Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Premier League

Fotball - Premier League [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
*Liverpool U-18/23 - Sesong 2017/18* mcdermott620.08.2017
Stoke - Arsenal LeCoq39319.08.2017
United / Sommervindu - 2017 TheRedDevi..677819.08.2017
Man Utd-quiz Spike11649719.08.2017
Everton FC Old-King-C..537818.08.2017
Kenneth Fredheim Cand32118.08.2017
Manchester City FC - Klubbtråd v2.0 Strange_qu..1759817.08.2017
Håper på 1000 (!) kamper MU244117.08.2017
100måls klubben sgb89196117.08.2017
Tottenham Hotspur FC kermit2049416.08.2017
Hoffenheim-Liverpool WaltonBrec..71916.08.2017
Kamptråd: Newcastle - Tottenham Kiedis22514.08.2017
Watford - Liverpool johwi6885614.08.2017
Manchester United - West Ham Ale-Jet63814.08.2017
Chelsea v Burnley Tarins43014.08.2017
Sunderland AFC VG Nett689414.08.2017
Brighton - Manchester City KommersK18413.08.2017
Jürgen Klopp Varenne2613.08.2017
♜♖♜ Crystal Palace - Huddersfield... Quisque713.08.2017
Kamptråd: Everton - Stoke caliblue1912.08.2017
Brighton - Seagulls,Seagulls,Seagulls!... Dalglish7346312.08.2017
Arsenal - Leicester LeCoq76812.08.2017
TV2 PL studiotråd GatlingGun177611.08.2017
Tidenes verste salg CarloTheBo..4611.08.2017
TV 2 100 timer pre-show 2017 Bongis51011.08.2017
Arsenal Academy og utlån 2016/2017 TheUntouch..5811.08.2017
RED ARMY NORGE deler ut GRATIS... freemasun510.08.2017
Fotball på TV LaRedoutee110.08.2017
Southampton FC jakuzii33709.08.2017
Com.Shield 2017, Arsenal - Chelsea CasinoRoya..69308.08.2017
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg