Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.

Humor [Kultur og Fritid]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Nattestengt VG Nett102.12.2019
Tusen takk for alle de gode innspillene! VG Nett129.04.2018
Beskjed til alle: Oppdatering, sletting,... VG Nett10729.04.2018
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett12721.01.2020
Prumpehumor Charme74105.05.2010
Spesiell diett for å takle stress for... BeatrixVon..104.05.2010
Fin gave... Charme74301.05.2010
Don`t mention the war Charme74101.05.2010
South park på facebook Charme74329.04.2010
Få meg til å le konkurranse Charme74129.04.2010
Dr.Seuss Charme74321.04.2010
Dagens island vits krug76319.04.2010
Caught Charme74116.04.2010
Instruksjonsvideoer Charme74315.04.2010
timbuktu Pelle_Para..107.04.2010
PINK og PURPLE fra HALDEN PARTY-PINK131.03.2010
Full nordlending Charme74230.03.2010
Nygift butler93230.03.2010
Snakk engelsk! Charme74127.03.2010
Monthy Pyton tråden Charme741124.03.2010
Scener fra "The Grinch". Charme74223.03.2010
Haha, sangtimer burde vert påbudt? AndersPett..120.03.2010
Mannefight Charme74818.03.2010
Du skal høre mye Kwame-63fu..116.03.2010
Hva er det særeste pissilie3513.03.2010
4 menn "svindlet" i Arendal Bobbelur313.03.2010
Japansk reklame Charme74109.03.2010
Helt fabelaktig! Charme74207.03.2010
Dagens gapskratt (01.03.10) jwbacke306.03.2010
Nesten til å bli i godt humør av.... Charme74506.03.2010
The Douchiest Phone Message In History Samuholm504.03.2010
Har du det fett Charme741804.03.2010
Dagens gapskratt (03.03.10) jwbacke203.03.2010
Dagens gapskratt (02.03.10) jwbacke102.03.2010
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg