Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Øvrig Britisk

Fotball - Øvrig Britisk [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett295208.03.2017
Hartlepool United FC (tråd 2.0) paul_dalto..499320:46
Conference closure Stinkfist38421.03.2017
Tur på trappene mikemodano90921.03.2017
Newcastle United Klubbtråd knutrock177921.03.2017
Step 5 og lavere-tråden mikemodano49521.03.2017
Connie N watch (Nuneaton) mikemodano4221.03.2017
LEEDS UNITED !! Kilgallon542421.03.2017
Northern Premier mikemodano19220.03.2017
Middlesbrough FC Islandston..18516.03.2017
AFC Wimbledon - Klubbtråd tuvalu11814.03.2017
Celtic - Rangers OLD FIRM vestallsta..26112.03.2017
Rangers FC Klubbtråd Navarone7319211.03.2017
0-2-7 mikemodano27008.03.2017
Brighton - Seagulls,Seagulls,Seagulls!... Dalglish7344601.03.2017
Aston Villa i Football League emin22528.02.2017
The Decline and Fall of Coventry City Artaxerxes226.02.2017
FA-cupsensasjoner mikemodano2218.02.2017
"Everywhere we go" med Mr.... RFriday53618.02.2017
Hereford FC hermanshir..1017.02.2017
The Championship TorsteinS8..49614.02.2017
Groundhopping i lavere divisjoner i UK Ny_MAnagr17608.02.2017
Vasebroki mikemodano30730.01.2017
Nottingham Forest klubbtråd. nordavind45821.01.2017
Goalgetters! valotunk2619.01.2017
Ipswich Town odtj4718.01.2017
Notts County - Magpie of Meadow Lane Konstantin..13709.01.2017
Rangers - Celtic [Kamptråd] Mysterio19631.12.2016
Huddersfield Town pling_6498727.12.2016
Ynskjebiletet: Det mørkraste døgret i... floundersw..2917.12.2016
Hvem rykker ned og hvem seiler opp? vadefugl1515.12.2016
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg