Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Ishockey

Ishockey [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett294519.02.2017
GET-liga 2016/2017 Fygaren275920.02.2017
New York Rangers KingHenrik2609520.02.2017
Stavanger Oilers [Klubbtråd] TAdams664019.02.2017
New York Islanders islanders46717.02.2017
PITTSBURGH PENGUINS - The 4th KIND BenTexas1560317.02.2017
SHL 2016/17 norball3916.02.2017
Anaheim Ducks Ducks972915.02.2017
NHL - Sesongtråd - 2016/2017 Toppmeis10815.02.2017
Boston Bruins elbarca86342013.02.2017
Mathias Emilio Pettersen tomlarsen6311.02.2017
Minnesota Wild SphinX206901.02.2017
Going down River Road - Caps despair.... WatTyler58601.02.2017
Hockey og Bergen den12mann8930.01.2017
Puckprat P-kgren425.01.2017
Getligaen 2015/2016 CHL 2015 nri-20882517.01.2017
JVM Div11806.01.2017
VM U20 Div 1A (Bremerhaven 11-17... Zwei_Minut..2620.12.2016
Philadelphia Flyers philadelph..1387810.12.2016
Fantasy-hockey GoldenBret501.12.2016
Colorado Avalanche AvalancheS..235822.11.2016
Hafrsfjord Kings TAdams64020.11.2016
Red Beavers redstar251017.11.2016
Winnipeg Jets TAdams612711.11.2016
St Louis Blues puben Toppmeis59211.11.2016
Nordmenn over dammen norball7907.11.2016
Planlagt bok om norske hockeyprofiler hockeyfebe..126.10.2016
Chicago Blackhawks Lynyrd_Sky..50419.10.2016
Connor McDavid 97 Toppmeis3615.10.2016
World Cup of Hockey 2016 Rockets_AA45030.09.2016
Får ikke sett NHL Network?? __Newt_1022.09.2016
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet