Du må være logget inn for å bruke denne funksjonen.
Tabellen sålangt:
Galatasaray vant igår 3-1. Målskorere: Baros,Lincoln og Arda. Godt og se at Baros har funnet tilbake målformen. Lincoln har denne sesongen vært outstanding!
Hvordan har Güiza gjort det?
Guiza får det nok ikke til i Fenerbahce. Han jobber mye, men klarer ikke å putte.
Mange mål har han scort?
Er desverre lite som stemmer for Fenerbahce om dagen.
Jeg er 99% sikker på at Aragones får sparken etter denne sesongen, vis de ikke skjerper seg.
Har ikke oversikt over hvor mange mål han har scoret, men det har ikke vært mange. Kanskje 4-5 mål i serien.
Hva med Alanzinho?
Han blir tatt veldig lett på fysikken. Så på han igår. Hadde vell en fin pasning og kanskje to-tre fine driblinger, men ellers ikke veldig god. For tidlig å bedømme Alanzinho.
Han har 2 mål på 3 kamper ?
Fenerbahce var dumme som sparket Zico. Guiza har sugd. Han har scort noen, men jeg må nesten innrømme at Kezman gjorde bedre jobb enn han i fjor.
Jeg leste at både Roberto Carlos og Colin Richard Kazim må sone neste kampen mot sterke Sivasspor. Begge fikk gule kort hver igår kveld, og i Super Lig er reglene sånn at når mann for 4 gule i en sesong, blir mann suspendert i neste match.
(Innlegget ble redigert 22.02.09 14:18)
Ossen går det med Branimir Poljac? spiller han noe?
Tror han har spilt samtlige kamper etter han kom til klubben. Alle fra start, men han har blitt byttet ut i noen kamper da. Ellers så har han også puttet et mål tror jeg. Så det ser ut til at han takler Tyrkisk fotball meget bra.
(Innlegget ble redigert 22.02.09 14:24)
Har du noen gode stream sider? til Galatasaray kamper?
Spilt i går: Galatasaray-Kocaelispor 2-5! Det må da være et overraskendes resultat?
Gulleri med 4 av måla til bortelaget.
Noen som vet hvor enkelt det er å skaffe billetter til kampene mellom de 4 store? Hva må en evt. ut med for en billett? Er det videre noen som vet om det slippes inn bortesupportere på disse kampene? Vet at f.eks. Fenerbahce-Galatasaray gikk uten bortesupportere for et par sesonger siden.
Helt katastrofalt... Har ikke ord for det. Kocaelispor lå jo til å med på siste plass før den kampen. Får håpe Skibbe blir sparket og Hagi kommer inn.
Borte supportere kommer nok inn nå ja. Er ikke sikker på det med bilettene desverre.
Gledelig nyhet!(sorry for så mange innlegg etter hverandre) Men da har Skibbe gitt seg(blitt sparket) er ikke sikker.
Bulent Korkmaz ny Galatasaray trener.
En Galatasaray legende. Men å tape 5-2 HJEMME mot et bunn lag er bare skam. Tror ikke Bulent vil gjøre en bedre jobb, men vi for se.
(Innlegget ble redigert 24.02.09 14:56)
Absolutt spennende. Mannen er jo som en levende legende å regne i Galata-leiren vel? Øyeblikket da han lappet seg sammen igjen og fullførte UEFA-cup finalen er faktisk et av mine første minner fra europeisk toppfotball.
Forøvrig litt overraskende at bortesupportere slippes inn på tyrkiske derby. Det hadde jeg ikke trodd. I Hellas har dette vært forbudt siden 03-04 sesongen.
(Innlegget ble redigert 24.02.09 15:01)
Spesielt at Sivasspor leder ligaen, med Trabzonspor som nr 2. Noen som tror at en av dem kan holde helt inn og bryte Istanbuldominansen?