http://www.tv2.no/sport/handball/em2012-menn/-serbisk-spiller-fikk-dartpil-i-oeyet-3694613.html
Når slike ting skjer så får den fantastiske semifinalen en sterk bismak!
Du må være logget inn for å bruke denne funksjonen.
http://www.tv2.no/sport/handball/em2012-menn/-serbisk-spiller-fikk-dartpil-i-oeyet-3694613.html
Når slike ting skjer så får den fantastiske semifinalen en sterk bismak!
(Innlegget ble redigert 28.01.12 10:49)
http://www.nrk.no/sport/handball/em_menn/1.7972751
Den første meldingen om skaden kom lørdag natt. Da ble det trodd at Zarko Sesum hadde blitt truffet av en dartpil, og at han kunne miste synet på det ene øyet.
Den siste oppdateringen i saken er langt mindre dramatisk for serberen. Ifølge den serbiske avisen Blic ble Sesum truffet av en vannflaske.
Selv om håndballspilleren måtte tilbringe natten på sykehus, skal han være aktuell for søndagens EM-finale mot Danmark
Seneste meldinger bekræfter at han ikke kommer til at blive permanent skadet, men siger også at han er uaktuel til finalekampen. Han øje er blodfyldt og trænger angiveligt 3-4 dages hvile.
Er du gal hvor må det bare være enormt irriterende at miste en EM finalekamp i sit eget hjemland på grund af en eller anden idiot der ikke kan styre sine følelser.
Siste oppdatering av saken, han ble truffet av en mynt. Hvem fant på at det er dart? Kontrollen var som på ett flyplass og sånne farlige gjenstand gikk ikke å få inn på banen. Denne idioten som kastet mynten er veldig lite likt i Serbia , ut fra Internett hooliganenes meninger så mener alle at det var unødvendig med å kaste inn ting på banen som denne idiotien har gjort. Håper de tar han og gir han døm eller kraftig bot
Desto større grund til å holde med Danmark ;-)