En ting er i hvert fall sikkert, Stabæk kjemper ikke i toppen men en 5-6 plass. Bare han smurfen som er veldig opptatt av Stabækkspillere :-)
Du må være logget inn for å bruke denne funksjonen.
Logg inn Ny bruker? Registrer deg her.Ny bruker? Registrer deg her!
En ting er i hvert fall sikkert, Stabæk kjemper ikke i toppen men en 5-6 plass. Bare han smurfen som er veldig opptatt av Stabækkspillere :-)
Hvilken smurf? Og det som er sikkert, er at du ikke har peiling. Stabæk har fått fjerdeplassen to år på rad med et meget ungt lag, og blir ihvertfall ikke noe dårligere neste år når de får beholde laget. Tipper Stabæk på medaljeplass neste år.
Tror også på medalje neste år nå som de får beholde det meste av laget. Ut i fra det mediene skriver kan ytterligere spillere være på vei til Stabæk.
Ari tilbake til Elverum, etter nesten 1 år i Bodø.
http://www.ostlendingen.no/sport/2.2814/bare-ett-lag-for-ari-1.7178036
Hanna Zimmergren (24) har landskamper for Sverige og voktet målet for Levanger og Vipers. Nå er hun aktuell for Storhamar
Også en annen svensk jente er aktuell for Storhamar. Midtbacken Moa Fredriksson (20) har bakgrunn i Sävehof.
Elverum henter venstreving fra Herulf Moss, Michael Eriksen Thon: http://www.ostlendingen.no/sport/2.2814/michael-eriksen-thon-klar-for-elverum-1.7180347
Signert 2-årskontrakt med Storhamar
http://www.ostlendingen.no/hamar-dagblad/riegelhuth-fortsetter-1.7180050
Storhamar beholder vel de aller fleste spillerne.. Kommer til å kjempe i toppen neste år også. Gledelig at de klarer å beholde spillerne
ØIF Arendal ønsket seg Sandefjords Ola Sørdahl
http://sport.fvn.no/sport/handball/article232431.ece
Ps. Han krasjet på vei til prøvespill, men gikk bra
Mister jo en av de "viktigste" (Edin). Og Løke er vel på vei til Györ? Eller var det bare snakk om trening? Har hun signert ny kontrakt med Storhamar kanskje ja. Er litt glemsk om dagen.
Kun trening.. Ikke god nok for Gyør nei..
Håper de klarer styke stallen så de kan kjempe om medalje også neste år.
Alette Stang Andersson forlater Aalborg når sesongen er omme. Hun reiser hjem til Norge av personlige årsaker, skriver klubben i en pressemelding.
http://sport.fvn.no/sport/handball/article232867.ece
Står ikke noe om hun legger opp eller om hun har funnet ny klubb
Nok en spiller som forlater Aalborg...
Merkelig skrevet av journalisten: "Hun har tidligere spilt for Bjørnar og Tertnes". Hva med også å nevne Ikast/Bording/FC Midtjylland hvor hun spilte mesteparten av sine profesjonelle karriere og hvor hun er "mest kjent"?
http://www.tv2.no/sport/handball/se-tirsdagens-sportslunsj-haslum-henter-bundesligaduo-3757136.html
Haslum forsterker! Kanskje Elverum må vente enda noen år på gull ?
Solid forsterkninger av Haslum, men kanskje ikke like avgjørende som Mamelund. Kenneth Klev er nok ikke typen som bestemmer seg for at "nå skal jeg score" på et direkte frikast, og smeller ivegen et grunnskudd fra bakken i mål. Det gjør Mamelund!
Men, viktig for Haslum dette. De blir vel nå ligaen beste lag defensivt, og har Strømberg på gang offensivt. Klev holder nok greit nivå i PL offensivt også ;)
Kommer en spennende sesong i møte ;)
Men oppi satsingen til haslum er jeg litt spent på om de klarer å beholde Tønnesen. Hvor lang kontrakt han har spiller sikkert inn her! Men allikevel tror jeg Haslum mistet noe som blir nærmest umulig å erstatte i Mamelund, spesielt i Europa og de viktige kampene her hjemme!
Tønnesen har kontrakt ut 13/14. Signerte ny 2-års før årets sesong :)
Hadde vært artig og Haslum hadde fått matchet seg med både Klev, Moen og Mamelund i Europa.
Einar er også viktig at Haslum får beholde. Han, Moen og Klev blir nok et av postenligaens beste forsvar.
Usportslig av Haslum:)
Hva er det som er usportslig med å hente to spillere?
Det er jo faktisk bare for andre lag å hente spillere også, dersom man har økonomi til det.
Hvis dette er usportslig av Haslum, hvor usportslig er ikke da Larvik, som soper markedet i Norge for gode spillere??
sukk
Psst! Husk ironi-pilla di idag:)
Irrroni er no' dritt
he he
Kristin Saugstad har valgt å forlate Storhamar i følge Kamilla Sundmoen på twitter...
Flensburg ønsket å hente FyllingenBergens Kristian Bjørnsen. Kristian har to år igjen på kontrakten, og vi var ikke villige til å bare slippe ham gratis. Flensburg var ikke ute etter å betale noe særlig, så derfor ble det ikke aktuelt denne gang, sier Stankiewicz
http://www.ba.no/sport/haandball/article6017313.ece
Fredrikstad:
Kamilla Ersek (28) har takket nei til FBKs tilbud. Nå vurderer hun tilbud fra andre klubber. (Oppsal, Halden, Sola meldt interesse)
Martine Hovden, Ida Wernersen, Anette Helene Hansen, Kari Brattset, Malene Staal og Katharina Steinsvik Olsen har alle takket ja til en ny sesong i FBK-drakten. I tillegg har Tina Bjerke, samt målvaktene Kirsti Blomquist og Ekhaterina Dzkuherva gitt klubben positive signaler
http://www.f-b.no/sport/ersek-tapt-for-fbk-1.7186605
Der kom det også opp på Storhamar sine facebook sider. Kristin går til Gjøvik!