Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Norsk

Fotball - Norsk [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Kamptråd Dinamo Zagreb - Odd Gunnar8826028.07.2017
Beste norske spiller gjennom tidene LubePåTub..26527.07.2017
Ut og inn for Raufoss Johaeng426.07.2017
Norsk fotballs mest sjokkerende... FOTBALLfot..225.07.2017
Tommy Svindal Larsen tar over Pors... CapoConsig..2325.07.2017
Vi var en gang... St14al3x124.07.2017
Kamptråd:Sarpsborg08 - Vålerenga Haloisen34524.07.2017
Kamptråd: Ružomberok vs. Brann... Atlin30323.07.2017
Eliteseriens beste 11er Thpe1223.07.2017
Kamptråd: Kristiansund - Vålerenga Wulfgari25723.07.2017
Sander Berge zetta5222.07.2017
Zekhnini til Fiorentina Gunnar888422.07.2017
Silly Season 2 div 2017 avd 1 og 2 Johaeng922.07.2017
Lech Poznan - FK Haugesund 20.07... sekse14122.07.2017
Eliteseriens mest velspillende lag:... Solvgutt13921.07.2017
U21 fratas seieren mot Kosovo Kvernis13821.07.2017
Kamptråd FC Vaduz - Odds BK 2.... Gunnar8812320.07.2017
Få det UT!!! JackAass38620.07.2017
Det blir kamp om gullet i år Hepp19719520.07.2017
Demidov dumpet. keizersoze1120.07.2017
Ny arena Valle for liten. frode571520.07.2017
Er det egentlig noen som bryr seg om... Villans203420.07.2017
Kamptråd Dundalk-Rosenborg trøndergu..91320.07.2017
Revolusjon i svensk fotball - hvor står... amukon1918.07.2017
40% med psykiske problemer? Passport1618.07.2017
Molde - Strømsgodset snowik15518.07.2017
Brann-Sarpsborg08 keizersoze22417.07.2017
FK Haugesund - Lech Poznan [Kamptråd] sekse22917.07.2017
FK Haugesund - AAFK [Kamptråd] sekse5417.07.2017
Kamptråd Odds BK - Viking Gunnar8813216.07.2017
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg