Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Premier League

Fotball - Premier League [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett295807.04.2017
Mål/assist/involveringer - Chelsea FC... Jesperbro1007.10.2015
Billetter Stamford Bridge Zizou10207.10.2015
Takk for alt Rodgers William_S3307.10.2015
Kamptråd: Arsenal - Manchester United jamesmear89107.10.2015
Same leksa om igjen :-( odin307.10.2015
Manchester City mot Newcastle LarsLie20805.10.2015
Mourinho tilbake til Chelsea samey99920805.10.2015
Kamptråd: Swansea - Tottenham Kiedis4005.10.2015
Bli kvitt Rodgers, takk! Justice 96110204.10.2015
Når får Brendan Rodgers sparken!? CapoConsig..13804.10.2015
Brendan Rodgers må gå milanB27104.10.2015
Merseysidederby (EVE-LIV) JFT_9651304.10.2015
Liverpool-Sion milanB28004.10.2015
Chelsea - Southampton Jesperbro44104.10.2015
Crystal Palace vs WBA jback7903.10.2015
Premier League's Beste Talent. madland978703.10.2015
** Manchester United -Wolfsburg ** Waliser59301.10.2015
Borussia M G vs Manchester City.... LarsLie11701.10.2015
E331 og E332 Old Trafford. Samme... HpUnited230.09.2015
Porto - Chelsea Jesperbro8930.09.2015
Sparking av managere William_S3729.09.2015
Arsenal - Billettråd HerbertC1529.09.2015
Mandag Kveld Fotball: WBA - Everton caliblue11529.09.2015
Martin Atkinson MrRooney21728.09.2015
Totttenham-Manchester City LarsLie35228.09.2015
Liverpool vs Aston Villa kamptråd milanB21027.09.2015
** Manchester United - Sunderland ** Waliser32827.09.2015
Leicester City - Arsenal busnisscla..17227.09.2015
Newcastle - Chelsea Jesperbro19627.09.2015
Match of the day 26.09.15 Mathieu227.09.2015
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet