Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Premier League

Fotball - Premier League [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett295807.04.2017
Kamptråd: Hull City Tigers A.F.C. -... EspenAndre..29505.05.2015
Liverpool - QPR (match thread) mrlund33403.05.2015
Tottenham - Man City *kamptråd* Cyril17003.05.2015
Chelsea v Crystal Palace Tarins12703.05.2015
Årets manager Lala205003.05.2015
Forelskelse i en fotballklubb. Cityvenn2502.05.2015
Andy Carroll *Spillertråd* King_Kenny..7301.05.2015
DERBY: ManUtd - ManCity Wompare85101.05.2015
Leicester v Chelsea Tarins19830.04.2015
25 år siden siste seriemesterskap TommyLee323030.04.2015
Kamptråd: Hull City - Liverpool Black_Butl..40329.04.2015
Arsenal - Chelsea *Kamptråd* Dial_Squar..69829.04.2015
Toppscorer-racet 2014-15 Lassez1394929.04.2015
PFA team of the year looprevil_..12128.04.2015
Kamptråd: Everton - Manchester United Old-King-C..64628.04.2015
PFA - Player of the year Vietto16127.04.2015
Kamptråd: Southampton - Spurs Kiedis17627.04.2015
Deilige City mot AstonVilla LarsLie16826.04.2015
WBA - Liverpool Since189242426.04.2015
De røde djevlene-Nyttårsvinduet 2015 Stella_Art..91926.04.2015
FotballXtra England Mysterio1939925.04.2015
Besøk i klubbtrådene - hva syns du? VG Nett3325.04.2015
Kamptråd semifinale Reading-Arsenal Arsenal6137520.04.2015
TV 2 og Øivind Alsaker.. Old_Traffo..16920.04.2015
Kamptråd: Newcastle - Tottenham Kiedis4920.04.2015
FA CUP Aston Villa - Liverpool FC SirOwen80220.04.2015
City mot West Ham. LarsLie5620.04.2015
The story of FotballXtra England 63471319.04.2015
Kamptråd: Everton - Burnley Old-King-C..4518.04.2015
Sesongens ereksjon Leedelse_U..3917.04.2015
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg