Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Premier League

Fotball - Premier League [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett1309.02.2018
Bli kvitt Rodgers, takk! Justice 96110204.10.2015
Når får Brendan Rodgers sparken!? CapoConsig..13804.10.2015
Brendan Rodgers må gå milanB27104.10.2015
Merseysidederby (EVE-LIV) JFT_9651304.10.2015
Liverpool-Sion milanB28004.10.2015
Chelsea - Southampton Jesperbro44104.10.2015
Crystal Palace vs WBA jback7903.10.2015
Premier League's Beste Talent. madland978703.10.2015
** Manchester United -Wolfsburg ** Waliser59301.10.2015
Borussia M G vs Manchester City.... LarsLie11701.10.2015
E331 og E332 Old Trafford. Samme... HpUnited230.09.2015
Porto - Chelsea Jesperbro8930.09.2015
Sparking av managere William_S3729.09.2015
Arsenal - Billettråd HerbertC1529.09.2015
Mandag Kveld Fotball: WBA - Everton caliblue11529.09.2015
Martin Atkinson MrRooney21728.09.2015
Totttenham-Manchester City LarsLie35228.09.2015
Liverpool vs Aston Villa kamptråd milanB21027.09.2015
** Manchester United - Sunderland ** Waliser32827.09.2015
Leicester City - Arsenal busnisscla..17227.09.2015
Newcastle - Chelsea Jesperbro19627.09.2015
Match of the day 26.09.15 Mathieu227.09.2015
Uniteds nye superspiss lsklars1826.09.2015
Pellegrini må gå NÅ Cityerbest..126.09.2015
Xherdan Shaqiri til Stoke fireman565525.09.2015
United - Ipswich lsklars22124.09.2015
Liverpool - Carlisle Masaniello44724.09.2015
Kamptråd: Tottenham - Arsenal (Ligacup) Kiedis29224.09.2015
Diego Costa - Verdens mest ufyselige... WhiteWalke..33023.09.2015
«FC Football» med Schau og Aune 63475323.09.2015
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg