Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Øvrig Britisk

Fotball - Øvrig Britisk [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett295807.04.2017
FC United of Manchester Mascherano191429.04.2017
LEEDS UNITED !! Kilgallon547229.04.2017
Hartlepool United FC (tråd 2.0) paul_dalto..515629.04.2017
Northern Premier mikemodano22029.04.2017
Conference closure Stinkfist42529.04.2017
The Championship TorsteinS8..50129.04.2017
Rangers - Celtic [Kamptråd] Mysterio192129.04.2017
Newcastle United Klubbtråd knutrock178428.04.2017
Weymouth FC Kippax48025.04.2017
Sheffield United osloblade16525.04.2017
Tur på trappene mikemodano91924.04.2017
Aston Villa i Football League emin23723.04.2017
Celtic - Rangers OLD FIRM vestallsta..27023.04.2017
Darlington FC DonCiccio9523.04.2017
Cambridge City mikemodano17822.04.2017
Step 5 og lavere-tråden mikemodano49821.04.2017
Hereford FC hermanshir..1217.04.2017
Klubber på sykeleie/dødsleie 2012/13 RFriday6717.04.2017
Baneinsp i Darlington mikemodano10215.04.2017
The Decline and Fall of Coventry City Artaxerxes714.04.2017
Isthmian mikemodano8302.04.2017
Mosjon Ormondroyd2130.03.2017
Connie N watch (Nuneaton) mikemodano4221.03.2017
Middlesbrough FC Islandston..18516.03.2017
AFC Wimbledon - Klubbtråd tuvalu11814.03.2017
Rangers FC Klubbtråd Navarone7319211.03.2017
0-2-7 mikemodano27008.03.2017
FA-cupsensasjoner mikemodano2218.02.2017
"Everywhere we go" med Mr.... RFriday53618.02.2017
Groundhopping i lavere divisjoner i UK Ny_MAnagr17608.02.2017
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg