Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Premier League

Fotball - Premier League [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett295825.05.2017
Regler for fotballforumene - les! VG Nett105.07.2013
Arsenal - Chelsea LeCoq4000:38
Liverpool FC-Sommervindu 2017..Hva Nu... The_Kwames240300:37
United / Sommervindu - 2017 TheRedDevi..104200:36
Tippekonkurranse Arsenal 2016-17 DawgDeputy114200:34
Arsenal Football Club - Pride of London Thunderbal..17171600:32
Manchester City FC - Klubbtråd v2.0 Strange_qu..1731726.05.2017
Manchester United Football Club Hurtigtoge..21898626.05.2017
Nordmenn med PL-kamper diskobox5726.05.2017
Tottenham Hotspur FC kermit2011726.05.2017
Everton FC Old-King-C..483826.05.2017
Chelsea FC [Klubbtråd] Jesperbro4023326.05.2017
En ny, gylden generasjon på vei? TheBelfast..47526.05.2017
Sunderland AFC VG Nett689026.05.2017
Har Wenger snudd? Enzino22526.05.2017
Manchester City - Sommervindu '17 KommersK11726.05.2017
Arsenal - Sommervinduet 2017 LeCoq25826.05.2017
Manchester United - Sons of Heroism!... VGoth6926.05.2017
Liverpool Football Club - Klubbtråd Knaxern14774126.05.2017
Rapport: PL-forumet 2016/2017 63473826.05.2017
Ajax v United (offisiell finaletåd) TheRedDevi..98526.05.2017
Tottenham - Sommervinduet 2017 trøndergu..7926.05.2017
LIVERPOOL FC 2016/17 johwi68443926.05.2017
Man Utd's Reserves & Academy 2016/17 F_Brandy33925.05.2017
Liverpool FC 2016/17 vs 2015/16 Knaxern7725.05.2017
MUFC - Årets Spiller 16/17 CryniX50525.05.2017
VGD VGoth225.05.2017
DEN STORE MANAGERDUELLTRÅDEN FrannyLee26824.05.2017
*Liverpool FC Resultattips 2016/17* Liddell133824.05.2017
Supportere av engelsk fotball Dorian103824.05.2017
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg