Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Premier League

Fotball - Premier League [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett295807.04.2017
Tirsdagsfotball i PL 03.03.15 RamsherE19103.03.2015
Carling Cup Finale CHELSEA VS Tottenham ChelseaFna..119303.03.2015
Kamptråd: Arsenal - Everton jamesmear52302.03.2015
Liverpool - Man City (Kamptråden) JFT_9669002.03.2015
Crouch - undervurdert på hodet?? Flodeerkul1602.03.2015
ARSENAL - MONACO RamsherE101628.02.2015
West Ham - Crystal Palace RamsherE3928.02.2015
Dyrere fortball på tv -> Fotballens... CasinoRoya..3728.02.2015
Kamptråd: Everton - Young Boys (EL) Old-King-C..5727.02.2015
Kamptråd: Besiktas - Liverpool Masaniello65926.02.2015
Var det feil av Balotelli å ta... bj4448826.02.2015
Kamptråd: Southampton - LFC mrlund86125.02.2015
Kamptråd: Swansea City - Manchester... BlackenedJ..48825.02.2015
Overgangsvinnere og tapere bigwin7824.02.2015
Everton - Leicester *Kamptråd* Mirage7924.02.2015
Fredagskamper i PL HOT or NOT? William_S39323.02.2015
Tottenham - West Ham *kamptråd* Cyril16123.02.2015
Heia Leeds! forvarmer7422.02.2015
Chelsea - Burnley chelsea87022.02.2015
Kamptråd: Crystal Palace - Arsenal jamesmear28922.02.2015
Kamptråd: Preston North End - Man Utd diskobox114622.02.2015
kamptråd Manchester City vs Newcastle LarsLie7522.02.2015
PSG - Chelsea [Champions League] chelsea835121.02.2015
Liverpool - Besiktas *EL looprevil_..57421.02.2015
Kamptråd: Young Boys - Everton caliblue3419.02.2015
Kamptråd: BSC Young Boys - Everton (EL) Old-King-C..219.02.2015
Stemning på stadioner i England før og... LarsLie2719.02.2015
For lite erfaring fra fotballen i... Champions0..4018.02.2015
Paul Lambert har fått sparken Villans204316.02.2015
Kamptråd: Arsenal VS Middlesbrough DawgDeputy25815.02.2015
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg