Sesongen 2011 endte med et magaplask borte mot Haugesund, og en kjedelig 8 plass på tabellen. Da tenker jeg det er like greit å se framover mot sesongen 2012:)
Foreløpig så kan vi takke Nordkvelle, Birger og Hansen for innsatsen i Godset, da de fortsetter sine fotballeventyr i henholdsvis Brann, Start og Glimt. Situasjonen rundt Abu er vel fortsatt uavklart, så vi får bare håpe at vi kan dra nytte av denne spillerens kvaliteter en stund til.
Av nye spillere så kan vi per nå ønske hamoud, Shala og Diomande velkommen til Godset. Forhåpentligvis så vil de bli en åpenbaring i den vakre blå drakta. Jeg regner med at det kommer og går noen spillere til i løpet av vinteren, så får vi bare håpe at vi kommer styrket ut av vinterens "silly season"
Her er forøvrig en lenke til tråden "Strømsgodset IF 2011"
"Sesongen 2011 er død! Lenge leve sesongen 2012"




