Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Øvrig Britisk

Fotball - Øvrig Britisk [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Tur på trappene mikemodano93609:58
The Championship TorsteinS8..71815.12.2017
Hartlepool United FC (tråd 2.0) paul_dalto..576715.12.2017
Connie N watch (Nuneaton) mikemodano7109.12.2017
FC United of Manchester Mascherano192502.12.2017
Notts County - Magpie of Meadow Lane Konstantin..13802.12.2017
LEEDS UNITED !! Kilgallon560725.11.2017
Gillingham: A year to remember Cabdriver925.11.2017
Aston Villa i Football League emin29222.11.2017
Endelig for Grimsby? Stinkfist20622.11.2017
AFC Wimbledon - Klubbtråd tuvalu12020.11.2017
Cambridge City mikemodano18318.11.2017
Npower League 1 Fritz_69609.11.2017
Brentford FC (klubbtråd) Supercrabb..11430.10.2017
Middlesbrough FC Islandston..18921.10.2017
Groundhopping i lavere divisjoner i UK Ny_MAnagr18220.10.2017
"Everywhere we go" med Mr.... RFriday56717.10.2017
Step 5 og lavere-tråden mikemodano50313.10.2017
FA-cup: kvalifiserende og... mikemodano43502.10.2017
Conference closure Stinkfist43730.09.2017
Neil Warnock floundersw..3121.09.2017
Ipswich Town odtj5314.09.2017
Marston Road: Stuart Coburn benket floundersw..6228.08.2017
0-2-7 mikemodano27219.08.2017
Darlington FC DonCiccio9615.08.2017
Huddersfield Town pling_6499315.08.2017
Newcastle United Klubbtråd knutrock179409.08.2017
Rangering av sympatisørlag pr d.d. mikemodano11503.08.2017
Northern Premier mikemodano22123.07.2017
Rangers FC Klubbtråd Navarone7320708.07.2017
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg