Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Internasjonal

Fotball - Internasjonal [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett301917.06.2017
Fotballag bestående av årsmodeller Magiii309.06.2017
VM 1994 - En sommer for evigheten ElJucan13208.06.2017
Qatar kan miste Fotball-VM Gudfaren37408.06.2017
Nazionale di calcio dell’Italia Alexandre_..54107.06.2017
BVB 09 [Klubbtråd] Kuba_16264407.06.2017
Rapport: Fotball - Internasjonal 16/17 6347306.06.2017
de Ajacieden Siem-de-Jo..15606.06.2017
Die Löwen Cabdriver48706.06.2017
Hvorfor er La Liga så god? JadeFalcon18606.06.2017
Tidenes beste fotballspiller VGoth50705.06.2017
Real Madrid Castilla klubbtråd Dabedida357705.06.2017
Mallorca full fart mot Segunda B Gilleys1205.06.2017
AS Roma - Klubbtråd as_roma179905.06.2017
CL - FINALE 2017: Juventus vs Real... ragnarMadr..104304.06.2017
Tippekongen - Champions League ragnarMadr..46704.06.2017
Valencia Club de Fútbol (Klubbtråd) Elguaje265103.06.2017
Serie A 2016/17 GiPazzini_..31102.06.2017
Finale CL Lyon-PSG F.R.O.G1102.06.2017
Fotball i Albania stefan16331.05.2017
Stadion med best stemning GloryGlory..630.05.2017
TV2 har kjøpt CL-rettighetene LaGoeba6430.05.2017
Sommeroverganger 2017 Europa Paalanil329.05.2017
Serie A, siste serierunde/ Serie B... GiPazzini_..15929.05.2017
La Liga - 2016/2017 Elguaje59528.05.2017
Serie B 2016/17 GiPazzini_..15827.05.2017
Ajax-Man U finale-tråd Europa League BigGeorge15025.05.2017
*New Firm* København - Brøndby Quisque1025.05.2017
Serie A/ Serie B playoff mandag (20.30) GiPazzini_..922.05.2017
*** Malaga vs. Real Madrid *** (+... ragnarMadr..41222.05.2017
Serie A søndag (fra 15.00) GiPazzini_..8922.05.2017
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg