Williams-Ortiz, 4 rounds, junior welterweights; Donte Strayhorn vs. Michael Carreras, 4 rounds, lightweights

 

April 5 Santa Ynez, Calif. (ESPN2/ESPN Deportes): Jonathan Maicelo vs. Rustam Nugaev, 10 rounds, lightweights; Gabriel Tolmajyan vs. Jorge Maysonet Jr., 8 rounds, lightweights; Francisco Santana vs. Vardan Vito Gasparyan, 8 rounds, welterweights; Avery Gibson vs. John Makani Sarellano, 4 rounds, heavyweights; Alex Theran vs. David Lopez, 6 rounds, middleweights; Eric Prado vs. Julian Cruz, 4 rounds, junior middleweights; Maria Suarez vs. Elizabeth Cervantes, 6 rounds, female flyweights; Alejandro Luna vs. Mario Hermosillo, 4 or 6 rounds, lightweights

Grays, England: Lee Markham vs. Harry Matthews, 10 rounds, middleweights; Chris Goodwin vs. Oisin Fagan, 10 rounds, lightweights; Tyler Goodjohn vs. Dave O'Connor, 10 rounds, junior welterweights; Ian Lewison vs. TBA, 4 rounds, heavyweights; A.J. Carter vs. Paul Morris, 4 rounds, heavyweights; Jimmy Coyle vs. Jay Morris, 4 rounds, middleweights; Menay Edwards vs. Arturs Kulikauskis, 6 rounds, cruiserweights; Billy Cayzer vs. Dee Mitchell, 4 rounds, junior middleweights; Miley Cash vs. Dan Blackwell, 4 rounds, middleweights; Mike Evans vs. TBA, 4 rounds, super middleweight

Buenos Aires, Argentina:Vicente Martin Rodriguez vs. Sergio Javier Escobar, 10 rounds, junior lightweights

 

April 6 Macau (HBO2): Zou Shiming vs. Eleazar Valenzuela, 4 rounds, junior flyweights; Roman "Rocky" Martinez vs. Diego Magdaleno, 12 rounds, for Martinez's WBO junior lightweight title; Brian Viloria vs. Juan Francisco Estrada, 12 rounds, for Viloria's WBA/WBO flyweight title; Wilfredo Vazquez Jr. vs. Yasutako Ishimoto, 10 rounds, junior featherweights; Milan Melindo vs. Tommy Seran, 10 rounds, flyweights; Paul Fleming vs. Ryusei Yoshida, 8 rounds, junior lightweights; Dodie Boy Penalosa vs. Ngaotawan Sithsaithong, 8 rounds, featherweights; David Penalosa vs. Cheroenchai Sithsaithong, 6 rounds, junior featherweights

Carolina, Puerto Rico: Thomas Dulorme vs. Ivan Hernandez, 10 rounds, junior welterweights

Chester, W.Va.: Paul Spadafora vs. Robert Frankel, 10 rounds, junior welterweights

Rome: Leonard Bundu vs. Rafal Jackiewicz, 12 rounds, for Bundu's European welterweight title

 

April 7 Osaka, Japan: Koki Kameda vs. Panomroonglek Kaiyanghadaogym, 12 rounds, for Kameda's WBA "regular" bantamweight title; Sonny Boy Jaro vs. Hiroyuki Hisataka, 10 rounds, flyweights; Denver Cuello vs. Takasho Kunishige, 10 rounds, junior flyweights

 

April 8 Tokyo: Shinsuke Yamanaka vs. Malcolm Tunacao, 12 rounds, for Yamanaka's WBC bantamweight title; Toshiyuki Igarashi vs. Akira Yaegashi, 12 rounds, for Igrashi's WBC flyweight title; Gamaliel Diaz vs. Takashi Miura, 12 rounds, for Diaz's WBC junior lightweight title

 

April 10 Tokyo: Naoko Yamaguchi vs. Loredana Piazza, 10 rounds, female junior bantamweights

 

April 12 Shelton, Wash. (ESPN2/ESPN Deportes): Rico Ramos vs. Oscar Gonzalez, 10 rounds, featherweights; Farah Ennis vs. Francisco Sierra, 8 rounds, super middleweights; Oscar Molina vs. TBA, 4 rounds, junior middleweights

Las Vegas (Showtime): Angelo Santana vs. Carlos Cardenas, 12 rounds, for vacant WBA interim lightweight title; Amir Iman vs. Jeremy Bryan, 8 rounds, junior welterweights; Ryan Coyne vs. Marcus Oliveira, 12 rounds, WBA light heavyweight eliminator

New Buffalo, Mich.: Yusaf Mack vs. Cedric Agnew, 12 rounds, light heavyweights

Dover, Del.: Dusty Harrison vs. TBA, 6 rounds, junior middleweights

Salisbury, Md.: Alex Guerrero vs. Elvin Sanchez, 8 rounds, cruiserweights; A.J. Williams vs. TBA, 4 rounds, middleweights; Jerry Forrest vs. TBA, 4 rounds, heavyweights; Duane Mobley vs. Lonnie Kornegay, 4 rounds, heavyweights

Liverpool, England: Yaqub Karim vs. Paul Butler, 12 rounds, for Karim's Commonwealth junior bantamwright title; Gary O'Sullivan vs. Joe Selkirk, 12 rounds, middleweights

 

April 13 New York (HBO): Nonito Donaire vs. Guillermo Rigondeaux, 12 rounds, WBO/WBA junior featherweight title unification; Sean Monaghan vs. Dion Stanley, 8 rounds, light heavyweights; Felix Verdejo vs. TBA, 4 rounds, junior lightweights; Glen Tapia vs. Joseph De Los Santos, 8 rounds, junior middleweights

Corpus Christi, Texas (Fox Deportes/FSN): Juan Diaz vs. Pipino Cuevas Jr., 10 rounds, lightweights

Frederikshavn, Denmark: Rudy Markussen vs. Luke Blackledge, 10 or 12 rounds, light heavyweights; Cecilia Braekhus vs. Mia St. John, 10 rounds, female welterweights

Schwechat, Austria:Roberto Santos vs. Marcos Nader, 12 rounds, middleweights

 

April 14 Jakarta, Indonesia: Chris John vs. Satoshi Hosono, 12 rounds, for John's WBA "super" featherweight title

 

April 19 Atlantic City, N.J. (ESPN2/ESPN Deportes): Javier Fortuna vs. Miguel Zamudio, 12 rounds, for Fortuna's WBA interim featherweight title; John Jackson vs. Cerresso Fort, 10 rounds, junior middleweights; Emmanuel Lartei Lartey vs. Jonathan Batista, 6 or 8 rounds, welterweights

Philadelphia: Dhafir Smith vs. Anthony Caputo, 10 rounds, light heavyweights; Victor Vasquez vs. TBA, 6 rounds, lightweights; Julio Dejesus vs. TBA, 6 rounds, junior welterweights; Thomas LaManna vs. TBA, 6 rounds, middleweights; Alex Barbosa vs. TBA, 6 rounds, junior featherweights; Anthony Prescott vs. TBA, 4 rounds, welterweights; Althea Saunders vs. TBA, 4 rounds, female junior welterweights

Fort Worth, Texas: Luis Yanez vs. Timur Shailezov, 8 rounds, junior bantamweights

 

April 20 San Antonio (Showtime): Saul "Canelo" Alvarez vs. Austin "No Doubt" Trout, 12 rounds, WBC/WBA junior middleweight unification; Omar Figueroa vs. Abner Cotto, 10 rounds, lightweights

London (Epix and EpixHD.com): Nathan Cleverly vs. Robin Krasniqi, 12 rounds, for Cleverly's WBO light heavyweight title; Liam Walsh vs. Scott Harrison, 12 rounds, lightweights; Dereck Chisora vs. Andrej Pala, 10 rounds, heavyweights; Frankie Gavin vs. TBA, 8 rounds, welterweights; Frank Buglioni vs. TBA, 8 rounds, super middleweights; Joe Murray vs. TBA, 8 rounds, junior lightweights; John Thain vs. TBA, 8 rounds, junior middleweights; Steve O'Meara vs. TBA, 6 rounds, junior middleweights; Gary Corcoran vs. TBA, 6 rounds, junior welterweights; Mitchell Smith vs. TBA, 6 rounds, junior lightweights; Joey Taylor vs. TBA, 4 rounds, junior lightweights; Miles Shinkwin vs. TBA, 4 rounds, light heavyweights

New York (NBC): Tyson Fury vs. Steve Cunningham, 12 rounds, IBF heavyweight eliminator; Curtis Stevens vs. Derrick Findley, 8 rounds, middleweights; Karl Dargan vs. TBA, 6 rounds, lightweights; Sevdail Sherifi vs. Josh Harris, 6 rounds, cruiserweights; Hughie Fury vs. TBA, 4 rounds, heavyweights; Adam Kownacki vs. Mark Rideout, 4 rounds, heavyweights

Mexico City (UniMas): Victor Terrazas vs. Cristian Mijares, 12 rounds, for vacant WBC junior featherweight title; Juan Manuel Lopez vs. William Prado, 10 rounds, junior lightweights; McJoe Arroyo vs. Rodrigo Guerrero, 10 rounds, junior bantamweights; McWilliams Arroyo vs. Julio Cesar Miranda, 10 rounds, flyweights; Gilberto Ramirez Sanchez vs. Dionisio Miranda, 10 rounds, middleweights; Vic Darchinyan vs. TBA, 10 rounds, junior featherweights

Blackpool, England: Brian Rose vs. Joachim Alcine, 10 rounds, junior middleweights; Lee Selby vs. TBA, 10 or 12 rounds, featherweights; Scotty Cardle vs. Maxi Hughes, 10 rounds, lightweights; Kal Yafai vs. TBA, 8 rounds, bantamweights; Callum Smith vs. TBA, 4 rounds, super middleweights; Tom Stalker vs. TBA, 4 rounds, junior welterweights

Davao City, Philippines: Rey Bautista vs. Jose Ramirez, 12 rounds, featherweights; Rocky Fuentes vs. Juan Kantun, 10 rounds, flyweights; Arthur Villanueva vs. Marco Demecillo, 12 rounds, junior bantamweights

Panama City, Panama: Robinson Castellanos vs. Celestino Caballero, 12 rounds, featherweights

Upper Marlboro, Md.: Alantez Fox vs. Djolevi Ballogou, 6 rounds, junior middleweights

 

April 27 Buenos Aires, Argentina (HBO): Sergio Martinez vs. Martin Murray, 12 rounds, for Martinez's lineal/WBC middleweight title; Luis Carlos Abregu vs. Antonin Decarie, 12 rounds, welterweights; Magomed Abdusalamov vs. Sebastian Ceballos, 10 rounds, heavyweights; Gary Buckland vs. Fernando David Saucedo, 10 rounds, featherweights; Dahianna Santana vs. Claudia Lopez, 10 rounds, female featherweights; Kiko Martinez vs. Damian Marchiano, 10 rounds, junior featherweights; Diego Pichardo vs. Ivan Ruiz, 10 rounds, junior bantamweights

Ontario, Calif. (HBO): Cristobal Arreola vs. Bermane Stiverne, 12 rounds, WBC heavyweight eliminator; Ricardo Williams Jr. vs. TBA, 8 rounds, junior welterweights; Javier Molina vs. TBA, 8 rounds, welterweights; Oscar Molina vs. TBA, 4 rounds, junior middleweights; Charles Huerta vs. TBA, 6 rounds, junior lightweights; Juan Funez vs. TBA, 4 rounds, featherweights; Vladimir Gavrilov vs. TBA, 4 rounds, featherweights

Brooklyn, N.Y. (Showtime): Danny Garcia vs. Zab Judah, 12 rounds, for Garcia's WBC/WBA junior welterweight title; Peter Quillin vs. Fernando Guerrero, 12 rounds, for Quillin's WBO middleweight title; Daniel Jacobs vs. Billy Lyell, 10 rounds, middleweights

Sheffield, England (Showtime): Amir Khan vs. Julio Diaz, 12 rounds, welterweights; Anthony Ogogo vs. TBA, 4 rounds, middleweights; Haroon Khan vs. TBA, 4 rounds, flyweights

Austin, Texas (UniMas): Raymundo Beltran vs. Monte Meza Clay, 10 rounds, lightweights; Ivan Najera vs. TBA, 6 rounds, lightweights; Jose Ramirez vs. TBA, 4 rounds, junior welterweights; Michael Farenas vs. Hardy Paredes, 8 rounds, junior lightweights

Hamburg, Germany: Juergen Braehmer vs. Tony Averlant, 12 rounds, for Braehmer's European light heavyweight title; Jack Culcay vs. Guido NicolasPitto, 12 rounds, junior middleweights; Firat Arslan vs. TBA, 10 rounds, cruiserweights

 

April 28 Melbourne, Australia: Lucas Browne vs. James Toney, 12 rounds, heavyweights; Solomon Haumono vs. Kevin Johnson, 12 rounds, heavyweights; Daniel Ammann vs. Kane Watts, 10 rounds, cruiserweights

(Innlegget ble redigert 03.04.13 11:24)

vif_support
vif_supportInnlegg: 4302
05.04.13 11:47

PS. Billettsalget for Saul 'Canelo' Alvarez  vs. Austin Trout går som varmt hvetebrød...

Oscar De La Hoya we're expecting 50K fans for Canelo vs Trout

http://www.youtube.com/watch?v=YcHjXHwtSJk

(Innlegget ble redigert 05.04.13 11:48)

vif_support
vif_supportInnlegg: 4302
30.04.13 12:15

May 2
Corona, Calif. (ESPN2/ESPN Deportes): Mauricio Herrera vs. Ji-Hoon Kim, 10 rounds, junior welterweights; Miguel Acosta vs. Miguel Gonzalez, 10 rounds, lightweights

May 3
Las Vegas (Fox Deportes/FSN): Francisco Vargas vs. Jose Aguiniga, 10 rounds, junior lightweights; Anthony Dirrell vs. TBA, 8 rounds, super middleweights; Errol Spence Jr. vs. TBA, 6 rounds, junior middleweights; Joseph Diaz vs. Eric Gotay, 6 rounds, junior featherweights; Anthony Orozco vs. Jose Reynoso, 8 rounds, junior welterweights; Brandon Bennett vs. TBA, 8 rounds, junior lightweights; Carlos Velasquez vs. Giorgi Mtchedlishvili, 6 rounds, junior lightweights; Dominic Breazeale vs. TBA, 6 rounds, heavyweights; Jose Gonzalez vs. Alex Chavez, 4 rounds, junior featherweights

Srisaket, Thailand: Yota Sato vs. Srisaket Sor Rungvisai, 12 rounds, for Sato's WBC junior bantamweight title; Suriyan Sor Rungvisai vs. Edison Berwala, 6 rounds, junior bantamweights; Yodchanchai Nakornluang vs. Pansak Sor Ratidech, 6 rounds, bantamweights; Nawaphon Por Chokchai vs. Michael Rodriguez, 6 rounds, flyweights; Chaiyong Sithsaithong vs. Jen Yu Jia, 6 rounds, junior lightweights

Aruba: Hector Camacho Jr. vs. Arturo Crespin, 10 rounds, junior middleweights

Accra, Ghana: Albert Mensah vs. Ben Odamettey, 12 rounds, welterweights; Helen Joseph vs. TBA, 10 rounds, female featherweights

May 4
Las Vegas (Showtime PPV): Floyd Mayweather Jr. vs. Robert Guerrero, 12 rounds, for Mayweather's WBC welterweight title; Daniel Ponce De Leon vs. Abner Mares, 12 rounds, for Ponce De Leon's WBC featherweight title; Leo Santa Cruz vs. Alexander Munoz, 10 rounds, junior featherweights; J'Leon Love vs. Gabriel Rosado, 10 rounds, middleweights; Ronald Gavril vs. Roberto Yong, 4 rounds, super middleweights; Badou Jack vs. Michael Gbenga, 8 rounds, light heavyweights; Luis Arias vs. Donyil Livingston, 6 rounds, super middleweights; Lanell Bellows vs. Matthew Garretson, 4 rounds, super middleweights

Mannheim, Germany (Epix and EpixHD.com): Wladimir Klitschko vs. Francesco Pianeta, 12 rounds, for Klitschko's IBF/WBO/WBA heavyweight title; Mike Perez vs. Travis Walker, 10 rounds, heavyweights; Christina Hammer vs. Zita Zatyko, 10 rounds, female super middleweights; Michael Wallisch vs. Tomaz Mrazek, 8 rounds, heavyweights; Hizni Altunkaya vs. Gyuli Bozai, 6 rounds, cruiserweights; Moritz Stahl vs. TBA, 4 or 6 rounds, super middleweights

New York: Juan Dominguez vs. TBA, 10 rounds, junior featherweights; Frank Galarza vs. Jason Thompson, 8 rounds, junior middleweights; Joe Smith Jr. vs. Hamid Abdul-Mateen, 8 rounds, light heavyweights; Angel Garcia vs. TBA, 6 rounds, junior lightweights; Bryant Cruz vs. TBA, 4 rounds, junior lightweights; Allan Phelan vs. Jonathan Caban, 4 rounds, featherweights; Ryan Ramayya vs. Daniel Hernandez, 4 rounds, junior featherweights; Shawn Cameron vs. Jose Angel Ortiz, 4 rounds, junior middleweights; Vanessa Greco vs. TBA, 4 rounds, female junior bantamweights

May 6
Tokyo: Takashi Uchiyama vs. Jaider Parra, 12 rounds, for Uchiyama's WBA junior lightweight title; Kohei Kono vs. Liborio Solis, 12 rounds, for Kono's WBA junior bantamweight title

May 8
Osaka, Japan: Kazuto Ioka vs. Wisanu Kokietgym, 12 rounds, for Ioka's WBA "regular" junior flyweight title; Ryo Miyazaki vs. Carlos Velarde, 12 rounds, for Miyazaki's WBA junior flyweight title

May 10
Detroit (ESPN2/ESPN Deportes): Vernon Paris vs. Manuel Perez, 10 rounds, junior welterweights; Joel Diaz vs. Cornelius Lock, 10 rounds, featherweights

Miami, Okla. (Showtime): Dierry Jean vs. Cleotis Pendarvis, 12 rounds, IBF junior welterweight eliminator; John Thompson vs. Geovanny Rodriguez, 8 rounds, middleweights

May 11
Laredo, Texas (UniMas): Vic Darchinyan vs. Javier Gallo, 10 rounds, junior featherweights; Oscar Valdez vs. TBA, 4 rounds, featherweights

Glasgow, Scotland: Ricky Burns vs. Jose Gonzalez, 12 rounds, for Burns' WBO lightweight title; John Simpson vs. Choi Tseveenpurev, 12 rounds, junior lightweights; Stephen Simmons vs. Michael Sweeney, 10 rounds, cruiserweights

Doncaster, England: Jamie McDonnell vs. Julio Ceja, 12 rounds, for vacant IBF bantamweight title

Huntington, N.Y.: Vinny Maddalone vs. Richard Carmack, 10 rounds, heavyweights; Alan Gotay vs. Bryan Acaba, 6 rounds, lightweights; Anthony Karperis vs. Carlos Nieves, 4 rounds, junior welterweights; Dave Meloni vs. Soumana Abdoulaye, 4 rounds, featherweights; Carlos Lopez vs. Marcus Beckford, 4 rounds, middleweights; Yathomas Riley vs. Lionell Thomson, 8 rounds, light heavyweights

Albuquerque, N.M.: Holly Holm vs. Mary McGee, 10 rounds, female junior welterweights

May 15
New York: Lamar Russ vs. TBA, 8 rounds, middleweights; Tor Hamer vs. TBA, 8 rounds, heavyweights; Delen Parsley vs. TBA, 8 rounds, middleweights; Neuky Santalesis vs. TBA, 4 rounds, junior lightweights; Louis Cruz vs. TBA, 4 rounds, lightweights; Angel Suarez vs. TBA, 4 rounds, junior lightweights; Jay Rodriguez vs. TBA, 4 rounds, cruiserweights; Eduardo Alicea vs. TBA, 4 rounds, middleweights

May 17
Gatineau, Canada (WealthTV): James DeGale vs, TBA, 12 rounds, super middleweights

Moscow: Alexander Povetkin vs. Andrzej Wawrzyk, 12 rounds, for Povetkin's WBA "regular" heavyweight title; Denis Lebedev vs. Guillermo Jones, 12 rounds, for Lebedev's WBA cruiserweight title

Lincoln, R.I.: Vladine Biosse vs. Latif Mundy, 8 rounds, super middleweights; Shelito Vincent vs. Christina Ruiz, 8 rounds, female bantamweights; Joe Gardner vs. Alex Amparo, rematch, 6 rounds, super middleweights; Maceo Crowder vs. Paul Gonsalves, 4 rounds, super middleweights; Jon Smith vs. Oscar Diaz, 4 rounds, welterweights; Kevin Cobbs vs. TBA, 4 rounds, light heavyweights; Noemi Bosques vs. TBA, 4 rounds, female flyweights; Jesse Barboza vs. TBA, 4 rounds, heavyweights; Thomas Falowo vs. TBA, 4 rounds, middleweights

May 18
Atlantic City, N.J. (Showtime): Lamont Peterson vs. Lucas Matthysse, 12 rounds, welterweights; Devon Alexander vs. Lee Purdy, 12 rounds, for Alexander's IBF welterweight title; Shawn Porter vs. Phil LoGreco, 10 rounds, welterweights; Anthony Ogogo vs. TBA, 4 rounds, middleweights

Cancun, Mexico (Fox Deportes): Shane Mosley vs. Pablo Cesar Cano, 12 rounds, welterweights; Sergio Thompson vs. TBA, 10 or 12 rounds, junior lightweights; Roberto Manzanarez vs. Oscar Arena, 10 rounds, lightweights

Trujillo, Puerto Rico (UniMas): Gamalier Rodriguez vs. Alicio Castaneda, 10 rounds, featherweights; Felix Verdejo vs. Corben Page, 6 rounds, junior lightweights; John Karl Sosa vs. TBA, 6 rounds, junior welterweights; Bernard Lebron vs. TBA, 4 rounds, junior welterweights

Legionowo, Poland: Krzysztof Zimnoch vs. Oliver McCall, 8 rounds, heavyweights

May 24
Uncasville, Conn. (ESPN2/ESPN Deportes): Delvin Rodriguez vs. Freddy Hernandez, 10 rounds, junior middleweights; Issouf Kinda vs. Chris Howard, 10 rounds, junior welterweights; Michael Moore vs. Doel Carrasquillo, 8 rounds, junior middleweights; Constantin Bejenaru vs. Excell Holmes, 4 rounds, heavyweights; Alexander Juarez vs. TBA, 4 rounds, junior middleweights

Walsall, England: Ameth Diaz vs. Martin Gethin, 12 rounds, IBF lightweight eliminator

May 25
Montreal (HBO): Jean Pascal vs. Lucian Bute, 12 rounds, light heavyweights; Eleider Alvaraez vs. TBA, 12 rounds, light heavyweights; Kevin Bizier vs. TBA, 8 rounds, welterweights; Sebastien Gauthier vs. TBA, 8 rounds, bantamweights

London (HBO): Mikkel Kessler vs. Carl Froch, rematch, 12 rounds, WBA/IBF super middleweight unification; George Groves vs. Noe Gonzalez Alcoba, 12 rounds, super middleweights; Tony Bellew vs. Isaac Chilemba, rematch, 12 rounds, WBC light heavyweight eliminator

Zihuatanejo, Mexico: Juan Carlos Sanchez vs. Roberto Sosa, 12 rounds, for Sanchez's IBF junior bantamweight title

Buenos Aires, Argentina: Omar Narvaez vs. Daniel Rosas, 12 rounds, for Narvaez's WBO junior bantamweight title

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 21332
30.05.13 19:57

Juni
6/1 - Hernan Marquez vs. Carlos Tamara - 12x3 (Azteca)
6/7 - Andrey Klimov vs. John Molina - 10x3 (ESPN2)
6/8 - Marco Huck vs. Ola Afolabi III - 12x3 WBO Cruiserweight Title (Germany ARD)
6/8 - Mouhamed Ali Ndiaye vs. Christopher Rebrasse - 12x3 EBU Super Middleweight Title
6/8 - Michele Di Rocco vs. Lenny Daws - 12x3 EBU Light Welterweight Title
6/8 - Yoshihiro Kamegai vs. Johan Perez - 10x3 (Showtime)
6/8 - Jermell Charlo vs. Demetrius Hopkins - 12x3 USBA Light Middleweight Title (Showtime)
6/8 - Erislandy Lara vs. Alfredo Angulo - 12x3 (Showtime)
6/8 - Marcos Rene Maidana vs. Josesito Lopez - 12x3 WBA Inter-Continental Welterweight Title (Showtime)
6/8 - Eleider Alvarez vs. Allen Green - 10x3 (HBO)
6/8 - Yuriorkis Gamboa vs. Darley Perez - 12x3 (HBO)
6/8 - Chad Dawson vs. Adonis Stevenson - 12x3 WBC Light Heavyweight Title (HBO)
6/8 - Juan Carlos Sanchez Jr vs. Roberto Domingo Sosa - 12x3 IBF Super Flyweight Title (UniMas)
6/10 - Shingo Wake vs. Eita Kikuchi - 12x3 OPBF Super Bantamweight Title
6/10 - Hiroki Shiino vs. Dennis Tubieron II - 12x3 OPBF Bantamweight Title
6/14 - Arash Usmanee vs. Art Hovhannisyan - 10x3 (ESPN2)
6/14 - Luis Ortiz vs. Travis Kauffman - 10x3 (ESPN2)
6/14 - Sergey Kovalev vs. Cornelius White - 12x3 (NBC Sports Network)
6/15 - Frankie Gavin vs. Denton Vassell - 12x3 BBBofC & Commonwealth Welterweight Titles 
15.juni Nordic Fight Night i Århus med Simen Smaadahl på programmer
6/15 - Gideon Buthelezi vs. Edrin Dapudong II - 12x3 IBO Super Flyweight Title
6/15 - Hekkie Budler vs. Nkosinathi Joyi - 12x3 IBO Minimumweight Title
6/15 - Terence Crawford vs. Alejandro Sanabria - 10x3 (HBO)
6/15 - Mikey Garia vs. Juan Manuel Lopez - 12x3 WBO Featherweight Title (HBO)
6/21 - Krzysztof Wlodarczyk vs. Rakhim Chakhkiev - 12x3 WBC Cruiserweight Title
6/21 - Caleb Traux vs. Don George - 10x3 (ESPN2)
6/21 - Rances Barthelemy vs. Fahsai Sakkreerin - 12x3 IBF Super Featherweight Title Eliminator (ESPN2)
6/22 - Sakio Bika vs. Marco Antonio Periban - 12x3 WBC Super Middleweight Title (HBO)
6/22 - Johnathon Banks vs. Seth Mitchell II - 12x3 (HBO)
6/22 - Paul Malignaggi vs. Adrien Broner - 12x3 WBA World Welterweight Title (HBO)
6/28 - Xiong Zhao Zhong vs. Denver Cuello - 12x3 WBC Minimumweight Title
6/28 - Grzegorz Proksa vs. Sergio Mora - 10x3 (ESPN2)
6/29 - Gavin Rees vs. Anthony Crolla - (SKY)
6/29 - Thomas Oosthuizen vs. Brandon Gonzales - 12x3 IBO Super Middleweight Title (HBO)
6/29 - Gennady Golovkin vs. Matthew Macklin - 12x3 IBO & WBA World Middleweight Titles (HBO)

(Innlegget ble redigert 30.05.13 19:59)

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 21332
01.07.13 01:00

Kamper i juli

7/5 - Eleider Alvarez vs. Allan Green - 10x3 (ESPN2)
7/5 - Billy Dib vs. Mike Oliver - 10x3 (ESPN2)
7/6 - Felix Sturm vs. Predrag Radosevic - 12x3 IBF Middleweight Title Eliminator
7/6 - Darren Hamilton vs. Adil Anwar - 12x3 BBBofC British Light Welterweight Title
7/6 - David Price vs. Tony Thompson II - 12x3
7/6 - Andres Gutierrez vs. Rey Perez - 12x3 WBC Silver Super Bantamweight Title (Televisa)
7/12 - Glen Tapia vs. Abraham Han - 10x3 (ESPN2)
7/12 - Chris Avalos vs. Drian Francisco - 10x3 (ESPN2)
7/13 - Merlito Sabillo vs. Jorle Estrada - 12x3 WBO Minimumweight Title
7/13 - Robert Stieglitz vs. Yuzo Kiyota - 12x3 WBO Super Middleweight Title
7/13 - Edwin Rodriguez vs. Denis Grachev - 10x3
7/13 - Max Bursak vs. Prince Arron - 12x3 EBU Middleweight Title
7/13 - Khabib Allakhverdiev vs. Souleymane M'baye - 12x3 WBA World & IBO Light Welterweight Titles
7/13 - Viorel Simion vs. Lee Selby - 12x3 WBC International Featherweight Title (SKY)
7/13 - Kell Brook vs. Carson Jones II - 10x3 (SKY)
7/19 - Ishe Smith vs. Carlos Molina - 12x3 IBF Light Middleweight Title (Showtime)
7/19 - Billi Facundo Godoy vs. Sergio Jose Sanders III - 12x3 WBC International Middleweight Title (Argentina TV Publica)
7/20 - Carl Frampton vs. Fabian Oscar Orozco - 12x3 IBF Inter-Continental Super Bantamweight Title
7/20 - Dereck Chisora vs. Malik Scott - 10x3
7/20 - Frankie Gomez vs. DeMarcus Corley - 10x3 (FOX/FOX Espanol)
7/23 - Koki Kameda vs. John Mark Apolinario - 12x3 WBA World Bantamweight Title
7/25 - Lucas Browne vs. Richard Towers - 12x3 Commonwealth Heavyweight Title Eliminator (Australia FOX)
7/27 - Andy Ruiz Jr vs. Joe Hanks - 10x3
7/27 - Evgeny Gradovich vs. Mauricio Javier Munoz - 12x3 IBF Featherweight Title (HBO)
7/27 - Juan Francisco Estrada vs. Milan Melindo - 12x3 WBO & WBA Super World Flyweight Titles (HBO)
7/27 - Omar Figueroa vs. Nihito Arakawa - 12x3 Interim WBC Lightweight Title (Showtime)
7/27 - Keith Thurman vs. Diego Gabriel Chaves - 12x3 Interim WBA World Welterweight Title (Showtime)
7/27 - Andre Berro vs. Jesus Soto Karass - 12x3 (Showtime

Luskelarsen
LuskelarsenInnlegg: 9881
02.07.13 09:03
BigGeorge: /6 - David Price vs. Tony Thompson II - 12x3

Blir spennende å se om Price klarer å rett opp flausen fra forrige gang. Om han gjøre det er han plutselig i bildet igjen. Med et nytt tap har han en lang vei å gå.

CharlieA
CharlieAInnlegg: 1292
02.07.13 09:52
Luskelarsen: Blir spennende å se om Price klarer å rett opp flausen fra forrige gang. Om han gjøre det er han plutselig i bildet igjen. Med et nytt tap har han en lang vei å gå.

Tror Price bokser smartere, og vil ta dette på knock litt ute i rundene.

vif_support
vif_supportInnlegg: 4302
03.07.13 14:07

Gleder meg litt til Andre Berto vs. Jesus Soto Karass 27. juli

http://sports.sho.com/events/berto-vs-soto-karass

 

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 21332
03.08.13 01:49

August

8/1 - Kompayak Porpramook vs. Koki Eto - 12x3 Interim WBA World Flyweight Title
8/1 - Paulus Ambunda vs. Tomoki Kameda - 12x3 WBO Bantamweight Title
8/2 - Kermit Cintron vs. Jonathan Batista - 10x3 (ESPN2)
8/2 - Javier Fortuna vs. Luis Franco - 10x3 (ESPN2)
8/3 - Curtis Stevens vs. Saul Roman - 10x3 (NBC Sports Network)
8/3 - Eddie Chambers vs. Thabiso Mchunu - 10x3 (NBC Sports Network)
8/3 - Tomasz Adamek vs. Dominick Guinn - 10x3 (NBC Sports Network)
8/3 - Dirceu Cabarca vs. Edwin Diaz III - 10x3 WBC FECARBOX Light Flyweight Title (TyC Sports/TV Max)
8/3 - Luis Concepcion vs. Nestor Daniel Narvaes - 12x3 WBC Silver Flyweight Title (TyC Sports/ TV Max)
8/9 - Rustam Nagaev vs. Jose Hernandez - 10x3 (ESPN2)
8/9 - Emmanuel Tagoe vs. Gerardo Robles - 12x3 IBF Inter-Continental Super Featherweight Title (ESPN2)
8/9 - Francisco Vargas vs. Brandon Bennett - 10x3 (Showtime)
8/9 - Jermall Charlo vs. Antwone Smith - 10x3 (Showtime)
8/9 - Deontay Wilder vs. Siarhei Liakhovich - 10x3 (Showtime)
8/10 - Oscar Escandon vs. Nehomar Cermeno - 12x3 Interim WBA World Super Bantamweight Title (TyC Sports/TV Max)
8/10 - Anselmo Moreno vs. William Urina - 12x3 WBA Super World Bantamweight Title (TyC Sports/TV Max)
8/10 - Julio Ceja vs. Juan Jose Montes - TBD
8/12 - Akira Yaegashi vs. Oscar Blanquet - 12x3 WBC Flyweight Title
8/12 - Shinsuke Yamanaka vs. Jose Nieves - 12x3 WBC Bantamweight Title
8/16 - Artur Szpilka vs. Mike Mollo II - 10x3 (ESPN2)
8/16 - Andrzej Fonfara vs. Gabriel Campillo - 12x3 (ESPN2)
8/17 - Ovill McKenzie vs. Enzo Maccarinelli II - 12x3 Commonwealth Light Heavyweight Title
8/17 - Nathan Cleverly vs. Sergey Kovalev - 12x3 WBO Light Heavyweight Title (HBO)
8/17 - Jonathan Romero vs. Kiko Martinez - 12x3 IBF Super Bantamweight Title (HBO)
8/17 - Daniel Geale vs. Darren Barker - 12x3 IBF Middleweight Title (HBO)
8/17 - Takashi Miura vs. Sergio Thompson - 12x3 WBC Super Featherweight Title (Fox Deportes)
8/17 - Jonathan Gonzalez vs. Giovani Segura - 10x3 (Direct TV)
8/19 - Daniel Jacobs vs. Giovanni Lorenzo - 10x3 (FOX)
8/23 - Nobuo Nashiro vs. Denkaosan Kaovichit - 12x3 Interim WBA World Super Flyweight Title
8/23 - Isaiah Thomas vs. Glen Johnson - 10x3 (ESPN2)
8/23 - Claudio Marrero vs. Jesus Marcelo Andres Cuellar - 12x3 Interim WBA World Featherweight Title (ESPN2)
8/23 - Argenis Mendez vs. Arash Usmanee - 12x3 IBF Super Featherweight Title (ESPN2)
8/24 - Juergen Braehmer vs. Stefano Abetangelo - 12x3 EBU Light Heavyweight Title
8/24 - Kubrat Pulev vs. Tony Thompson - 12x3 IBF International Heavyweight Title
8/24 - Stanyslav Kashtanov vs. Jaime Barboza - 12x3 Interim WBA World Super Middleweight Title
8/24 - Victor Terrazas vs. Leo Santa Cruz - 12x3 WBC Super Bantamweight Title (Showtime)
8/24 - Abner Mares vs. Jhonny Gonzalez - 12x3 WBC Featherweight Title (Showtime)
8/24 - Omar Andres Narvaez vs. Hiroyuki Hisataka - 12x3 WBO Super Flyweight Title (TyC Sports)
8/24 - Alberto Rossel vs. Jose Alfredo Zuniga - 12x3 Interim WBA World Light Flyweight Title
8/25 - Ryoichi Taguchi vs. Naoya Inoue - 10x3 Japanese Light Flyweight Title
8/31 - David Tua vs. Alexander Ustinov - 12x3
8/31 - Adrian Hernandez vs. Atsushi Kakutani - 12x3 WBC Light Flyweight Title

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 21332
29.08.13 19:35

September

9/2 - Luis Collazo vs. Alan Sanchez - 10x3 (Fox Sports 1)
9/3 - Nobuo Nashiro vs. Denkaosan Kaovichit - 12x3 Interim WBA World Super Flyweight Title (Thailand 7)
9/3 - Daiki Kameda vs. Rodrigo Guerrero - 12x3 IBF Super Flyweight Title
9/6 - Ghislain Maduma vs. Fermin De los Santos - 12x3 WBC Continental Americas & NABF Lightweight Titles
9/7 - Patrick Nielsen vs. Patrick Majewski - 12x3 WBA Inter-Continental Middleweight Title
9/7 - Ricky Burns vs. Raymundo Beltran - 12x3 WBO Lightweight Title (SKY/WealthTV)
9/7 - Rafael Marquez vs. Efrain Esquivias - 10x3 (Showtime)
9/7 - Seth Mitchell vs. Chris Arreola - 12x3 WBC International & WBO NABO Heavyweight Titles (Showtime)
9/7 - Hugo Ruiz vs. Julio Cesar Miranda - (Televisa)
9/11 - Ryo Miyazaki vs. Jesus Silvestre - 12x3 WBA World Minimumweight Title

9/11 - Kazuto Ioka vs. Kwanthai Sithmorseng - 12x3 WBA World Light Flyweight Title
9/12 - Hugo Centeno Jr vs. Julian Williams - 10x3 (FOX)
9/12 - Badou Jack vs. Marco Antonio Periban - 10x3 (FOX)
9/12 - Shawn Porter vs. Julio Diaz II - 10x3 (FOX)
9/14 - Guido Nicolas Pitto vs. Jack Culcay II - 12x3 WBA Inter-Continental Light Middleweight Title
9/14 - Marco Huck vs. Firat Arslan II - 12x3 WBO Cruiserweight Title
9/14 - Ashley Theophane vs. Pablo Cesar Cano - 10x3 (Showtime PPV)
9/14 - Ishe Smith vs. Carlos Molina - 12x3 IBF Light Middleweight Title (Showtime PPV)
9/14 - Danny Garcia vs. Lucas Martin Matthysse - 12x3 WBA Super World & WBC Light Welterweight Titles (Showtime PPV)
9/14 - Floyd Mayweather Jr vs. Saul Alvarez - 12x3 WBA Super World & WBC Light Middleweight Titles (Showtime PPV)
9/21 - Billy Joe Saunders vs. John Ryder - 12x3 BBBofC British Middleweight Title
9/28 - Devis Boschiero vs. Guillaume Frenois - 12x3 EBU Super Featherweight Title
9/28 - Andy Lee vs. Domenico Spada - 12x3 WBC Silver Middleweight Title
9/28 - Scott Quigg vs. Yoandris Salinas - 12x3 WBA World Super Bantamweight Title
9/28 - David Haye vs. Tyson Fury - 12x3 (HBO)
9/28 - Eleider Alvarez vs. Edison Miranda - 10x3 (HBO)
9/28 - Adonis Stevenson vs. Tavoris Cloud - 12x3 WBC Light Heavyweight Title (HBO)
9/28 - Julio Cesar Chavez Jr vs. Brian Vera - 12x3 (HBO)
9/28 - Miguel Vazquez vs. Ammeth Diaz II - 12x3 IBF Lightweight Title
9/28 - Humberto Soto vs. Ali Chebah - 12x3 WBC International Silver Light Welterweight Title
9/28 - Bryan Vasquez vs. Rene Gonzalez - 12x3 Interim WBA World Super Featherweight Title
9/28 - Juan Carlos Reveco vs. Ricardo Nunez - 12x3 WBA World Flyweight Title (TyC Sports)

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 21332
01.10.13 21:48

Oktober

10/3 - Viktor Postol vs. Ignacio Mendoza - 12x3 WBC International Light Welterweight Title
10/5 - Yoshitaka Kato vs. Rey Labao - 12x3 OPBF Lightweight Title
10/5 - Ruslan Chagaev vs. Jovo Pudar - 12x3
10/5 - Mateusz Masternak vs. Grigory Drozd - 12x3 EBU Cruiserweight Title
10/5 - Wladimir Klitschko vs. Alexander Povetkin - 12x3 IBF, WBO, WBA Super World, and IBO Heavyweight Titles (HBO)
10/5 - Scott Quigg vs. Yoandris Salinas - 12x3 WBA World Super Bantamweight Title (SKY)
10/5 - Terence Crawford vs. Andrey Klimov - 10x3 (HBO)
10/5 - Miguel Cotto vs. Delvin Rodriguez - 12x3 (HBO)
10/12 - Julio Ceja vs. Juan Jose Montes - 12x3 WBC Silver Bantamweight Title
10/12 - Juan Carlos Reveco vs. Ricardo Nunez - 12x3 WBA World Flyweight Title (TyC Sports)
10/12 - Vasyl Lomachenko vs. Jose Ramirez - 10x3 (HBO PPV)
10/12 - Sean Monaghan vs. Anthony Smith - 10x3 WBC Continental Americas Light Heavyweight Title (HBO PPV)
10/12 - Orlando Salido vs. Orlando Cruz - 12x3 WBO Featherweight Title (HBO PPV)
10/12 - Timothy Bradley vs. Juan Manuel Marquez - 12x3 WBO Welterweight Title (HBO PPV)
10/14 - Ryol Li Lee vs. Hisashi Amagasa II - 12x3 OPBF Featherweight Title
10/17 - Blake Caparello vs. Allan Green - 12x3 IBO Light Heavyweight Title (Australia FOX)
10/19 - Moruti Mthalane vs. Silvio Olteanu - 12x3 IBF Flyweight Title
10/19 - Robert Stieglitz vs. Isaac Ekpo - 12x3 WBO Super Middleweight Title
10/19 - Carl Frampton vs. Jeremy Parodi - 12x3 EBU & IBF Inter-Continental Super Bantamweight Titles
10/19 - Mike Alvarado vs. Ruslan Provodnikov - 12x3 Interim WBO Light Welterweight Title (HBO)
10/19 - Luis Concepcion vs. Carlos Ruben Dario Ruiz - 12x3 WBC Silver Flyweight Title
10/23 - Anthony Mundine vs. Shane Mosley - 12x3 WBA International Light Middleweight Title (Australia Main Event)
10/25 - Robin Krasniqi vs. Oleksandr Cherviak - 12x3 WBO European Light Heavyweight Title
10/26 - John Riel Casimero vs. Felipe Salguero - 12x3 IBF Light Flyweight Title
10/26 - Arthur Villanueva vs. Oscar Blanquet - 12x3 WBO Asia Pacific Super Flyweight Title (Philippines ABS-CBN Channel 2/Studio 23)
10/26 - Mouhamed Ali Ndiaye vs. Christopher Rebrasse II - 12x3 EBU Super Middleweight Title
10/26 - Jack Culcay vs. Guido Nicolas Pitto II - 12x3 WBA Inter-Continental Light Middleweight Title
10/26 - Brian Rose vs. Javier Francisco Maciel - 12x3 WBO Light Middleweight Title Eliminator
10/26 - Kell Brook vs. Vyacheslav Senchenko - 12x3 (SKY/Wealth TV)
10/26 - Peter Quillin vs. Gabriel Rosado - 12x3 WBO Middleweight Title (Showtime)
10/26 - Bernard Hopkins vs. Karo Murat - 12x3 IBF Light Heavyweight Title (Showtime)
10/26 - Miguel Vazquez vs. Ammeth Diaz II - 12x3 IBF Lightweight Title
10/26 - Bryan Vasquez vs. Rene Gonzalez - 12x3 Interim WBA World Super Featherweight Title

sirsirsir
sirsirsirInnlegg: 14358
03.10.13 13:31

Bradley vs Marquez ser spennende ut.

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 21332
03.10.13 21:18

Ja og Bradley vs Marquez vises direkte på Viasat Sport 12.oktober.

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 21332
09.11.13 20:11

November 2013

11/2 - Richard Towers vs. Lucas Browne - 12x3 Commonwealth Heavyweight Title Eliminator (SKY)
11/2 - Ola Afolabi vs. Lukasz Janik - 12x3 IBO Cruiserweight Title

11/2 - Magomed Abdusalamov vs. Mike Perez - 10x3 (HBO)
11/2 - Gennady Golovkin vs. Curtis Stevens - 12x3 WBA World & IBO Middleweight Titles (HBO)
11/2 - Juan Carlos Sanchez Jr. vs. Zolani Tete - 12x3 (Azteca America/UniMas)
11/2 - Giovani Segura vs. Hernan Marquez - 12x3 (Azteca America/UniMas)
11/9 - Thomas Oosthuizen vs. Ezequiel Osvaldo Maderna - 12x3 IBO Super Middleweight Title
11/9 - Hekkie Budler vs. Hugo Hernan Verchelli - 12x3 IBO & Interim WBA World Minimumweight Titles
11/9 - Nicholas Walters vs. Alberto Garza - 12x3 WBA World Featherweight Title
11/9 - Vanes Martirosyan vs. Demetrius Andrade - 12x3 WBO Light Middleweight Title (HBO)
11/9 - Nonito Donaire vs. Vic Darchinyan II - 12x3 (HBO)
11/9 - Rocky Martinez vs. Mikey Garcia - 12x3 WBO Super Featherweight Title (HBO)
11/9 - Juan Carlos Salgado vs. Miguel Roman - 10x3 WBC International Silver Lightweight Title (Televisa)
11/10 - Roman Gonzalez vs. Oscar Blanquet - 10x3
11/10 - Richar Abril vs. Jorge Linares - 12x3 WBA World Lightweight Title
11/10 - Shinsuke Yamanaka vs. Alberto Guevara - 12x3 WBC Bantamweight Title
11/11 - Luis Ramos Jr. vs. Fidel Maldonado Jr. - 10x3 (Fox Sports 1)
11/15 - Srisaket Sor Rungvisai vs. Hirofumi Mukai - 12x3 WBC Super Flyweight Title
11/16 - David Tua vs. Alexander Ustinov - 12x3
11/16 - James DeGale vs. Dyah Davis - (UK Channel 5)
11/16 - Sergey Rabchenko vs. Cedric Vitu II - 12x3 EBU & WBC Silver Light Middleweight Titles
11/16 - Tomasz Adamek vs. Vyacheslav Glazkov - 12x3 (NBC)
11/16 - Andre Ward vs. Edwin Rodriguez - 12x3 WBA Super World Super Middleweight Title (HBO)
11/16 - Chris Avalos vs. Rolly Lunas - 10x3
11/19 - Koki Kameda vs. Jung-Oh Son - 12x3 WBA World Bantamweight Title
11/23 - Yoan Pablo Hernandez vs. Alexander Alekseev - 12x3 IBF Cruiserweight Title
11/23 - Anthony Crolla vs. Martin Gethin - 12x3 BBBofC British Lightweight Title (SKY)
11/23 - Carl Froch vs. George Groves - 12x3 WBA Super World & IBF Super Middleweight Titles (SKY)
11/23 - Andy Ruiz Jr. vs. Tor Hamer - 10x3 WBO Inter-Continental Heavyweight Title (HBO PPV)
11/23 - Evgeny Gradovich vs. Billy Dib II - 12x3 IBF Featherweight Title (HBO PPV)
11/23 - Manny Pacquiao vs. Brandon Rios - 12x3 WBO International Welterweight Title (HBO PPV)
11/29 - Billi Facundo Godoy vs. Jorge Sebastian Heiland II - 12x3 WBC International Middleweight Title (TyC Sports)
11/30 - Merlito Sabillo vs. Carlos Buitrago - 12x3 WBO Minimumweight Title
11/30 - Mouhamed Ali Ndiaye vs. Christopher Rebrasse II - 12x3 EBU Super Middleweight Title
11/30 - Kevin Bizier vs. Ionut Dan Ion - 12x3 NABA & IBF Inter-Continental Welterweight Titles (HBO)
11/30 - Sergey Kovalev vs. Ismayl Sillakh - 12x3 WBO Light Heavyweight Title (HBO)
11/30 - Adonis Stevenson vs. Tony Bellew - 12x3 WBC Light Heavyweight Title (HBO)
11/30 - Leo Santa Cruz vs. Cesar Seda - 12x3 WBC Super Bantamweight Title (Showtime)
11/30 - Devon Alexander vs. Shawn Porter - 12x3 IBF Welterweight Title (Showtime)
11/30 - Paul Spadafora vs. Johan Perez - 12x3 Interim WBA World Light Welterweight Title

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 21332
12.12.13 03:14

12/3 - Tomoki Kameda vs. Immanuel Naidjala - 12x3 WBO Bantamweight Title Kameda UD
12/3 - Katsunari Takayama vs. Vergilio Silvano - 12x3 IBF Minimumweight Title Takayama UD
12/3 - Daiki Kameda vs. Liborio Solis - 12x3 IBF & WBA World Super Flyweight Titles Solis SD
12/6 - Hiroki Shiino vs. Ryosuke Iwasa - 12x3 OPBF Bantamweight Title Iwasa TKO5
12/6 - Naoya Inoue vs. Jerson Mancio - 12x3 OPBF Light Flyweight Title Inoue TKO5
12/6 - Akira Yaegashi vs. Edgar Sosa - 12x3 WBC Flyweight Title Yaegashi UD
12/6 - Daud Cino Yordan vs. Sipho Taliwe - 12x3 IBO Lightweight Title (Indonesia RCTI) Yordan SD
12/6 - Chris John vs. Simpiwe Vetyeka - 12x3 IBO & WBA Super World Featherweight Titles (Indonesia RCTI) Vetyeka RTD6
12/6 - Krzysztof Wlodarczyk vs. Giacobbe Fragomeni - 12x3 WBC Cruiserweight Title Wlodarczyk RTD6
12/7 - Edis Tatli vs. Mzonke Fana - 12x3 (Finland MTV3 MAX) Tatli UD
12/7 - Darren Barker vs. Felix Sturm - 12x3 IBF Middleweight Title (UK SKY) Sturm TKO2
12/7 - Matthew Macklin vs. Lamar Russ - 10x3 (HBO) Macklin UD
12/7 - James Kirkland vs. Glen Tapia - 10x3 (HBO) Kirkland TKO6
12/7 - Guillermo Rigondeaux vs. Joseph Agbeko - 12x3 WBA Super World & WBO Super Bantamweight Titles Rigondeaux UD
12/7 - Sakio Bika vs. Anthony Dirrell - 12x3 WBC Super Middleweight Title (Showtime) DRAW 
12/7 - Devon Alexander vs. Shawn Porter - 12x3 IBF Welterweight Title (Showtime) Porter UD
12/7 - Erislandy Lara vs. Austin Trout - 12x3 WBA World Light Middleweight Title (Showtime) Lara UD
12/7 - Paul Malignaggi vs. Zab Judah - 12x3 NABF Welterweight Title (Showtime) Malignaggi UD

12/11 - Sam Soliman vs. Les Sherrington - 12x3 Interim PABA Middleweight Title
12/14 - Juergen Braehmer vs. Marcus Oliveira - 12x3 WBA World Light Heavyweight Title (Germany ARD)
12/14 - Leonard Bundu vs. Lee Purdy - 12x3 EBU Welterweight Title (UK SKY)
12/14 - Kevin Mitchell vs. Brunet Zamora - 12x3 IBF Inter-Continental Lightweight Title (UK SKY)
12/14 - Beibut Shumenov vs. Tamas Kovacs - 12x3 IBA & WBA Super World Light Heavyweight Titles (Showtime)
12/14 - Leo Santa Cruz vs. Cesar Seda - 12x3 WBC Super Bantamweight Title (Showtime)
12/14 - Keith Thurman vs. Jesus Soto Karass - 12x3 Interim WBA World Welterweight Title (Showtime)
12/14 - Adrien Broner vs. Marcos Rene Maidana - 12x3 WBA World Welterweight Title (Showtime)
12/20 - Christian Hammer vs. Kevin Johnson - 10x3 (EU Eurosport)
12/20 - Manuel Charr vs. James Toney - 12x3 Bunch of minor WBC titles (EU Eurosport)
12/21 - Kiko Martinez vs. Jeffrey Mathebula - 12x3 IBF Super Bantamweight Title
12/21 - Stuart Hall vs. Vusi Malinga - 12x3 IBF Bantamweight Title
12/31 - Takashi Miura vs. Dante Jardon - 12x3 WBC Super Featherweight Title
12/31 - Takashi Uchiyama vs. Daiki Kaneko - 12x3 WBA World Super Feathweight Title
12/31 - Kazuto Ioka vs. Felix Alvarado - 12x3 WBA World Light Flyweight Title[/quote

(Innlegget ble redigert 12.12.13 03:15)

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 21332
31.12.13 03:01

Januar 2014

1/3 Argenis Mendez - Ranches Barthelemy - 12x3 IBF Super Featherweight Champion (ESPN2)
1/3 Caleb Truax - Ossie Duran - 10x3 (ESPN2)
1/10 Arash Usmanee - Juan Antonio Rodriguez - 10x3 (ESPN2)
1/10 Zahir Raheem - Bayram Jargal 10x3 - 
(ESPN2) 
1/11 Alexander Miskirtchian - Sofiane Takoucht II - 12x3 IBF Featherweight Eliminator for #1 spot.
1/17 - Ivan Redkach - Tony Luis - 10x3 (Showtime)
1/18 - Jean Pascal - Lucian Bute - 12x3 NABF Light Heavyweight Title (HBO)
1/18 - Eleider Alvarez - Thomas Oosthuizen - 12x3 WBC Silver Heavyweight Title (HBO)
1/18 - Mike Perez - Carlos Takam - 10x3 (HBO)
1/24 - Cornelius Bundrage - Joey Hernandez - 12x3 IBF Light Middleweight Eliminator (Fox Sports 1)
1/24 - Antonio Orozco - Miguel Angel Huerta - 10x3 (Fox Sports 1)
1/24 - Curtis Stevens - Patrick Majewski - 10x3 (NBC)
1/24 - Javier Molina - Kendall Holt - 10x3 (ESPN2)
1/24 - Rico Ramos - Jonathan Arrellanos - 10x3 (ESPN2)
1/25 - Marco Huck - Firat Arslan II - 12x3 WBO Cruiserweight Title (ARD)
1/25 - McWilliams Arroyo - Rocky Fuentes - 12x3 IBF Flyweight Eliminator (USA Direct TV)
1/25 - McJoe Arroyo - Eliecer Aquino - 12x3 IBF Super Flyweight Eliminator (USA Direct TV)
1/25 - Jose A. Gonzales - Mark Andrew Acub - 10x3 (USA Direct TV)
1/25 - Lamont Peterson - Dierry Jean - 12x3 IBF Light Welterweight Title (Showtime)
1/25 - Jermell Charlo - Gabriel Rosado - 10x3 (Showtime)
1/25 - Mikey Garcia - Juan Carlos Burgos - 12x3 WBO Super Featherweight Title (HBO)
1/25 - Bryant Jennings - Artur Szpilka - 10x3 (HBO)
1/30 - Victor Ortiz - Luis Collazo - 10x3 (Fox Sports 1)
1/30 - Eddie Gomez - Daquan Arnett - 10x3 (Fox Sports 1)
1/31 - Elvir Murqi - Zsolt Erdei - 10x3 (ESPN2)
1/31 - Jorge Diaz - Luis Rosa - 10x3 (ESPN2)

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 21332
31.01.14 17:10

Februar 2014

2/1 - Max Bursak vs. Jarrod Fletcher - 12x3 WBA Continental Middleweight Title (Germany SAT1)
2/1 - Gennady Golovkin vs. Osumanu Adama - 12x3 IBO & WBA World Middleweight Titles (Germany SAT1)
2/1 - Lee Selby vs. Rendall Munroe - 12x3 EBU & BBBofC British Featherweight Titles (SKY)
2/1 - Gary Buckland vs. Gavin Rees - 12x3 (SKY)
2/5 - Xiong Zhao Zhong vs. Oswaldo Novoa - 12x3 WBC Minimumweight Title
2/7 - Kamil Laszczyk vs. Daniel Diaz - 10x3 (ESPN2)
2/8 - Raul Hirales vs. Jonathan Oquendo - 10x3 (Azteca)
2/8 - Miguel Beltran Jr vs. Jose A Gonzalez - 10x3 (Azteca)
2/10 - Steve Forbes vs. Fidel Maldonado Jr - 10x3 (Fox Sports 1)
2/14 - Devis Boschiero vs. Romain Jacob - 12x3 EBU Super Featherweight Title
2/14 - Chris Algieri vs. Emmanuel Taylor - 10x3 (ESPN2)
2/15 - Edrin Dapudong vs. Ricardo Nunez - 12x3 IBO Super Flyweight Title
2/15 - Hekkie Budler vs. Karluis Diaz - 12x3 WBA World & IBO Minimumweight Titles
2/15 - Juan Carlos Reveco vs. Manuel Vides - 12x3 WBA World Flyweight Title (TyC Sports)
2/17 - Manuel Avila vs. Enrique Quevado - 10x3 (Fox Sports 1)
2/19 - Daniel Geale vs. Garth Wood - 12x3 WBA International Middleweight Title (Australia Main Event)
2/22 - Miguel Vazquez vs. Denis Shafikov - 12x3 IBF Lightweight Title (HBO)

(Innlegget ble redigert 31.01.14 17:12)

Klikk for å gå tilbake til toppen

Siste innlegg