Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.

UEFA Champions League 15/16

NYTT TEMA
Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7777
18.06.15 17:01

Snart klar for nok en sesong av verdens gjeveste klubbturnering. Barcelona slo Juventus i finalen i år, hvem tar det denne gang? Chelsea, Barcelona og Bayern München virker alle veldig sterke, eller vil Real Madrid heve seg? Det blir spennende. Men først må vi spille kvalifisering for å se hvilke 32 lag som skal kjempe om tittelen. Her er lagene i kvaliken:

Første runde: Trekkes 22. juni. Spilles 30. juni/1. juli og 7. juli/8. juli
The New Saints (Wales)
Levadia Tallinn (Estland)
Pyunik Jerevan (Armenia)
FC Santa Coloma (Andorra)
FC Crusaders (Nord-Irland)
B36 Tórshavn (Færøyene)
Lincoln Red Imps (Gibraltar)
Folgore (San Marino)

Andre runde: Spilles 14. juli/15. juli og 21. juli/22. juli
Steaua Bucuresti (Romania)
Celtic FC (Skottland)
APOEL Nicosia (Kypros)
BATE Borisov (Hviterussland)
Ludogorets Razgrad (Bulgaria)
Dinamo Zagreb (Kroatia)
NK Maribor (Slovenia)
Maccabi Tel Aviv (Israel)
Lech Poznan (Polen)
Partizan Beograd (Serbia)
Malmö FF (Sverige)
FK Qarabag (Aserbajdsjan)
HJK Helsinki (Finland)
Molde FK (Norge)
FC Midtjylland (Danmark)
Videoton (Ungarn)
Skënderbeu Korcë (Albania)
FK Sarajevo (Bosnia)
FK Ventspils (Latvia)
Dila Gori (Georgia)
AS Trencin (Slovakia)
Zalgiris Vilnius (Litauen)
FC Astana (Kasakhstan)
Milsami Orhei (Moldova)
Rudar Pljevlja (Montenegro)
FK Vardar (Makedonia)
Stjarnan (Island)
Fola Esch (Luxembourg)
FC Dundalk (Irland)
Hibernians (Malta)

Tredje runde: Spilles 28. juli/29. juli og 4. august/5. august

Mestere
FC Basel (Sveits)
Red Bull Salzburg (Østerrike)
Viktoria Plzen (Tsjekkia)

Ligaruten
Shakhtar Donetsk (Ukraina)
Ajax Amsterdam (Nederland)
CSKA Moskva (Russland)
Club Brügge (Belgia)
AS Monaco (Frankrike)
Young Boys (Sveits)
Sparta Praha (Tsjekkia)
Fenerbahce (Tyrkia)
Panathinaikos (Hellas)
Rapid Wien (Østerrike)

Play-off: Spilles 18. august/19. august og 25. august/26. august
Manchester United (England)
Valencia (Spania)
Bayer Leverkusen (Tyskland)
Sporting Lisboa (Portugal)
Lazio (Italia)

Gruppespill: Kampdatoene er 15./16. september, 29./30. september, 20./21. oktober, 3./4. november, 24./25. november og 8./9. desember
Barcelona (Spania)
Chelsea FC (England)
Bayern München (Tyskland)
Juventus (Italia)
SL Benfica (Portugal)
Paris Saint-Germain (Frankrike)
Zenit St. Petersburg (Russland)
PSV Eindhoven (Nederland)
Real Madrid (Spania)
Atlético Madrid (Spania)
Porto (Portugal)
Arsenal FC (England)
Manchester City (England)
Sevilla (Spania)
Olympique de Lyonnaise (Frankrike)
Dynamo Kiev (Ukraina)
Olympiakos (Hellas)
Galatasaray (Tyrkia)
AS Roma (Italia)
Borussia Mönchengladbach (Tyskland)
VfL Wolfsburg (Tyskland)
KAA Gent (Belgia)

gutless
gutlessInnlegg: 1548
18.06.15 17:48
Seb_Giovinco: Barcelona slo Juventus i finalen i år, hvem tar det denne gang? Chelsea, Barcelona og Bayern München virker alle veldig sterke, eller vil Real Madrid heve seg?

Dette er det slappeste forsøket på å piffe opp et åpningsinnlegg jeg noensinne har sett. :-)

Fint initiativ.

NiceViking
NiceVikingInnlegg: 1091
18.06.15 20:57

Denne tar vi helt soleklart. Kaffegruten viste meg at vi vinner 4-2 i finalen mot Bayern.

Jonaz
JonazInnlegg: 11944
18.06.15 20:59
gutless: Dette er det slappeste forsøket på å piffe opp et åpningsinnlegg jeg noensinne har sett. :-)

Mangler bare Viasat-voiceoveren.

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7777
22.06.15 13:24

Slik blir altså første og andre kvalikrunde:

Første runde:
Lincoln Red Imps (Gibraltar) - FC Santa Coloma (Andorra)
Crusaders (Nord-Irland) - Levadia Tallinn (Estland)
Pyunik Jerevan (Armenia) - Folgore (San Marino)
B36 Tórshavn (Færøyene) - The New Saints (Wales)

Andre runde:
Hibernians (Malta) - Maccabi Tel Aviv (Israel)
APOEL Nicosia (Kypros) - Vardar Skopje (Makedonia)
FK Qarabag (Aserbajdsjan) - Rudar Pljevlja (Montenegro)
FK Sarajevo (Bosnia) - Lech Poznan (Polen)
NK Maribor (Slovenia) - Astana (Kasakhstan)
BATE Borisov (Hviterussland) - FC Dundalk (Irland)
HJK Helsinki (Finland) - Ventspils (Latvia)
FC Midtjylland (Danmark) - Lincoln Red Imps/FC Santa Coloma
Molde FK (Norge) - Pyunik Jerevan/Folgore
Malmö FF (Sverige) - Zalgiris Vilnius (Litauen)
Celtic (Skottland) - Stjarnan (Island)
AC Trencin (Slovakia) - Steaua Bucuresti (Romania)
Partizan Beograd (Serbia) - Dila Gori (Georgia)
Ludogorets Razgrad (Bulgaria) - Milsami Orhei (Moldova)
Fola Esch (Luxembourg) - Dinamo Zagreb (Kroatia)
Skënderbeu Korcë (Albania) - Crusaders/Levadia Tallinn
B36 Tórshavn/The New Saints - Videoton (Ungarn)

Samey_FU
Samey_FUInnlegg: 10043
22.06.15 13:30
Seb_Giovinco: Chelsea, Barcelona og Bayern München virker alle veldig sterke, eller vil Real Madrid heve seg?

I mi bok er United den største favoritten.

Med kjøp av Ramos, Schweinsteiger, Schneiderlin, Gundogan, Otamendi, Lacakasettspiller, Fabinho, Felipe Anderson og Firmino, så finnes det nok ingen større favoritter.

KongOjo
KongOjoInnlegg: 1560
25.06.15 00:02

Siden forrige innlegg i denne tråden har altså Firmino meldt seg ut av neste Champions League sesong. Får bare håpe United kommer seg fra Playoffen i god behold, kan faktisk bli to uhyre spennende matcher mot f.eks Lazio eller Monaco. Men satser på at de møter Club Brugge å ruller over de og vinner med ett par mål.

ulfarne
ulfarneInnlegg: 26842
25.06.15 00:10
KongOjo: Siden forrige innlegg i denne tråden har altså Firmino meldt seg ut av neste Champions League sesong

Hoffenheim er ikke kvalifisert til CL

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7777
30.06.15 22:39

Resultater fra i kveld:

Pyunik Jerevan (Armenia) 2-1 Folgore (San Marino)
1-0 Vardges Satumyan 45'
2-0 Cesar Romero 48'
1-1 Adolfo José Hirsch 71'
Røde kort: Fabio Ceschi (Folgore)

Lincoln Red Imps (Gibraltar) 0-0 FC Santa Coloma (Andorra)

Crusaders (Nord-Irland) 0-0 Levadia Tallinn (Estland)

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7777
01.07.15 22:35

Eneste kampen i kveld endte slik:

B36 Tórshavn (Færøyene) 1-2 The New Saints (Wales)
1-0 Hans Pauli Samuelsen 7'
1-1 Scott Quigley 9'
1-2 Michael Wilde 90'

milfern
milfernInnlegg: 65836
02.07.15 00:18
Seb_Giovinco: Molde FK (Norge)

Heia! Heia!

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7777
07.07.15 23:04

Dagens resultater:

Levadia Tallinn (Estland) 1-1 Crusaders (Nord-Irland)
0-1 Michael Carvill 4'
1-1 Siim Luts 22'
Crusaders videre med 1-1 sammenlagt, vant på bortemål

FC Santa Coloma (Andorra) 1-2 Lincoln Red Imps (Gibraltar)
1-0 Ildefons Lima 44'
1-1 Anthony Bardon 48'
1-2 Lee Casciaro 64'
Lincoln Red Imps videre med 1-2 sammenlagt

The New Saints (Wales) 4-1 B36 Tórshavn (Færøyene)
1-0 Michael Wilde 15'
2-0 Wilde 27'
3-0 Wilde 47'
4-0 Matthew Williams 89'
4-1 Lukasz Cieslewicz 90'
The New Saints videre med 6-2 sammenlagt

Folgore (San Marino) 1-2 Pyunik Jerevan (Armenia)
0-1 Kamo Hovhannisyan 6'
0-2 Vardges Satumyan 44'
1-2 Michael Traini 66'
Pyunik Jerevan videre med 2-4 sammenlagt

Romane
RomaneInnlegg: 43
08.07.15 09:17

Var dette Gibraltars første seier i en Europeisk turnering?

samsung22
samsung22Innlegg: 18120
09.07.15 15:51
Seb_Giovinco: Play-off: Spilles 18. august/19. august og 25. august/26. august

Når trekkes kampene her?

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7777
09.07.15 16:25
samsung22: Når trekkes kampene her?

7. august.

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7777
10.07.15 03:21
Seb_Giovinco: Andre runde:
Hibernians (Malta) - Maccabi Tel Aviv (Israel)
APOEL Nicosia (Kypros) - Vardar Skopje (Makedonia)
FK Qarabag (Aserbajdsjan) - Rudar Pljevlja (Montenegro)
FK Sarajevo (Bosnia) - Lech Poznan (Polen)
NK Maribor (Slovenia) - Astana (Kasakhstan)
BATE Borisov (Hviterussland) - FC Dundalk (Irland)
HJK Helsinki (Finland) - Ventspils (Latvia)
FC Midtjylland (Danmark) - Lincoln Red Imps/FC Santa Coloma
Molde FK (Norge) - Pyunik Jerevan/Folgore
Malmö FF (Sverige) - Zalgiris Vilnius (Litauen)
Celtic (Skottland) - Stjarnan (Island)
AC Trencin (Slovakia) - Steaua Bucuresti (Romania)
Partizan Beograd (Serbia) - Dila Gori (Georgia)
Ludogorets Razgrad (Bulgaria) - Milsami Orhei (Moldova)
Fola Esch (Luxembourg) - Dinamo Zagreb (Kroatia)
Skënderbeu Korcë (Albania) - Crusaders/Levadia Tallinn
B36 Tórshavn/The New Saints - Videoton (Ungarn)

Slik blir oppgjørene i andre runde:

Andre runde:
Hibernians (Malta) - Maccabi Tel Aviv (Israel)
APOEL Nicosia (Kypros) - Vardar Skopje (Makedonia)
FK Qarabag (Aserbajdsjan) - Rudar Pljevlja (Montenegro)
FK Sarajevo (Bosnia) - Lech Poznan (Polen)
NK Maribor (Slovenia) - Astana (Kasakhstan)
BATE Borisov (Hviterussland) - FC Dundalk (Irland)
HJK Helsinki (Finland) - Ventspils (Latvia)
FC Midtjylland (Danmark) - Lincoln Red Imps (Gibraltar)
Molde FK (Norge) - Pyunik Jerevan (Armenia)
Malmö FF (Sverige) - Zalgiris Vilnius (Litauen)
Celtic (Skottland) - Stjarnan (Island)
AC Trencin (Slovakia) - Steaua Bucuresti (Romania)
Partizan Beograd (Serbia) - Dila Gori (Georgia)
Ludogorets Razgrad (Bulgaria) - Milsami Orhei (Moldova)
Fola Esch (Luxembourg) - Dinamo Zagreb (Kroatia)
Skënderbeu Korcë (Albania) - Levadia Tallinn (Estland)
The New Saints (Wales) - Videoton (Ungarn)

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7777
15.07.15 21:57

Oppgjørene i går:

Ventspils (Latvia) 1-3 HJK Helsinki (Finland)
1-0 Antons Jemelins 63'
1-1 Erfan Zeneli (straffe) 75'
1-2 Ousman Jallow 86'
1-3 Atomu Tanaka 90'

APOEL Nicosia (Kypros) 0-0 Vardar Skopje (Makedonia)

FC Midtjylland (Danmark) 1-0 Lincoln Red Imps (Gibraltar)
1-0 Morten Duncan Rasmussen 33'

Ludogorets Razgrad (Bulgaria) 0-1 Milsami Orhei (Moldova)
0-1 Alexandru Antoniuc 41'

Hibernians (Malta) 2-1 Maccabi Tel Aviv (Israel)
0-1 Nosa Igiebor 22'
1-1 Jorge Pereira 74'
2-1 Jackson Lima 85'

Molde (Norge) 5-0 Pyunik Jerevan (Armenia)
1-0 Mohamed Elyounoussi 36'
2-0 Elyounoussi 45'
3-0 Ola Kamara 84'
4-0 Kamara 90'
5-0 Mattias Moström 90'

Skenderbeu Korce (Albania) 4-1 Crusaders (Nord-Irland)
1-0 Bakary Nimaga 15'
2-0 Hamdi Salihi 34'
2-1 Jordan Owens 48'
3-1 Bernard Berisha 76'
4-1 Salihi 83'

The New Saints (Wales) 0-1 Videoton (Ungarn)
0-1 Adam Gyurcso 77'

Maribor (Slovenia) 1-0 FC Astana (Kasakhstan)
1-0 Marko Suler 5'

AS Trencin (Slovakia) 0-2 Steaua Bucuresti (Romania)
0-1 Nicolae Stanciu 63'
0-2 Jugurtha Hamroun 70'

Partizan Beograd (Serbia) 1-0 Dila Gori (Georgia)
1-0 Stefan Babovic 83'
Rødt kort: Guga Phalavandishvili (Dila Gori)

FK Sarajevo (Bosnia) 0-2 Lech Poznan (Polen)
0-1 Kasper Hämäläinen 40'
0-2 Denis Thomalla 62'

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7777
17.07.15 15:42

Resultater onsdag:

FK Qarabag (Aserbajdsjan) 0-0 Rudar Pljevlja (Montenegro)

Malmö FF (Sverige) 0-0 Zalgiris Vilnius (Litauen)

BATE Borisov (Hviterussland) 2-1 Dundalk (Irland)
1-0 Aleksandr Karnitskiy 11'
1-1 David McMillan 32'
2-1 Evgeniy Yablonski 38'

Celtic (Skottland) 2-0 Stjarnan (Island)
1-0 Dedryck Boyata 44'
2-0 Stefan Johansen 56'

Dinamo Zagreb (Kroatia) 1-1 Fola Esch (Luxembourg)
0-1 Samir Hadji 25'
1-1 Angelo Henriquez 36'
Rødt kort: Ronny Souto (Fola Esch)

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7777
22.07.15 01:39

Resultater fra tirsdags kveld:

Dila Goria (Georgia) 0-2 Partizan Beograd (Serbia)
0-1 Darko Brasanac 37'
0-2 Aboubakar Oumarou 64'
Partizan Beograd videre med 0-3 sammenlagt

Pyunik Jerevan (Armenia) 1-0 Molde (Norge)
1-0 Zaven Badoyan 74'
Molde videre med 5-1 sammenlagt

Milsami Orhei (Moldova) 2-1 Ludogorets Razgrad (Bulgaria)
0-1 Wanderson 27'
1-1 Gheorghe Andronic 28'
2-1 Petru Racu 89'
Rødt kort: Andrei Cojocari (Milsami Orhei)
Milsami Orhei videre med 3-1 sammenlagt

HJK Helsinki (Finland) 1-0 Ventspils (Latvia)
1-0 Mike Havenaar 83'
HJK Helsinki videre med 4-1 sammenlagt

Maccabi Tel Aviv (Israel) 5-1 Hibernians (Malta)
1-0 Jorge Pereira (selvmål) 32'
1-1 Rodolfo Soares 52'
2-1 Eran Zahavi (straffe) 58'
3-1 Tal Ben Haim 61'
4-1 Nosa Igiebor 82'
5-1 Zahavi 90'
Maccabi Tel Aviv videre med 6-3 sammenlagt

Vardar Skopje (Makedonia) 1-1 APOEL Nicosia (Kypros)
0-1 Tomas De Vincenti 60'
1-1 Blagoja Ljamcevski 90'
APOEL Nicosia videre med 1-1 sammenlagt på bortemål

Lincoln Red Imps (Gibraltar) 0-2 FC Midtjylland (Danmark)
0-1 Martin Pusic 44'
0-2 Mikkel Duelund 89'
FC Midtjylland videre med 3-0 sammenlagt

Zalgiris Vilnius (Litauen) 0-1 Malmö FF (Sverige)
0-1 Anton Tinnerholm 55'
Rødt kort: Semir Kerla (Zalgiris Vilnius)
Malmö FF videre med 1-0 sammenlagt

Crusaders (Nord-Irland) 3-2 Skenderbeu Korce (Albania)
1-0 Stephen O'Flynn 50'
1-1 Bernard Berisha 69'
1-2 Liridon Latifi 77'
2-2 Matthew Snoddy 90'
3-2 Andrew Mitchell 90'
Rødt kort: Renato Arapi (Skenderbeu Korce)
Skenderbeu Korce videre med 6-4 sammenlagt

lsklars
lsklarsInnlegg: 55868
22.07.15 21:33

Skjelver Deila nå? Ligger under etter 15 min spilt. 

lsklars
lsklarsInnlegg: 55868
22.07.15 21:49

1-1, der er de berga. 

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7777
22.07.15 23:17

Kveldens resultater:

FC Astana (Kasakhstan) 3-1 NK Maribor (Slovenia)
1-0 Baurzhan Dzholchiyev 12'
1-1 Aleksandar Rajcevic 39'
2-1 Roger Canas 43'
3-1 Patrick Twumasi 58'
Rødt kort: Roger Canas (FC Astana)
FC Astana videre med 3-2 sammenlagt

Fola Esch (Luxembourg) 0-3 Dinamo Zagreb (Kroatia)
0-1 Marko Pjaca 29'
0-2 Pjaca 40'
0-3 Marko Rog 75'
Dinamo Zagreb videre med 4-1 sammenlagt

Steaua Bucuresti (Romania) 2-3 Trencin (Slovakia)
0-1 Wesley 13'
0-2 Matus Bero 21'
1-2 Sulley Muniru 57'
2-2 Gregory Tade (straffe) 60'
2-3 Wesley 84'
Rødt kort: Milan Rundic (Trencin)
Steaua Bucuresti videre med 4-3 sammenlagt

Videoton (Ungarn) 1-1 The New Saints (Wales)
0-1 Matthew Williams 78'
1-1 Adam Gyurcso 107'
Rødt kort: Sam Finley (Thew New Saints)
Videoton videre med 2-1 sammenlagt etter ekstraomganger

Dundalk (Irland) 0-0 BATE Borisov (Hviterussland)
BATE Borisov videre med 2-1 sammenlagt

Lech Poznan (Polen) 1-0 FK Sarajevo (Bosnia)
1-0 Barry Douglas 6'
Lech Poznan videre med 3-0 sammenlagt

Rudar Pljevlja (Montenegro) 0-1 FK Qarabag (Aserbajdsjan)
0-1 Reynaldo 56'
FK Qarabag videre med 1-0 sammenlagt

Stjarnan (Island) 1-4 Celtic (Skottland)
1-0 Olafur Karl Finsen 7'
1-1 Nir Biton 33'
1-2 Charles Mulgrew 49'
1-3 Leigh Griffiths 88'
1-4 Stefan Johansen 90'
Celtic videre med 6-1 sammenlagt

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7777
22.07.15 23:20

Slik ser da neste runde ut:

Lech Poznan (Polen) - FC Basel (Sveits)

Milsami Orhei (Moldova) - Skënderbeu Korcë (Albania)

HJK Helsinki (Finland) - FC Astana (Kasakhstan)

Celtic (Skottland) - FK Qarabag (Aserbajdsjan)

Steaua Bucuresti (Romania) - Partizan Beograd (Serbia)

FC Midtjylland (Danmark) - APOEL Nicosia (Kypros)

Maccabi Tel Aviv (Israel) - Viktoria Plzen (Tsjekkia)

Dinamo Zagreb (Kroatia) - Molde (Norge)

Videoton (Ungarn) - BATE Borisov (Hviterussland)

Red Bull Salzburg (Østerrike) - Malmö FF (Sverige)

Ligaruten:

Panathinaikos (Hellas) - Club Brügge (Belgia)

Young Boys (Sveits) - Monaco (Frankrike)

CSKA Moskva (Russland) - Sparta Praha (Tsjekkia)

Rapid Wien (Østerrike) - Ajax (Nederland)

Fenerbahce (Tyrkia) - Shakhtar Donetsk (Ukraina)

snowik
snowikInnlegg: 2757
23.07.15 22:02

Basel, Skenderbeu, Helsinki, Celtic, Steuea, APOEL, Plzen, Molde, BATE og Salzburg. Her er det store sprik i kvaliteten, ja. Panathinaikos, Monaco, CSKA, Ajax, Shaktar. Er litt mer jevnt i ligaruten ser det ut til. 

Noen som har peiling på om Molde har mulighet til å møte Skendebreu, Helsinki eller APOEL i playoffen? Forstår meg ikke helt på oppsettet.

att
attInnlegg: 23951
28.07.15 18:32

(Innlegget ble redigert 28.07.15 18:32)

DeGuzman
DeGuzmanInnlegg: 3459
28.07.15 19:45

Går molde kampen på tv?

Pwiur
PwiurInnlegg: 2484
28.07.15 19:47
DeGuzman: Går molde kampen på tv?

Ikkje norsk vertfall

Folk_Flesk
Folk_FleskInnlegg: 7468
28.07.15 19:54

Og da er det vel bare å takke Midtjylland og Maccabi Tel-Aviv for innsatsen i årets kvalikk til CL. Begge driter seg ut på hjemmebane.

(Innlegget ble redigert 28.07.15 19:54)

DeGuzman
DeGuzmanInnlegg: 3459
28.07.15 20:30
Pwiur: Ikkje norsk vertfall

Fikk meld om at Betsafe streamer kampen. Hvor bra den naturligvis er, skal jeg ikke utale meg noe om. Må vel garantert ha penger på kontoen/spilt iløpet av de siste 24 timene for å se den som alle andre steder. Så lyst til å se kampen har jeg ikke.

Seb_Giovinco
Seb_GiovincoInnlegg: 7777
29.07.15 00:14

Første oppgjør i tredje kvalikrunde endte slik:

CSKA Moskva (Russland) 2-2 Sparta Praha (Tsjekkia)
1-0 Alan Dzagoev 14'
1-1 Kehinde Fatai 15'
2-1 Zoran Tosic 53'
2-2 Ladislav Krejci 57'

FC Midtjylland (Danmark) 1-2 APOEL Nicosia (Kypros)
0-1 Kian Hansen (selvmål) 30'
0-2 Tomas De Vincenti 33'
1-2 Jakob Poulsen 88'

Milsami Orhei (Moldova) 0-2 Skënderbeu Korcë (Albania)
0-1 Hamdi Salihi 49'
0-2 Salihi (straffe) 73'

Maccabi Tel Aviv (Israel) 1-2 Viktoria Plzen (Tsjekkia)
0-1 Adin Mahmutovic 17'
0-2 Milan Petrzela 21'
1-2 Barak Itzhaki 79'

Fenerbahce (Tyrkia) 0-0 Shakhtar Donetsk (Ukraina)

Panathinaikos (Hellas) 2-1 Club Brügge (Belgia)
0-1 Boli Bolingoli-Mbombo 10'
1-1 Marcus Berg 37'
2-1 Nikos Karelis (straffe) 65'
Rødt kort: Sergio Sánchez (Panathinaikos)

Young Boys (Sveits) 1-3 Monaco (Frankrike)
0-1 Layvin Kurzawa 64'
0-2 Guido Carrilo 72'
1-2 Raphael Nuzzolo 74'
1-3 Mario Pasalic 75'

Videoton (Ungarn) 1-1 BATE Borisov (Hviterussland)
0-1 Nemanja Milunovic 56'
1-1 Vinicius 89'

Dinamo Zagreb (Kroatia) 1-1 Molde (Norge)
1-0 Angelo Henriquez 18'
1-1 Ola Kamara 20'
Rødt kort: Paulo Machado (Dinamo Zagreb)

Klikk for å gå tilbake til toppen

Siste innlegg