Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Premier League

Fotball - Premier League [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett295807.04.2017
*Liverpool FC Resultattips 2016/17* Liddell122526.04.2017
Politiraid hos NEwcastle og West Ham i... krissb83526.04.2017
100måls klubben sgb89193526.04.2017
Chelsea v southampton Tarins15825.04.2017
Opprykk fra The Championship Spoff63825.04.2017
LIVERPOOL FC 2016/17 johwi68409325.04.2017
Everton FC Old-King-C..477925.04.2017
**Chelsea resultattips 2016/2017** mac_stoffe..34125.04.2017
PFA Player of the Year (16/17) chelsea811624.04.2017
Anderlecht v United (21:05) TheRedDevi..67324.04.2017
LFC - C.Palace JFT_9624024.04.2017
Arsenal - Manchester City (FA-cupen) LeCoq39024.04.2017
Burnley - Manchester United Giggsy1139423.04.2017
Hull City AFC - Klubbtråd Tjaaland97823.04.2017
Kamptråd: Chelsea - Tottenham Kiedis40622.04.2017
West Ham Utd - Everton Old-King-C..1922.04.2017
Ugo Ehiogu er død Gilleys1922.04.2017
Why Terry is my nr 1 TheFamous2..522.04.2017
Brighton - Seagulls,Seagulls,Seagulls!... Dalglish7346021.04.2017
Videodømming snart en realitet F.R.O.G2021.04.2017
Verdien av en tittel for deg som... FirstInAug..3720.04.2017
-( Årets signering 16/17 )- Wompare7719.04.2017
Brendan Rodgers **Managertråd*** Fowla150019.04.2017
Manchester United v Chelsea Tarins83218.04.2017
Middlesbrough - Arsenal LeCoq33817.04.2017
TV2 PL studiotråd GatlingGun174017.04.2017
Chelsea lånespillere 2016/17 Willian1817.04.2017
Fingrene av fatet, vær så snill! Kundera2917.04.2017
PLs topp 3 midtstoppere Wompare4716.04.2017
Liverpool FC 2016/17 vs 2015/16 Knaxern7016.04.2017
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet