Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.

UEFA Europa League 14/15

NYTT TEMA
Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7774
03.07.14 10:54

Første kvalikrunde spilles i dag:

Sioni Bolnisi (Georgia) - Flamurtari Vlorë (Albania)
FC Tiraspol (Moldova) - Inter Baku (Aserbajdsjan)
Hibernians FC (Malta) - Spartak Trnava (Slovakia)
FK Cukaricki (Serbia) - UE Sant Julià (Andorra)
Celik Niksic (Montenegro) - FC Koper (Slovenia)
FK Turnovo (Makedonia) - Chikhura Sachkhere (Georgia)
Shirak FC (Armenia) - Shakhter Karagandy (Kasakhstan)
FK Gabala (Aserbajdsjan) - Siroki Brijeg (Bosnia)
Diosgyor (Ungarn) - Birkirkara (Malta)
FC Vaduz (Liechtenstein) - College Europa (Gibraltar)
Veris Chisinau (Moldova) - PFC Litex Lovech (Bulgaria)
UE Santa Coloma (Andorra) - Metalurg Skopje (Makedonia)
Kairat (Kasakhstan) - Kukësi (Albania)
SS Folgore (San Marino) - Buducnost Podgorica (Montenegro)
RNK Split (Kroatia) - FC Mika (Armenia)
Botev Plovdiv (Bulgaria) - AC Libertas (San Marino)
Zeljeznicar (Bosnia) - Lovcen Cetinje (Montenegro)
Shkendija (Makedonia) - Zimbru Chisinau (Moldova)
Sliema Wanderers (Malta) - Ferencvaros (Ungarn)
Pyunik Jerevan (Armenia) - FC Astana (Kasakhstan)
Rudar Velenje (Slovenia) - KF Laci (Albania)
Differdange 03 (Luxembourg) - FK Atlantas (Litauen)
VPS (FInland) - Brommapojkarna (Sverige)
B36 Tórshavn (Færøyene) - Linfield (Nord-Irland)
Fram Reykjavik (Island) - Nömme Kalju (Estland)
Rosenborg BK (Norge) - FK Jelgava (Latvia)
Derry City (Irland) - Aberystwyth Town (Wales)
Aberdeen FC (Skottland) - Daugava Riga (Latvia)
Santos Tartu (Estland) - Tromsø IL (Norge)
Crusaders FC (Nord-Irland) - FK Ekranas (Litauen)
Stjarnan (Island) - Bangor City (Wales)
Jeunesse Esch (Luxembourg) - FC Dundalk (Irland)
MYPA (Finland) - ÍF Fuglafjørdur (Færøyene)
FH Hafnarfjordur (Island) - FC Glenavon (Nord-Irland)
Sillamäe Kalev (Estland) - FC Honka (Finland)
Banga Gargzdai (Litauen) - Sligo Rovers (Irland)
Vikíngur (Færøyene) - Daugava Daugavpils (Latvia)
IFK Göteborg (Sverige) - Fola Esch (Luxembourg)
Airbus UK Broughton (Wales) - Haugesund FK (Norge)

Andre kvalikrunde består jo av halvparten av disse lagene fra første kvalikrunde selvsagt, men noen matcher er også trukket uten noen av disse lagene.

Molde (Norge) - Gorica (Slovenia)
Kosice (Slovakia) - Slovan Liberec (Tsjekkia)
CFR Cluj (Romania) - FK Jagodina (Serbia)
Luzern (Sveits) - St Johnstone (Skottland)
Zulte-Waregem (Belgia) - Zawisza Bygdoszcz (Polen)
Trencin (Slovakia) - FK Vojvodina (Serbia)
RoPS (Finland) - Asteras Tripoli (Hellas)

Øvrige lag som har blitt trukket mot vinnere fra første runde:

Gyor (Ungarn)
Lech Poznan (Polen)
Dinamo Minsk (Hviterussland)
Neman Grodno (Hviterussland)
Hapoel Be'er Sheva (Israel)
Petrolul Ploiesti (Romania)
SV Grödig (Østerrike)
FC Motherwell (Skottland)
FK Zestafoni (Georgia)
FC Groningen (Nederland)
Bursaspor (Tyrkia)
Neftchi Baku (Aserbajdsjan)
AIK Solna (Sverige)
HNK Rijeka (Kroatia)
Omonia Nicosia (Kypros)
Mladá Boleslav (Tsjekkia)
Zorya Luhansk (Ukraina)
FK Sarajevo (Bosnia)
FC Krasnodar (Russland)
CSKA Sofia (Bulgaria)
Shakhtyor Salihorsk (Hviterussland)
Ruch Chorzów (Polen)
Hapoel Tel Aviv (Israel)
SKN St. Pölten (Østerrike)
Hajduk Split (Kroatia)
Esbjerg fB (Danmark)
IF Elfsborg (Sverige)

Klare for tredje kvalikrunde:

Hull City (England)
Astra Giurgiu (Romania)
IF Brøndby (Danmark)
Ironi Kiryat Shmona (Israel)
Chornomorets Odessa (Ukraina)
Torino FC (Italia)
FSV Mainz 05 (Tyskland)
Real Sociedad (Spania)
Viktoria Plzen (Tsjekkia)
Olympique Lyonnais (Frankrike)
Club Brügge (Belgia)
PSV Eindhoven (Nederland)
BSC Young Boys (Sveits)
Dinamo Moskva (Russland)
Atromitos (Hellas)
Karabükspor (Tyrkia)
Rio Ave (Portugal)

Klare for play-off runden:

FC Zürich (Sveits)
FC Midtjylland (Danmark)
PAOK Thessaloniki (Hellas)
Lokomotiv Moskva (Russland)
AS Saint-Ètienne (Frankrike)
Borussia Mönchengladbach (Tyskland)
Villarreal CF (Spania)
Trabzonspor (Tyrkia)
Tottenham Hotspur (England)
Apollon Limassol (Kypros)
Nacional de Madeira (Portugal)
Lokeren (Belgia)
Internazionale (Inter)
Metalist Kharkiv (Ukraina)
SK Rapid Wien (Østerrike)
PEC Zwolle (Nederland)
FK Rostov (Russland)
FC Twente (Nederland)

Klare for gruppespillet:

Estoril (Portugal)
Dynamo Kiev (Ukraina)
Everton FC (England)
Sevilla CF (Spania)
En Avant de Guingamp (Frankrike)
VfL Wolfsburg (Tyskland)
ACF Fiorentina (Italia)

-k9b_
-k9b_Innlegg: 24506
03.07.14 12:05

Denne sesongen vinner omsider Benfica en finale.

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7774
17.07.14 14:14

Litt sent ute, men her er resultatene fra første runde (sammenlagt)

Sioni Bolnisi (Georgia) 4-4 Flamurtari Vlorë (Albania) (Bortemål)
FC Tiraspol (Moldova) 3-6 Inter Baku (Aserbajdsjan)
Hibernians (Malta) 2-9 Spartak Trnava (Slovakia)
Cukaricki (Serbia) 4-0 Sant Julià (Andorra)
Celik Niksic (Montenegro) 0-9 Koper (Slovenia)
Turnovo (Makedonia) 1-4 Chikhura Sachkere (Georgia)
FC Shirak (Armenia) 1-6 Shakhter Karagandy (Kasakhstan)
FK Gabala (Aserbajdsjan) 0-5 Siroki Brijeg (Bosnia)
Diósgyör (Ungarn) 6-2 Birkirkara (Malta)
FC Vaduz (Liechtenstein) 4-0 College Europa (Gibraltar)
Veris Chisinau (Moldova) 0-3 Litex Lovech (Bulgaria)
UE Santa Coloma (Andorra) 0-5 Metalurg Skopje (Makedonia)
Kairat Almaty (Kasakhstan) 1-0 Kukësi (Albania)
Folgore (San Marino) 1-5 Buducnost Podgorica (Montenegro)
RNK Split (Kroatia) 3-1 FC Miika (Armenia)
Botev Plovdiv (Bulgaria) 6-0 Libertas (San Marino)
Zeljeznicar (Bosnia) 1-0 Lovcen Cetinje (Montenegro)
Shkëndija (Makedonia) 2-3 Zimbru Chisinau (Moldova)
Sliema Wanderers (Malta) 2-3 Ferencváros (Ungarn)
Pyunik Jerevan (Armenia) 1-6 FC Astana (Kasakhstan)
Rudar Velenje (Slovenia) 2-2 Laci (Albania) (2-3 på straffer)
Differdange 03 (Luxembourg) 2-3 Atlantas (Litauen)
VPS (Finland) 2-3 Brommapojkarna (Sverige)
B36 Tórshavn (Færøyene) 2-3 Linfield (Nord-Irland)
Fram Reykjavík (Island) 2-3 Nömme Kalju (Estland)
Rosenborg (Norge) 6-0 FK Jelgava (Latvia)
Derry City (Irland) 9-0 Aberystwyth Town (Wales)
Aberdeen (Skottland) 8-0 Daugava Riga (Latvia)
Santos Tartu (Estland) 1-13 Tromsø IL (Norge)
Crusaders (Nord-Irland) 5-2 Ekranas (Litauen)
Stjarnan (Island) 8-0 Bangor City (Wales)
Jeunesse Esch (Luxembourg) 1-5 Dundalk (Irland)
MYPA (Finland) 1-0 ÍF Fuglafjørdur (Færøyene)
FH Hafnarfjordur (Island) 6-2 Glenavon (Nord-Irland)
Sillamäe Kalev (Estland) (bortemål) 4-4 Honka (Finland)
Banga Gargzdai (Litauen) 0-4 Sligo Rovers (Irland)
Víkingur (Færøyene) 3-2 Daugava Daugavpils (Latvia)
IFK Göteborg (Sverige) 2-0 Fola Esch (Luxembourg)
Airbus UK Broughton (Wales) 2-3 Haugesund (Norge)

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7774
17.07.14 14:23

Dermed blir kampene i kveld, som er andre kvalikrunde, seende slik ut:

Györ (Ungarn) - IFK Göteborg (Sverige)
Molde (Norge) - NK Gorica (Slovenia)
Metalurg Skopje (Makedonia) - Zeljeznicar (Bosnia)
Nömme Kalju (Estland) - Lech Poznan (Polen)
Dinamo Minsk (Hviteruslsand) - MYPA (Finland)
Neman Grodno (Hviterussland) - FH Hafnarfjordur (Island)
RNK Split (Kroatia) - Hapoel Be'er Sheva (Israel)
NK Kosice (Slovakia) - Slovan Liberec (Tsjekkia)
Víkingur (Færøyene) - Tromsø IL (Norge)
Petrolul Ploiesti (Romania) - Flamurtari Vlorë (Albania)
Cukaricki (Serbia) - SV Grödig (Østerrike)
CFR Cluj (Romania) - FK Jagodina (Serbia)
Motherwell FC (Skottland) - Stjarnan (Island)
Zestafoni (Georgia) - Spartak Trnava (Slovakia)
Brommapojkarna (Sverige) - Crusaders (Nord-Irland)
Aberdeen (Skottland) - Groningen (Nederland)
Bursaspor (Tyrkia) - Chikhura Sachkhere (Georgia)
Neftchi Baku (Aserbajdsjan) - NK Koper (Slovenia)
Linfield (Nord-Irland) - AIK Solna (Sverige)
NK Rijeka (Kroatia) - Ferencváros (Ungarn)
Buducnost Podgorica (Montenegro) - Omonia Nicosia (Kypros)
Mladá Boleslav (Tsjekkia) - Siroki Brijeg (Bosnia)
Luzern (Sveits) - St. Johnstone (Skottland)
Laci (Albania) - Zorya Luhansk (Ukraina)
Rosenborg (Norge) - Sligo Rovers (Irland)
Atlantas (Litauen) - Shakhter Karagandy (Kasakhstan)
FK Sarajevo (Bosnia) - Haugesund (Norge)
Zulte Waregem (Belgia) - Zawisza Bydgoszcz (Polen)
Sillamäe Kalev (Estland) - FC Krasnodar (Russland)
CSKA Sofia (Bulgaria) - Zimbru Chisinau (Moldova)
Derry City (Irland) - Shakhtyor Salihorsk (Hviterussland)
Ruch Chorzow (Polen) - FC Vaduz (Liechtenstein)
FC Astana (Kasakhstan) - Hapoel Tel Aviv (Israel)
FK Trencin (Slovakia) - FK Vojvodina (Serbia)
Litex Lovech (Bulgaria) - Díosgyör (Ungarn)
Botev Plovdiv (Bulgaria) - St. Pölten (Østerrike)
RoPS (Finland) - Asteras Tripolis (Hellas)
Dundalk (Irland) - Hajduk Split (Kroatia)
Kairat Almaty (Kasakhstan) - Esbjerg fB (Danmark)
Elfsborg (Sverige) - Inter Baku (Aserbajdsjan)

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7774
17.07.14 23:37

Resultatene fra i kveld:

Györ (Ungarn) 0-3 IFK Göteborg (Sverige)
0-1 Lasse Vibe 8'
0-2 Jakob Johansson 56'
0-3 May Mahlangu 83'

Molde (Norge) 4-1 NK Gorica (Slovenia)
1-0 Joona Toivio 16'
2-0 Vegard Forren 37'
3-0 Vegard Forren (str.) 41'
3-1 Luka Majcen (str). 70'
4-1 Magne Hoseth 88'

Metalurg Skopje (Makedonia) 0-0 Zeljeznicar (Bosnia)

Nömme Kalju (Estland) 1-0 Lech Poznan (Polen)
1-0 Hidetoshi Wakui 81'

Dinamo Minsk (Hviteruslsand) 3-0 MYPA (Finland)
1-0 Shaloze Udoji Chigozie 24'
2-0 Igor Stasevich (str.) 61'
3-0 Nemanja Nikolic 86'

Neman Grodno (Hviterussland) 1-1 FH Hafnarfjordur (Island)
0-1 Kristjan Gauti Emilsson 55'
0-1 Jonathan Hendrickx (rødt kort) 65'
1-1 Pavel Savitskiy (str.) 66'

RNK Split (Kroatia) 2-1 Hapoel Be'er Sheva (Israel)
0-1 Maor Buzaglo 31'
1-1 Tomislav Dujmovic 78'
2-1 Mate Bilic (str.) 86'

NK Kosice (Slovakia) 0-1 Slovan Liberec (Tsjekkia)
0-1 Marek Jarolim (str.) 83'

Víkingur (Færøyene) 0-0 Tromsø IL (Norge)

Petrolul Ploiesti (Romania) 2-0 Flamurtari Vlorë (Albania)
1-0 Gevaro Nepomuceno 77'
2-0 Toto Tamuz 84'

Cukaricki (Serbia) 0-4 SV Grödig (Østerrike)
0-0 Lucas Piasentin (rødt kort) 26'
0-1 Stefan Nutz 37'
0-2 Daniel Schütz 80'
0-3 Schütz 86'
0-4 Nutz 90'

CFR Cluj (Romania) 0-0 FK Jagodina (Serbia)

Motherwell FC (Skottland) 2-2 Stjarnan (Island)
1-0 Josh Law 9'
2-0 Law 19'
2-1 Olafur Karl Finsen (str.) 35'
2-2 Finsen (str.) 90'

Zestafoni (Georgia) 0-0 Spartak Trnava (Slovakia)

Brommapojkarna (Sverige) 4-0 Crusaders (Nord-Irland)
1-0 Dardan Rexhepi 9'
2-0 Mauricio Albornoz 27'
3-0 Jacob Une Larsson 62'
4-0 Niklas Bärkroth (str.) 65'

Aberdeen (Skottland) 0-0 Groningen (Nederland)

Bursaspor (Tyrkia) 0-0 Chikhura Sachkhere (Georgia)

Neftchi Baku (Aserbajdsjan) 1-2 NK Koper (Slovenia)
0-1 Goran Galesic 24'
0-2 Matej Palcic 41'
1-2 Araz Abdullayev 45'

Linfield (Nord-Irland) 1-0 AIK Solna (Sverige)
1-0 Andrew Waterworth 87'

NK Rijeka (Kroatia) 1-0 Ferencváros (Ungarn)
1-0 Ivan Krstanovic (str.) 85'

Buducnost Podgorica (Montenegro) 0-2 Omonia Nicosia (Kypros)
0-1 Roberto 36'
0-2 Ucha Lobjanidze 79'

Mladá Boleslav (Tsjekkia) 2-1 Siroki Brijeg (Bosnia)
0-1 Goran Zakaric 51'
1-1 Jiri Skalak 68'
2-1 Michal Duris 76'

Luzern (Sveits) 1-1 St. Johnstone (Skottland)
0-1 Steven MacLean 47'
1-1 Marco Schneuwly 67'

Laci (Albania) 0-3 Zorya Luhansk (Ukraina)
0-1 Arian Sheta (selvmål) 23'
0-2 Zeljko Ljubenovic 46'
0-3 Yannik Boli 74'

Rosenborg (Norge) 1-2 Sligo Rovers (Irland)
0-1 Alan Keane 56'
0-2 Danny North 70'
1-2 Gary Rogers (selvmål) 81'

Atlantas (Litauen) 0-0 Shakhter Karagandy (Kasakhstan)

FK Sarajevo (Bosnia) 0-1 Haugesund (Norge)
0-1 Daniel Bamberg 86'

Zulte Waregem (Belgia) 2-1 Zawisza Bydgoszcz (Polen)
1-0 Steve Colpaert 9'
1-1 Kamil Drygas 15'
2-1 Glynor Plet 45'

Sillamäe Kalev (Estland) 0-4 FC Krasnodar (Russland)
0-1 Ari 9'
0-2 Yuri Gazinskiy 39'
0-3 Wanderson 68'
0-4 Vladimir Bystrov 86'

CSKA Sofia (Bulgaria) 1-1 Zimbru Chisinau (Moldova)
0-1 Sergei Alexeev 31'
1-1 Anton Karachanakov 41'

Derry City (Irland) 0-1 Shakhtyor Salihorsk (Hviterussland)
0-1 Nikolay Yanush 28'

Ruch Chorzow (Polen) 3-2 FC Vaduz (Liechtenstein)
0-1 Philipp Muntwiler 16'
1-1 Marek Zienczuk 19'
2-1 Piotr Stawarczyk 21'
2-2 Florian Stahel 59'
3-2 Stawarczyk 75'

FC Astana (Kasakhstan) 3-0 Hapoel Tel Aviv (Israel)
0-0 Orel Digani (rødt kort) 14'
1-0 Roger Canas (str.) 16'
2-0 Tanat Nuserbaev 58'
3-0 Abzal Beysebekov 69'

FK Trencin (Slovakia) 4-0 FK Vojvodina (Serbia)
1-0 Moses Simon 20'
2-0 Simon 53'
3-0 Simon 60'
3-0 Marko Zivkovic (rødt kort) 66'
4-0 Jairo Da Silva 72'

Litex Lovech (Bulgaria) 0-2 Díosgyör (Ungarn)
0-1 Milan Nemeth 83'
0-2 Miroslav Grumic 90'

Botev Plovdiv (Bulgaria) 2-1 St. Pölten (Østerrike)
1-0 Ivan Tsvetkov (str.) 39'
1-1 Daniel Lucas 55'
2-1 Tsvetlin Chunchukov 86'

RoPS (Finland) 1-1 Asteras Tripolis (Hellas)
1-0 Jarkko Lahdenmaeki 2'
1-1 Khalifa Sankaré 10'

Dundalk (Irland) 0-2 Hajduk Split (Kroatia)
0-1 Mijo Caktas 9'
0-2 Nikola Vlasic 73'

Kairat Almaty (Kasakhstan) 1-1 Esbjerg fB (Danmark)
1-0 Josip Knezevic (str.) 50'
1-1 Mohammed Fellah 90'

Elfsborg (Sverige) 0-1 Inter Baku (Aserbajdsjan)
0-1 Slavcho Georgevski 29'

(Innlegget ble redigert 17.07.14 23:37)

Elvenæs
ElvenæsInnlegg: 279
18.07.14 14:19
Seb_Giovinco: Brommapojkarna (Sverige)

Møter mest sannsynlig Torino neste runde. Morsomt!

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7774
23.07.14 00:35

Tirsdag kveld:

Zeljeznicar (Bosnia) 2-2 Metalurg Skopje (Makedonia)
1-0 Ninoslav Dodevski (selvmål) 16'
2-0 Riad Bajic 54'
2-1 Marjan Radeski 62'
2-2 Mile Krstev 90'

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7774
25.07.14 12:19

Onsdag kveld:

Shakhter Karagandy (Kasakhstan) 3-0 Klaipedos Atlantas (Litauen)
1-0 Mihret Topcagic 46'
2-0 Ulan Konysbaev 61'
3-0 Roman Murtazayev 90'

Hapoel Be'er Sheva (Israel) - RNK Split (Kroatia)

MYPA (Finland) 0-0 Dinamo Minsk (Hviterussland)

FC Krasnodar (Russland) 5-0 Sillamae Kalev (Estland)
1-0 Joaozinho 28'
2-0 Ricardo Alexis Leon 65'
3-0 Wanderson 67'
4-0 Wanderson (str.) 74'
5-0 Nikita Burmistrov 76'

Haugesund (Norge) 1-3 FK Sarajevo (Bosnia)
0-1 Milos Stojcev 21'
0-2 Sevko Okic 36'
1-2 Maic Sema (str.) 48'
1-2 Dzemal Berberovic (rødt kort) (FK Sarajevo) 79'
1-3 Okic 82'

Inter Baku (Aserbajdsjan) 0-1 Elfsborg (Sverige)
0-0 Lasha Salukvadze (rødt kort) (Inter Baku) 3'
0-1 Sebastian Holmén 45'

Omonia Nicosia (Kypros) 0-0 Buducnost Podgorica (Montenegro)

AIK Solna (Sverige) 2-0 Linfield (Nord-Irland)
1-0 Kennedy Igboananike 56'
2-0 Henok Goitom 72'

Chikhura (Georgia) 0-0 Bursaspor (Tyrkia)
0-0 Sener Ozbayrakli (rødt kort) (Bursaspor) 94'

Esbjerg (Danmark) 1-0 Kairat Almaty (Kasakhstan)
1-0 Jakob Ankersen 38'

FC Vaduz (Liechtenstein) 0-0 Ruch Chorzow (Polen)
0-0 Philipp Muntwiler (rødt kort) (FC Vaduz) 75'

Flamurtari Vlorë (Albania) 1-3 Petrolul Ploiesti (Romania)
1-0 Nijas Lena 37'
1-1 Felipe Teixeira 39'
1-2 Pablo De Lucas 84'
1-3 Njongo Priso 90'

IFK Göteborg (Sverige) 0-1 Györ (Ungarn)
0-0 Gergely Rudolf (rødt kort) (Györ) 66'
0-1 Nemanja Andric 68'

Lech Poznan (Polen) 3-0 Nomme Kalju (Estland)
1-0 Tomasz Kedziora 33'
2-0 Kasper Hamäläinen 43'
3-0 Dawid Kownacki 90'

Slovan Liberec (Tsjekkia) 3-0 Kosice (Slovakia)
1-0 Tomas Dubek 54'
2-0 Dzon Delarge 81'
3-0 Josef Sural 90'

SV Grödig (Østerrike) 1-2 Cukaricki (Serbia)
1-0 Maximilian Karner 29'
1-1 Petar Bojic 61'
1-2 Filip Stojkovic 65'

Shakhtyor Soligorsk (Hviterussland) 5-1 Derry City (Irland)
0-1 Michael Duffy 6'
1-1 Sergey Balanovich 9'
2-1 Alexander Guruli 28'
3-1 Dmitri Osipenko 68'
4-1 Nikolay Yanush 81'
5-1 Ilya Galiuza 90'

Tromsø IL (Norge) 1-2 Vikingur (Færøyene)
0-0 Jonas Johansen (rødt kort) (Tromsø IL) 42'
1-0 Simen Wangberg 52'
1-1 Bardur J. Hansen 60'
1-2 Hallur Hansson 77'

Zimbru Chisinau (Moldova) 0-0 CSKA Sofia (Bulgaria)
0-0 Edenilson Bergonsi (rødt kort) (CSKA Sofia) 86'

FC Groningen (Nederland) 1-2 Aberdeen (Skottland)
0-1 Adam Rooney 26'
0-2 Niall McGinn 33'
1-2 Maikel Kieftenbeld 44'

Hapoel Tel Aviv (Israel) 1-0 FC Astana (Kasakhstan)
1-0 Sasha (str.) 57'

Spartak Trnava (Slovakia) 3-0 FC Zestafoni (Georgia)
1-0 Marek Janecka 4'
2-0 Janecka 43'
3-0 Erik Sabo (str.) 59'

Zorya Luhansk (Ukraina) 2-1 Laci (Albania)
1-0 Nikola Ignjatijevic 74'
1-1 Valdan Nimani 85'
2-1 Pylyp Budkivsky 87'

Asteras Tripolis (Hellas) 4-2 RoPS (Finland)
1-0 Dimitrios Kourmpelis 12'
1-0 Saku-Pekka Sahlgren (rødt kort) (RoPS) 45'
2-0 Pablo De Blasis (str.) 45'
2-1 Mika Maekitalo 53'
2-2 Jarkko Lahdenmaeki 62'
3-2 De Blasis 73'
4-2 Anastasios Bakesetas 81'

Sligo Rovers (Irland) 1-3 Rosenborg (Norge)
1-0 Danny North 13'
1-1 Pål André Helland 16'
1-2 Mike Jensen 48'
1-3 Jensen 65'

FK Vojvodina (Serbia) 3-0 Trencin (Slovakia)
1-0 Mirko Ivanic 17'
2-0 Enver Alivodic 52'
3-0 Jovan Stojanovic 68'

Zawisza Bygdoszcz (Polen) 1-3 Zulte Waregem (Belgia)
0-1 Glynor Plet 1'
0-2 Chuks Aneke 48'
1-2 Piotr Petasz 52'
1-2 Bernardo Vasconselos (rødt kort) (Zawisza Bygdoszcz) 68'
1-3 Olafur Ingi Skulason 76'

Hajduk Split (Kroatia) 1-2 Dundalk (Irland)
1-0 Jean Kouassi 25'
1-1 Patrick Hoban 66'
1-2 Kurtis Byrne 74'

Diosgyör (Ungarn) 1-2 Litex Lovech (Bulgaria)
1-0 Andras Gosztonyi (str.) 38'
1-1 Danilo Moreno Asprilla 80'
1-2 Wilmar Jodan Gil (str.) 85'

Ferencváros (Ungarn) 1-2 Rijeka (Kroatia)
0-1 Ivan Krstanovic (str.) 20'
0-2 Miral Samardzic 37'
0-2 Ivan Krstanovic (rødt kort) (Rijeka) 55'
1-2 Roland Ugrai (str.) 65'

NK Gorica (Slovenia) 1-1 Molde (Norge)
0-1 Agnaldo 49'
1-1 Alen Jogan 63'
1-1 Amedej Vetrih (rødt kort) (NK Gorica) 78'

FK Jagodina (Serbia) 0-1 CFR Cluj (Romania)
0-1 Guima 81'

NK Koper (Slovenia) 0-2 Neftchi Baku (Aserbajdsjan)
0-1 Mirhusein Seidov 21
0-1 Jaka Stromajer (rødt kort) (NK Koper) 51'
0-2 Carlos Alexandre Cardoso 84'

Siroki Brijeg (Bosnia) 0-4 Mlada Boleslav (Tsjekkia)
0-1 Jiri Skalak 19'
0-2 Michal Duris 55'
0-3 Antonin Rosa 75'
0-4 Michal Duris 85'

FC Crusaders (Nord-Irland) 1-1 Brommapojkarna (Sverige)
1-0 Colin Coates 17'
1-1 Dardan Rexhepi 27'

St. Johnstone (Skottland) 1-1 Luzern (Sveits)
1-0 Steve May (str.) 23'
1-1 Marco Schneuwly 59'

SKN St. Pölten (Østerrike) 2-0 Botev Plovdiv (Bulgaria)
1-0 Daniel Lucas Segovia 6'
2-0 Segovia 55'

FH Hafnarfjordur (Island) 2-0 Neman Grodno (Hviterussland)
1-0 Atli Gudnason 42'
2-0 Atli Vidar Björnsson 80'

Stjarnan (Island) 3-2 Motherwell (Skottland)
0-1 Steven Hammell 11'
1-1 Olafur Karl Finsen (str.) 37'
1-2 Lionel Ainsworth 66'
2-2 Rolf Toft 84'
3-2 Atli Johannsson 114'

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7774
25.07.14 12:32

Sammenlagte resultater fra andre kvalikrunde:

Györ (Ungarn) 1-3 IFK Göteborg (Sverige)
Molde (Norge) 5-2 ND Gorica (Slovenia)
Metalurg Skopje (Makedonia) (bortemål) 2-2 Zeljeznicar (Bosnia)
Nömme Kalju (Estland) 1-3 Lech Poznan (Polen)
Dinamo Minsk (HViterussland) 3-0 MYPA (Finland)
Neman Grodno (Hviterussland) 1-3 FH Hafnarfjordur (Island)
RNK Split (Kroatia) 2-1 Hapoel Be'er Sheva (Israel)
Kosice (Slovakia) 0-4 Slovan Liberec (Tsjekkia)
Vikingur (Færøyene) 2-1 Tromsø IL (Norge)
Petrolul Ploiesti (Romania) 5-1 Flamurtari Vlorë (Albania)
Cukaricki (Serbia) 2-5 SV Grödig (Østerrike)
CFR Cluj (Romania) 1-0 FK Jagodina (Serbia)
Motherwell (Skottland) 4-5 Stjarnan (Island)
FC Zestafoni (Georgia) 0-3 Spartak Trnava (Slovakia)
Brommapojkarna (Sverige) 5-1 FC Crusaders (Nord-Irland)
Aberdeen (Skottland) 2-1 FC Groningen (Nederland)
Bursaspor (Tyrkia) 0-0 Chikhura (Georgia) (1-4 på straffer)
Neftchi Baku (Aserbajdsjan) 3-2 NK Koper (Slovenia)
NK Rijeka (Kroatia) 3-1 Ferencváros (Ungarn)
Linfield (Nord-Irland) 1-2 AIK Solna (Sverige)
Buducnost Podgorica (Montenegro) 0-2 Omonia Nicosia (Kypros)
Mladá Boleslav (Tsjekkia) 6-1 Siroki Brijeg (Bosnia)
Luzern (Sveits) 2-2 St. Johnstone (Skottland) (4-5 på straffer)
Laci (Albania) 1-5 Zorya Luhansk (Ukraina)
Rosenborg (Norge) 4-3 Sligo Rovers (Irland)
Atlantas (Litauen) 0-3 Shakhter Karagandy (Kasakhstan)
FK Sarajevo (Bosnia) 3-2 Haugesund (Norge)
Zulte Waregem (Belgia) 5-2 Zawisza Bygdoszcz (Polen)
Sillamäe Kalev (Estland) 0-9 FC Krasnodar (Russland)
CSKA Sofia (Bulgaria) 1-1 Zimbru Chisinau (Moldova) (bortemål)
Derry City (Irland) 1-6 Shakhtyor Solihorsk (Hviterussland)
Ruch Chorzow (Polen) 3-2 FC Vaduz (Liechtenstein)
FC Astana (Kasakhstan) 3-1 Hapoel Tel Aviv (Israel)
Trencin (Slovakia) 4-3 FK Jagodina (Serbia)
Litex Lovech (Bulgaria) 2-3 Diosgyör (Ungarn)
Botev Plovdiv (Bulgaria) 2-3 St. Pölten (Østerrike)
RoPS (Finland) 3-5 Asteras Tripolis (Hellas)
Dundalk (Irland) 2-3 Hajduk Split (Kroatia)
Kairat Almaty (Kasakhstan) 1-2 Esbjerg (Danmark)
Elfsborg (Sverige) 1-1 Inter Baku (Aserbajdsjan) (4-3 på straffer)

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7774
25.07.14 12:37

Da ser tredje runde slik ut:

Karabükspor (Tyrkia) - Rosenborg (Norge)
RNK Split (Kroatia) - Chornomorets Odessa (Ukraina)
St. Johnstone (Skottland) - Spartak Trnava (Slovakia)
Mainz 05 (Tyskland) - Asteras Tripolis (Hellas)
Diosgyör (Ungarn) - FC Krasnodar (Russland)
Mladá Boleslav (Tsjekkia) - Olympique Lyonnais (Frankrike)
Trencin (Slovakia) - Hull City (England)
Omonia Nicosia (Kypros) - Metalurg Skopje (Makedonia)
Brommapojkarna (Sverige) - Torino (Italia)
PSV Eindhoven (Nederland) - St. Pölten (Østerrike)
Stjarnan (Island) - Lech Poznan (Polen)
Zorya Luhansk (Ukraina) - Molde (Norge)
FK Sarajevo (Bosnia) - Atromitos (Hellas)
Real Sociedad (Spania) - Aberdeen (Skottland)
FC Astana (Kasakhstan) - AIK Solna (Sverige)
Zulte Waregem (Belgia) - Shakhtyor Solihorsk (Hviterussland)
SV Grödig (Østerrike) - Zimbru Chisinau (Moldova)
Astra Giurgiu (Romania) - Slovan Liberec (Tsjekkia)
Ruch Chorzow (Polen) - Esbjerg (Danmark)
Dinamo Moskva (Russland) - Ironi Kiryat Shmona (Israel)
Young Boys (Sveits) - Ermis Aradippou (Kypros)
Elfsborg (Sverige) - FH Hafnarfjordur (Island)
Petrolul Ploiesti (Romania) - Viktoria Plzen (Tsjekkia)
Vikingur (Færøyene) - NK Rijeka (Kroatia)
Dinamo Minsk (Hviterussland) - CFR Cluj (Romania)
Neftchi Baku (Aserbajdsjan) - Chikhura (Georgia)
IFK Göteborg (Sverige) - Rio Ave (Portugal)
Club Brügge (Belgia) - Brøndby (Danmark)
Shakhter Karagandy (Kasakhstan) - Hajduk Split (Kroatia)

Jonaz
JonazInnlegg: 11944
25.07.14 14:38
Seb_Giovinco: Brommapojkarna (Sverige) - Torino (Italia)

Får jeg streamet denne er uka reddet. 

Perseus
PerseusInnlegg: 10801
26.07.14 00:11
Seb_Giovinco: Ironi

Humre

Perseus
PerseusInnlegg: 10801
26.07.14 00:11
Seb_Giovinco: Petrolul

humre #2

Jonaz
JonazInnlegg: 11944
31.07.14 18:46

Noen med stream til toppkampen?

Brommapojkarna: Blazevic, Segerstrom, Jonsson, Björkström, J. Larsson, Falkeborn, Karlstrom, Petrovic, Ngouali, Rexhepi, Barkroth

Torino: Padelli; Bovo, Glik, Moretti; Molinaro, El Kaddouri, Vives, Nocerino, Vesovic; Barreto, Larrondo

GiPazzini_85
GiPazzini_85Innlegg: 76270
31.07.14 19:39
Jonaz: Noen med stream til toppkampen?

Så ikke denne før nå.

OK stream: http://ifirstrow.eu/watch/272576/1/watch-if-brommapojkarna-vs-torino-fc.html

 

Torino har grei kontroll på BP så langt, dette til tross for at man mangler Darmian, Quagliarella og Cerci.

GiPazzini_85
GiPazzini_85Innlegg: 76270
31.07.14 19:45

Rødt kort til Pontus Segerström og straffe. Larrondo skal ta den.

GiPazzini_85
GiPazzini_85Innlegg: 76270
31.07.14 19:46

Larrondo og 1-0!

GiPazzini_85
GiPazzini_85Innlegg: 76270
31.07.14 19:48

Pause på Grimsta.

helvis
helvisInnlegg: 12565
31.07.14 20:08

Vi venter enda paa forste hjemmemaal. 0-6 til naa til bortelagene. Lover godt for de norske. 

(Innlegget ble redigert 31.07.14 20:08)

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7774
31.07.14 22:46

Kveldens resultater:

Shakhter Karagandy (Kasakhstan) 4-2 Hajduk Split (Kroatia)
1-0 Mihret Topcagic 11'
1-1 Sandro Gotal 19'
2-1 Andrey Finonchenko 21'
3-1 Aldin Dzidic 79'
3-2 Mijo Caktas (str.) 78'
4-2 Toktar Zhangylyshbay 90'

FC Astana (Kasakhstan) 1-1 AIK Solna (Sverige)
0-1 Nabil Bahoui 9'
1-1 Tanat Nuserbaev 42'

Neftchi Baku (Asernajdsjan) 0-0 Chikhura (Georgia)

Astra Giurgiu (Romania) 3-0 Slovan Liberec (Tsjekkia)
1-0 Kehinde Fatai 4'
2-0 Fatai 74'
3-0 Fatai 81'

Dinamo Moskva (Russland) 1-1 Ironi Kiryat Shmona (Israel)
0-1 Rodgers Kola 63'
1-1 Kevin Kuranyi 71'

Elfsborg (Sverige) 4-1 FH Hafnarfjordur (Island)
1-0 Sebastian Holmén (str.) 55'
1-1 Steven Lennon 61'
2-1 Per Frick 70'
3-1 Marcus Rohden 81'
4-1 Simon Hedlund (str.) 89'

Omonia Nicosia (Kypros) 3-0 Metalurg Skopje (Makedonia)
1-0 Cristovao Ramos 9'
2-0 Mickael Pote 14'
3-0 Cristovao Ramos 56'

Ruch Chorzow (Polen) 0-0 Esbjerg fB (Danmark)

Brommapojkarna (Sverige) 0-3 Torino (Italia)
0-0 Pontus Segerström (rødt kort) (Brommapojkarna) 44'
0-1 Marcelo Larrondo (str.) 45'
0-2 Larrondo 53'
0-3 Barreto 58'
0-3 Giuseppe Vives (rødt kort) (Torino) 62'

Dinamo Minsk (Hviterussland) 1-0 CFR Cluj (Romania)
1-0 Nenad Adamovic 54'

IFK Göteborg (Sverige) 0-1 Rio Ave (Portugal)
0-1 Ahmed Hassan Koka 22'

Karabükspor (Tyrkia) 0-0 Rosenborg (Norge)

Mladá Boleslav (Tsjekkia) 1-4 Lyon (Frankrike)
0-1 Mohamed Yattara 9'
0-2 Maxime Gonalons 36'
0-3 Yattara 47'
1-3 Antonin Rosa 66'
1-4 Samuel Umtiti 67'

PSV Eindhoven (Nederland) 1-0 St. Pölten (Østerrike)
1-0 Luuk de Jong 56'
1-0 Florian Jozefzoon (rødt kort) (PSV Eindhoven) 90'

Trencin (Slovakia) 0-0 Hull City (England)

Young Boys (Sveits) 1-0 Ermis Aradippou (Kypros)
1-0 Raphael Nuzzolo 58'

Zorya Luhansk (Ukraina) 1-1 Molde (Norge)
1-0 Mykyta Kamenyuka 62'
1-1 Sander Svendsen 89'

Petrolul Ploiesti (Romania) 1-1 Viktoria Plzen (Tsjekkia)
1-0 Adrian Mutu 77'
1-1 Daniel Kolar 90'

RNK Split (Kroatia) 2-0 Chornomorets Odessa (Ukraina)
1-0 Marko Rog 25'
2-0 Henri Belle 48'

Vikingur (Færøyene) 1-5 Rijeka (Kroatia)
0-1 Marko Leskovic 14'
1-1 Hallur Hansson 35'
1-2 Zoran Kvrzic 45'
1-3 Adis Jahovic 52'
1-4 Krvzic 76'
1-5 Andrej Kramaric (str.) 81'

Zulte Waregem (Belgia) 2-5 Shakhtyor Salihorsk (Hviterussland)
0-1 Ilya Galiuza 4'
0-2 Sergey Matveychik 12'
1-2 Glynor Plet 40'
1-2 Glynor Plet (rødt kort) (Zulte Waregem) 44'
1-3 Artem Stargorodski 45'
2-3 Ibrahim Conté 75'
2-4 Nikolay Yanush 78'
2-5 Alexander Guruli 90'

Club Brügge (Belgia) 3-0 Brøndby (Danmark)
1-0 Oscar Duarte 14'
2-0 Nicolas Castillo 31'
3-0 Victor Vázquez 63'

Diosgyor (Ungarn) 1-5 FC Krasnodar (Russland)
0-1 Ari 28'
0-2 Odil Akhmedov 40'
1-2 Patrik Bacsa 49'
1-3 Mauricio Pereira 51'
1-4 Joaozinho (str.) 88'
1-5 Vladimir Bystrov 90'

FK Sarajevo (Bosnia) 1-2 Atromitos (Hellas)
0-1 Sokratis Fytanidis 11'
1-1 Bojan Puzigaca 26'
1-2 Evangelos Nastos 75'

Mainz 05 (Tyskland) 1-0 Asteras Tripolis (Hellas)
1-0 Shinji Okazaki 45'

Real Sociedad (Spania) 2-0 Aberdeen (Skottland)
1-0 David Zurutuza 53'
2-0 Sergio Canales 68'

Stjarnan (Island) 1-0 Lech Poznan (Polen)
1-0 Rolf Toft 48'

St. Johnstone (Skottland) 1-2 Spartak Trnava (Slovakia)
0-1 Ivan Schranz 34'
0-2 Schranz 63'
1-2 David Mackay 90'

SV Grödig (Østerrike) 0-2 Zimbru Chisinau (Moldova) (10 minutter gjenstår)
0-1 Sergei Alexeev 35'
0-2 Simon Handle (selvmål) 59'

Thrylos7
Thrylos7Innlegg: 1233
01.08.14 13:57

Stille på jobb i dag, og bestemte meg likegodt for å sette opp en hypotetisk seedinggruppe til playoff-runden. Denne er basert på lagene JEG tror går videre fra tredje kvalikkrunde, samt de jeg tror ryker ut fra Champions League-kvalifiseringen. Gjorde dette først og fremst på grunn av at jeg var nysgjerrig på hvilken seedinggruppe Rosenborg vil havne i om de går videre, noe som potensielt vil ha stor betydning. Noe bedre å møte Zimbru, RNK Split, Spartak Trnava og Shakhtyor Soligorsk enn Inter, Lyon, Tottenham og Villarreal...

Pot 1:

Lyon (FRA) 97 300
Internazionale (ITA) 95 387
Tottenham Hotspur (ENG) 75 949
PSV Eindhoven (NED) 64 862
Villarreal (ESP) 53 542
Twente (NED) 50 862
Metalist Kharkiv (UKR) 45 693
Viktoria Plzen (CZE) 40 870
PAOK (GRE) 37 720
Celtic (SCO) 36 813
BATE Borisov (BLS) 33 725
Club Brugge (BEL) 32 260
Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) 31 193
Trabzonspor (TUR) 31 340
Panathinaikos (GRE) 30 220
Borussia Mönchengladbach (GER) 25 328
Real Sociedad (ESP) 24 542
Young Boys (SUI) 24 145
Lokomotiv Moskva (RUS) 20 899
Rapid Wien (AUS) 19 185
Zürich (SUI) 18 645
Ludogorets Razgrad (BUL) 18 125
Nacional (POR) 17 959
Maccabi Tel Aviv (ISR) 17 875
Lech Poznan (POL) 17 275
Mainz (GER) 17 328
Sheriff Tiraspol (MOL) 17 075
Feyenoord (BEL) 13 362
Esbjerg (DEN) 13 260
St. Etienne (FRA) 12 800
Dinamo Moskva (RUS) 12 399

Pot 2:

Rosenborg (NOR) 11 355
Elfsborg (SWE) 11 265
Omonia Nicosia (CYP) 10 150
Atromitos (GRE) 9 720
Grasshoppers (SUI) 9 645
Rostov (RUS) 9 399
Molde (NOR) 9 355
Rijeka (CRO) 8 925
PEC Zwolle (NED) 8 862
Lokeren (BEL) 8 760
Apollon Limassol (CYP) 8 650
Aktobe (KAZ) 8 150
AIK (SWE) 7 765
AEL Limassol (CYP) 7 650
Qarabag (AZB) 7 575
HJK Helsinki (FIN 7 435
Neftchi Baku (AZB) 7 075
Astra Giurgiu (ROM) 6 951
Midtjylland (DEN) 6 760
Dinamo Minsk (BLS) 6 725
Malmø (SWE) 6 265
Shakhter Karagandy (KAZ) 5 400
AaB (DEN) 5 260
Shakhtyor Soligorsk (BLS) 5 225
Spartak Trnava (SVK) 5 200
RNK Split (CRO) 4 925
Hull (ENG) 3 390
Zimbru Chisinau (MOL) 3 075
Torino (ITA) 2 677
Rio Ave (POR) 2 491
FC Krasnodar (RUS) 1 879

For RBKs del må vi da først og fremst håpe at de tar seg videre, og deretter sette vår lit til Asteras Tripolis, Stjärnan, Ruch Chorzow, AEL Limassol, Debrecen osv.

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7774
01.08.14 17:32

Stjarnan må jo være drømmetrekning, til tross for veldig sterkt resultat i går. SV Grödig fra nivå to i Østerrike karret med seg et mål på slutten, så om de mot alle odds skulle slått ut Zimbru, ville det jo vært fantastisk å trekke dem.

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7774
08.08.14 02:38

Torsdags kveld:

Ermins Aradippou (Kypros) 0-2 Young Boys (Sveits)
0-1 Renato Steffen 36'
Paulinho (rødt kort) (Ermins Aradippou) 46'
0-2 Michael Frey 65'

Chornomorets Odessa (Ukraina) 0-0 RNK Split (Kroatia)

Esbjerg fB (Danmark) 2-2 Ruch Chorzow (Polen)
0-1 Filipe Starzynski (str.) 13'
1-1 Casper Nielsen 29'
2-1 Martin Pusic 85'
2-2 Lukasz Surma 90'

FC Krasnodar (Russland) 3-0 Diosgyor (Ungarn)
1-0 Moussa Konate 30'
2-0 Konate 55'
3-0 Ari 86'

Slovan Liberec (Tsjekkia) 2-3 Astra Giurgiu (Romania)
0-1 Gabriel Enache 37'
1-1 Josef Sural 45'
2-1 Michal Obrocnik 45'
2-2 Laurentiu Rus 83'
2-3 Sadat Bukari 89'

Molde (Norge) 1-2 Zorya Luhansk (Ukraina)
0-1 Mykyta Kamenyuka 2'
1-1 Fredrik Gulbrandsen 43'
1-2 Vegard Forren (selvmål) 89'

AIK Solna (Sverige) 0-3 FC Astana (Kasakhstan)
0-1 Foxi Kethevoama 36'
0-2 Dmitriy Shomko 54'
0-3 Baurzhan Dzholchiyev 70'
Celso Borges (rødt kort) (AIK Solna) 85'

Chikhura (Georgia) 2-3 Neftchi Baku (Aserbajdsjan)
0-1 Ernest Nfor 16'
0-2 Nfor 27'
1-2 Giorgi Gabedava 30'
1-3 Nfor 38'
2-3 Gabedava 50'

Ironi Kiryat Shmona (Israel) 1-2 Dinamo Moskva (Russland)
1-0 Roy Kehat 10'
1-1 Kevin Kuranyi (str.) 22'
1-2 Aleksey Ionov 30'

Lech Poznan (Polen) 0-0 Stjarnan (Island)

Rosenborg (Norge) 1-1 Karabükspor (Tyrkia)
1-0 Pål André Helland 8'
1-1 Hakan Özmert 35'
Tore Reginiussen (rødt kort) (Rosenborg) 90'

St. Pölten (Østerrike) 2-3 PSV Eindhoven (Nederland)
0-1 Jürgen Locadia 28'
1-1 Daniel Lucas Segovia 56'
1-2 Memphis Depay 68'
1-3 Luuk de Jong 70'
2-3 Konstantin Kerschbaumer 90'

Shakhtyor Soligorsk (Hviterussland) 2-2 Zulte Waregem (Belgia)
1-0 Sergey Balanovich 7'
1-1 Idrissa Sylla 40'
2-1 Balanovich 42'
2-2 Sylla 73'

CFR Cluj (Romania) 0-2 Dinamo Minsk (Hviterussland)
Ionut Alin Rada (rødt kort) (CFR Cluj) 26'
0-1 Igor Stasevich
0-2 Shaloze Udoji Chigozie (str.) 81'

Hajduk Split (Kroatia) 3-0 Shakhter Karagandy (Kasakhstan)
1-0 Toni Susic 13'
2-0 Anton Maglica 36'
3-0 Sandro Gotal 90'

Trnava (Slovakia) 1-1 St. Johnstone (Skottland)
0-1 Steve May 42'
1-1 Martin Mikovic 82'

Atromitos (Hellas) 1-3 FK Sarajevo (Bosnia)
0-1 Haris Duljevic 24'
0-2 Nemanja Bilbija 80'
1-2 Efstathios Tavlaridis 86'
1-3 Bilbija 105'

Brøndby IF (Danmark) 0-2 Club Brügge (Belgia)
0-1 Nicolas Castillo 37'
0-2 Fernando 45'

Viktoria Plzen (Tsjekkia) 1-4 Petrolul Ploiesti (Romania)
0-1 Felipe Teixeira 20'
0-2 Adrian Mutu 38'
1-2 Vaclav Pilar 40'
1-3 Pablo de Lucas 43'
1-4 Toto Tamuz 68'

Asteras Tripolis (Hellas) 3-1 Mainz 05 (Tyskland)
1-0 De Blasis 30'
1-1 Koo Ja-Cheol 39'
2-1 Pablo Mazza 68'
3-1 Mazza 86'

FH Hafnarfjordur (Island) 2-1 Elfsborg (Sverige)
1-0 Atli Gudnason 17'
2-0 Atli Vidar Björnsson 76'
2-1 Mikkel Beckmann 90'

Hull (England) 2-1 Trencin (Slovakia)
0-1 Tomas Malec 2'
1-1 Ahmed El Mohamady 27'
2-1 Sone Aluko 80'

Lyon (Frankrike) 2-1 Mlada Boleslav (Tsjekkia)
1-0 Alexandre Lacazette 57'
1-1 Florian Milla (str.) 71'
2-1 Clinton Njie 89'

Torino (Italia) 4-0 Brommapojkarna (Sverige)
1-0 Kristinn Jonsson (selvmål) 4'
2-0 Matteo Darmian 37'
3-0 Fabio Quagliarella 80'
4-0 Josef Martinez 90'

Aberdeen (Skottland) 2-3 Real Sociedad (Spania)
0-1 Xabier Prieto 28'
1-1 Peter Pawlett 44'
2-1 Mark Reynolds 56'
2-2 Prieto (str.) 86'
2-3 Markel Bergara 90'

Metalurg Skopje (Makedonia) 0-1 Omonia Nicosia (Kypros)
0-1 Nuno Assis 54'

Rio Ave (Portugal) 0-0 IFK Göteborg (Sverige)

Zimbru Chisinau (Moldova) 0-1 SV Grödig (Østerrike)
0-1 Sandro Djuric 84'
Tomi Correa (rødt kort) (SV Grödig) 90'

Rijeka (Kroatia) 4-0 Vikingur (Færøyene)
1-0 Adis Jahovic 39'
2-0 Jahovic 49'
3-0 Jahovic 64'
4-0 Erling Jacobsen (selvmål) 76'

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7774
08.08.14 02:57

Det gir disse sammenlagte resultatene:

Karabükspor (Tyrkia) 1-1 Rosenborg (Norge)
RNK Split (Kroatia) 2-0 Chornomorets Odessa (Ukraina)
St. Johnstone (Skottland) 2-3 Spartak Trnava (Slovakia)
Mainz 05 (Tyskland) 2-3 Asteras Tripolis (Hellas)
Diosgyor (Ungarn) 1-8 FC Krasnodar (Russland)
Mladá Boleslav (Tsjekkia) 2-6 Lyon (Frankrike)
Trencin (Slovakia) 1-2 Hull (England)
Omonia Nicosia (Kypros) 4-0 Metalurg Skopje (Makedonia)
Brommapojkarna (Sverige) 0-7 Torino (Italia)
PSV Eindhoven (Nederland) 4-2 St. Pölten (Østerrike)
Stjarnan (Island) 1-0 Lech Poznan (Polen)
Zorya Luhansk (Ukraina) 3-2 Molde (Norge)
Sarajevo (Bosnia) 4-3 Atromitos (Hellas)
Real Sociedad (Spania) 5-2 Aberdeen (Skottland)
Astana (Kasakhstan) 4-1 AIK Solna (Sverige)
Zulte Waregem (Belgia) 4-7 Shakhtyor Soligorsk (Hviterussland)
SV Grödig (Østerrike) 2-2 Zimbru Chisinau (Moldova)
Astra Giurgiu (Romania) 6-2 Slovan Liberec (Tsjekkia)
Ruch Chorzow (Polen) 2-2 Esbjerg fB (Danmark)
Dinamo Moskva (Russland) 3-2 Ironi Kiryat Shmona (Israel)
Young Boys (Sveits) 3-0 Ermis Aradippou (Kypros)
Elfsborg (Sverige) 5-3 FH Hafnarfjordur (Island)
Petrolul Ploiesti (Romania) 5-2 Viktoria Plzen (Tsjekkia)
Vikingur (Færøyene) 1-9 Rijeka (Kroatia)
Dinamo Minsk (Hviterussland) 3-0 CFR Cluj (Romania)
Neftchi Baku (Aserbajdsjan) 3-2 Chikhura (Georgia)
IFK Göteborg (Sverige) 0-1 Rio Ave (Portugal)
Club Brügge (Belgia) 5-0 Brøndby IF (Danmark)
Shakhter Karagandy (Kasakhstan) 4-5 Hajduk Split (Kroatia)

Play-offen før trekning:

Seedete lag:

Lyon (Frankrike)
FC Internazionale (Italia)
Tottenham Hotspur (England)
PSV Eindhoven (Nederland)
Villarreal CF (Spania)
FC Twente (Nederland)
Metalist Kharkiv (Ukraina)
PAOK Thessaloniki (Hellas)
Celtic FC (Skottland)
Club Brügge (Belgia)
Dnipro Dnipropetrovsk (Ukraina)
Trabzonspor (Tyrkia)
Panathinaikos (Hellas)
Sparta Praha (Tsjekkia)
Borussia Mönchengladbach (Tyskland)
Real Sociedad (Spania)
Young Boys (Sveits)
Dinamo Zagreb (Kroatia)
Lokomotiv Moskva (Russland)
Rapid Wien (Østerrike)
FC Zürich (Sveits)
Nacional de Madeira (Portugal)
Maccabi Tel Aviv (Israel)
Sheriff Tiraspol (Moldova)
Hull City (England)
Partizan Beograd (Serbia)
Torino (Italia)
Feyenoord (Nederland)
Saint-Étienne (Frankrike)
Rio Ave (Portugal)
Dinamo Moskva (Russland)

Useedete lag:

Elfsborg (Sverige)
Debrecen (Ungarn)
Omonia Nicosia (Kypros)
Hajduk Split (Kroatia)
Grasshoppers (Sveits)
FC Krasnodar (Russland)
FC Rostov (Russland)
NK Rijeka (Kroatia)
PEC Zwolle (Nederland)
Lokeren (Belgia)
Asteras Tripolis (Hellas)
Apollon Limassol (Kypros)
FK Qarabag (Aserbajdsjan)
HJK Helsinki (Finland)
Neftchi Baku (Aserbajdsjan)
Astra Giurgiu (Romania)
Petrolul Ploiesti (Romania)
Karabükspor (Tyrkia)
FC Midtjylland (Danmark)
Dinamo Minsk (Hviterussland)
Ruch Chorzow (Polen)
FK Sarajevo (Bosnia)
Shakhtyor Soligorsk (Hviterussland)
Spartak Trnava (Slovakia)
RNK Split (Kroatia)
Zimbru Chisinau (Moldova)
FC Astana (Kasakhstan)
Stjarnan (Island)

 

De norske innslagene vi har igjen er Ronny Deila (Celtic), Torgeir Børven (Twente), Håvard Nordtveit (Gladbach), Adama Diomande (Dinamo Minsk) og Henning Hauger (Elfsborg)

Rinor91
Rinor91Innlegg: 13317
08.08.14 11:52

Trekningen er om 8 min. 

Vet at Eurosport ihvertfall sender trekningen. 

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7774
20.08.14 13:27

Play-off:

Det går to kamper i dag:

Dnipro Dnipropetrovsk (Ukraina) - Hajduk Split (Kroatia)
Stjarnan (Island) - Inter (Italia)

Resten går i morgen:

FK Sarajevo (Bosnia) - Borussia Mönchengladbach (Tyskland)
Apollon Limassol (Kypros) - Lokomotiv Moskva (Russland)
FC Astana (Kasakhstan) - Villarreal (Spania)
Young Boys (Sveits) - Debrecen (Ungarn)
PEC Zwolle (Nederland) - Sparta Praha (Tsjekkia)
Spartak Trnava (Slovakia) - FC Zürich (Sveits)
Asteras Tripolis (Hellas) - Maccabi Tel Aviv (Israel)
AEL Limassol (Kypros) - Tottenham (England)
Dinamo Minsk (Hviterussland) - Nacional Madeira (Portugal)
Qarabag (Aserbajdsjan) - FC Twente (Nederland)
Petrolul Ploiesti (Romania) - Dinamo Zagreb (Kroatia)
HJK Helsinki (Finland) - Rapid Wien (Østerrike)
Trabzonspor (Tyrkia) - FK Rostov (Russland)
Zimbru Chisinau (Moldova) - PAOK Thessaloniki (Hellas)
RNK Split (Kroatia) - Torino (Italia)
Dynamo Moskva (Russland) - Omonia Nicosia (Kypros)
Aktobe (Kasakhstan) - Legia Warszawa (Polen)
Lyon (Frankrike) - Astra Giurgiu (Romania)
Lokeren (Belgia) - Hull City (England)
Partizan Beograd (Serbia) - Neftchi Baku (Aserbajdsjan)
Ruch Chorzow (Polen) - Metalist Kharkiv (Ukraina)
Elfsborg (Sverige) - Rio Ave (Portugal)
PSV Eindhoven (Nederland) - Shakhtyor Salihorsk (Hviterussland)
Karabükspor (Tyrkia) - Saint-Étienne (Frankrike)
Panathinaikos (Hellas) - FC Midtjylland (Danmark)
Zorya Luhansk (Ukraina) - Feyenoord (Nederland)
Grasshoppers (Sveits) - Club Brügge (Belgia)
Real Sociedad (Spania) - FC Krasnodar (Russland)
Rijeka (Kroatia) - Sheriff Tiraspol (Moldova)

-k9b_
-k9b_Innlegg: 24506
20.08.14 14:45
Seb_Giovinco: Stjarnan (Island) - Inter (Italia)

Når du trodde det ikke fantes pinligere lag italienske klubber kunne ryke mot i innledende runder så kommer jaggu disse opp.

Tipper Inter ryker på straffespark på hjemmebane. To ganger 1-1.

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7774
20.08.14 14:51
-k9b_: Når du trodde det ikke fantes pinligere lag italienske klubber kunne ryke mot i innledende runder så kommer jaggu disse opp. Tipper Inter ryker på straffespark på hjemmebane. To ganger 1-1.

Tippet tidligere i dag, og la merke til at Inter fikk hele 1.25 i odds (dette er mye med tanke på hvor stor forskjell det er på klubbene). Det betyr altså en gevinst på 500 kroner om en tipper for 2000. Vurderte det sterkt, men at de faktisk ikke vinner kampen i dag ser jeg på som ikke umulig.

-k9b_
-k9b_Innlegg: 24506
20.08.14 14:52
Seb_Giovinco: Tippet tidligere i dag, og la merke til at Inter fikk hele 1.25 i odds (dette er mye med tanke på hvor stor forskjell det er på klubbene). Det betyr altså en gevinst på 500 kroner om en tipper for 2000. Vurderte det sterkt, men at de faktisk ikke vinner kampen i dag ser jeg på som ikke umulig.

Å tippe på italienske lag i Europa League er trolig det siste jeg kommer til å gjøre.

La inn et cheeky bet på HU til 5.00

(Innlegget ble redigert 20.08.14 14:54)

Beneamata
BeneamataInnlegg: 6124
20.08.14 22:16

Stjarnan (4-2-3-1): Jónsson; Vemmelund, Rauschenberg, Laxdal, Arnason; Runarsson, A Johansson; Bjorgvinsson, Punyed, Finsen; Gunnarsson

Inter (3-5-1-1): Handanovic; Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; Jonathan, Hernanes, M'Vila, Kovacic, Dodò; Botta; Icardi

Kampstart om tre kvarter. Veigar mot Nemanja. Moro.

Klikk for å gå tilbake til toppen

Siste innlegg