Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.

TV-program [Musikk, TV og film]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Nattestengt VG Nett102.12.2019
Tusen takk for alle de gode innspillene! VG Nett129.04.2018
Beskjed til alle: Oppdatering, sletting,... VG Nett10729.04.2018
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett13517.03.2020
Paradise Hotel 2020 Tranquillo5701.04.2020
Hvilken tv-serie så du sist? CryniX561801.04.2020
Sigurd fåkke pult lsklars5301.04.2020
Ja vi elsker camping sesong 3 Oslogg12326401.04.2020
Kompani Lauritzen lsklars24801.04.2020
Kjendis Farnen 2020 kytec140501.04.2020
Better Call Saul AllistairO..47631.03.2020
Eurovision Song Contest 2020 SirOwen6731.03.2020
After life charlie271631.03.2020
Hvite gutter chelsea83131.03.2020
Tiger king charlie27631.03.2020
Westworld (Abrams,Nolan og HBO) mcdermott79030.03.2020
Jan Thomas søker drømmeprinsen lsklars15930.03.2020
Sykt irriterende TV-reklame Min... kytec153330.03.2020
Home & Away; Hvem ser på? rosmebraad126130.03.2020
Aldri Voksen Siem-de-Jo..3730.03.2020
Nytt på Nytt charlie2732129.03.2020
Ex on the beach 2019 Landry10228.03.2020
Rådebank charlie272128.03.2020
Petter i fengsel borbje12228.03.2020
Mot i Brøstet Bibelnisse..16627.03.2020
Allerud VGS NRK1 Hoppidiote..5427.03.2020
Camp 71 B.O.B427.03.2020
Charterfeber DrSchwei99325.03.2020
Homeland S8 chelsea8324.03.2020
Tore på Sporet DrSchwei2623.03.2020
71 grader nord - Norges tøffest kjendis... B.O.B36723.03.2020
Jens i Canada TrueTopRed923.03.2020
Alle mot 1 Hoppidiote..11222.03.2020
Adam "Batman" West er død ! PaulBearer..1622.03.2020
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet