Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Ishockey

Ishockey [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett243808:45
Stavanger Oilers 2014/2015 TAdams618111:27
NHL kan få 4 nye lag Zwei_Minut..1507:57
Offseason Getligaen 2014 elbarca8699830.08.2014
*NHL - Offseason 2014-2015* Canucks41127.08.2014
New York Rangers KingHenrik1922120.08.2014
Boston Bruins elbarca86262817.08.2014
Detroit RED Wings - Klubbtråd SirKillalo..304014.08.2014
PITTSBURGH PENGUINS - The 4th KIND BenTexas1241006.08.2014
Toronto Maple Leafs dino1070701.08.2014
CHL GillBuerin49109.07.2014
Vålerenga til KHL? Zwei_Minut..8502.07.2014
Get-ligaen 2013/14 elbarca86549102.07.2014
Philadelphia Flyers philadelph..1338802.07.2014
Capitals 2014 Cesc-1571802.07.2014
St Louis Blues puben Toppmeis14901.07.2014
Colorado Avalanche AvalancheS..234401.07.2014
NHL entry draft 2014 awesomepos..45001.07.2014
Los Angeles Kings SuperAlmei..206701.07.2014
Vancouver Canucks Happel553130.06.2014
Anaheim Ducks Ducks966725.06.2014
New York Islanders islanders35620.06.2014
Playoffkonk AvalancheS..2519.06.2014
Chicago Blackhawks Lynyrd_Sky..46318.06.2014
Stanley Cup Playoffs 2014 guru78414.06.2014
Mats Zuccarello Aasen perten47208.06.2014
#88 Patrick Kane behersker kølle og... russell_ma..904.06.2014
VM i Minsk 2014 Zwei_Minut..107826.05.2014
OL i Sochi Jorge86350814.05.2014
Tidenes fightere Kaiemann2009.05.2014
Stavanger Oilers 2013/2014 TAdams6110808.05.2014
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg