Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Ishockey

Ishockey [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi trenger en bedre måte å diskutere... VG Nett232312:21
New York Rangers KingHenrik1920430.07.2014
Detroit RED Wings - Klubbtråd SirKillalo..303930.07.2014
Toronto Maple Leafs dino1070530.07.2014
PITTSBURGH PENGUINS - The 4th KIND BenTexas1240729.07.2014
Offseason Getligaen 2014 elbarca8658229.07.2014
Boston Bruins elbarca86262224.07.2014
*NHL - Offseason 2014-2015* Canucks38023.07.2014
CHL GillBuerin49109.07.2014
Vålerenga til KHL? Zwei_Minut..8502.07.2014
Get-ligaen 2013/14 elbarca86549102.07.2014
Philadelphia Flyers philadelph..1338802.07.2014
Capitals 2014 Cesc-1571802.07.2014
St Louis Blues puben Toppmeis14901.07.2014
Stavanger Oilers 2014/2015 TAdams614301.07.2014
Colorado Avalanche AvalancheS..234401.07.2014
NHL entry draft 2014 awesomepos..45001.07.2014
Los Angeles Kings SuperAlmei..206701.07.2014
Vancouver Canucks Happel553130.06.2014
Anaheim Ducks Ducks966725.06.2014
New York Islanders islanders35620.06.2014
Playoffkonk AvalancheS..2519.06.2014
Chicago Blackhawks Lynyrd_Sky..46318.06.2014
Stanley Cup Playoffs 2014 guru78414.06.2014
Mats Zuccarello Aasen perten47208.06.2014
#88 Patrick Kane behersker kølle og... russell_ma..904.06.2014
VM i Minsk 2014 Zwei_Minut..107826.05.2014
OL i Sochi Jorge86350814.05.2014
Tidenes fightere Kaiemann2009.05.2014
Stavanger Oilers 2013/2014 TAdams6110808.05.2014
Minnesota Wild SphinX206804.05.2014
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg