Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Premier League

Fotball - Premier League [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Bare klubber får eie spillere mcdermott527.09.2014
. mindprint127.09.2014
Premier league-Billetter Elmmm526.09.2014
Morten Langli gir seg Safari12321126.09.2014
Kamptråd: Tottenham - Nottingham Kiedis12726.09.2014
Solskjær klar for Cardiff? bakmannen23025.09.2014
Kamptråd Chelsea - Bolton NLHE1125.09.2014
Leicester - Man Utd (Kamptråd) wig1159825.09.2014
Liverpool - Middlesbrough *kamptråd* mrlund93624.09.2014
Kamptråd: Arsenal-Southampton (Ligacup) Kolbeinn36424.09.2014
Kamptråd: Swansea City - Everton (LC) Old-King-C..5824.09.2014
Toppklubbenens ideelle formasjon -k9b_423.09.2014
Klassekommentering ved Semb Fritz_1323.09.2014
* Chelsea FC vs Manchester City * -... Nino47422.09.2014
* Kamptråd: Tottenham - WBS * Jimmy_2812822.09.2014
Kamptråd: Everton - Crystal Palace Old-King-C..4821.09.2014
Liverpool - Aston Villa JFT_9684121.09.2014
Man Utd - Januarvinduet 2014/15 TheJoker_721.09.2014
West Ham - Liverpool Bibelnisse..115921.09.2014
ASTON VILLA - ARSENAL RamsherE50421.09.2014
QPR - Stoke kamptråd qpr119220.09.2014
Kamptråd: Partizan - Tottenham Kiedis12120.09.2014
Manchester United - Multimediatråd Paddywhack80320.09.2014
(En slags) Overgangshistorikk: 2003-2014 GatlingGun6719.09.2014
Hva skjedde 5 ganger på 90-tallet pancho20102319.09.2014
Ingen kjøpte britisk... mcdermott14019.09.2014
Kamper i romjula vanligmann219.09.2014
* Liverpool vs Ludogrets * BreckRoad289319.09.2014
Kamptråd: Everton - Wolfsburg (EL) Old-King-C..11419.09.2014
** Manchester United - QPR ** Waliser126018.09.2014
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg