Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Norsk

Fotball - Norsk [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Tommy Svindal Larsen tar over Pors... CapoConsig..2325.07.2017
Vi var en gang... St14al3x124.07.2017
Kamptråd:Sarpsborg08 - Vålerenga Haloisen34524.07.2017
Kamptråd: Ružomberok vs. Brann... Atlin30323.07.2017
Eliteseriens beste 11er Thpe1223.07.2017
Kamptråd: Kristiansund - Vålerenga Wulfgari25723.07.2017
Sander Berge zetta5222.07.2017
Zekhnini til Fiorentina Gunnar888422.07.2017
Silly Season 2 div 2017 avd 1 og 2 Johaeng922.07.2017
Lech Poznan - FK Haugesund 20.07... sekse14122.07.2017
Eliteseriens mest velspillende lag:... Solvgutt13921.07.2017
U21 fratas seieren mot Kosovo Kvernis13821.07.2017
Hødd I.L. Klubbtråd Ringstad8918621.07.2017
Kamptråd FC Vaduz - Odds BK 2.... Gunnar8812320.07.2017
Få det UT!!! JackAass38620.07.2017
Det blir kamp om gullet i år Hepp19719520.07.2017
Demidov dumpet. keizersoze1120.07.2017
Ny arena Valle for liten. frode571520.07.2017
Er det egentlig noen som bryr seg om... Villans203420.07.2017
Kamptråd Dundalk-Rosenborg trøndergu..91320.07.2017
Revolusjon i svensk fotball - hvor står... amukon1918.07.2017
40% med psykiske problemer? Passport1618.07.2017
Molde - Strømsgodset snowik15518.07.2017
Brann-Sarpsborg08 keizersoze22417.07.2017
FK Haugesund - Lech Poznan [Kamptråd] sekse22917.07.2017
FK Haugesund - AAFK [Kamptråd] sekse5417.07.2017
Kamptråd Odds BK - Viking Gunnar8813216.07.2017
Ditt XI, valgfritt lag og tema. dragons1002116.07.2017
Sogndal - RBK 15.07.17 Kjappfot19..12216.07.2017
LSK - Stabæk lsklars13115.07.2017
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet