Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Ishockey

Ishockey [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett294521.01.2017
GET-liga 2016/2017 Fygaren236523.01.2017
New York Rangers KingHenrik2605623.01.2017
Stavanger Oilers [Klubbtråd] TAdams663720.01.2017
PITTSBURGH PENGUINS - The 4th KIND BenTexas1560218.01.2017
Hockey og Bergen den12mann8118.01.2017
New York Islanders islanders46618.01.2017
Mathias Emilio Pettersen tomlarsen6018.01.2017
Getligaen 2015/2016 CHL 2015 nri-20882517.01.2017
Going down River Road - Caps despair.... WatTyler58516.01.2017
NHL - Sesongtråd - 2016/2017 Toppmeis10309.01.2017
JVM Div11806.01.2017
Boston Bruins elbarca86341804.01.2017
VM U20 Div 1A (Bremerhaven 11-17... Zwei_Minut..2620.12.2016
Philadelphia Flyers philadelph..1387810.12.2016
SHL 2016/17 norball3704.12.2016
Fantasy-hockey GoldenBret501.12.2016
Colorado Avalanche AvalancheS..235822.11.2016
Hafrsfjord Kings TAdams64020.11.2016
Red Beavers redstar251017.11.2016
Winnipeg Jets TAdams612711.11.2016
St Louis Blues puben Toppmeis59211.11.2016
Anaheim Ducks Ducks972808.11.2016
Nordmenn over dammen norball7907.11.2016
Planlagt bok om norske hockeyprofiler hockeyfebe..126.10.2016
Chicago Blackhawks Lynyrd_Sky..50419.10.2016
Connor McDavid 97 Toppmeis3615.10.2016
World Cup of Hockey 2016 Rockets_AA45030.09.2016
Får ikke sett NHL Network?? __Newt_1022.09.2016
Historiske klubb navn i Norsk Ishockey nri-20417.09.2016
NHL 17 Snapback415.09.2016
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg