Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Amerikanske Idretter

Amerikanske Idretter [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Tusen takk for alle de gode innspillene! VG Nett129.04.2018
Beskjed til alle: Oppdatering, sletting,... VG Nett10729.04.2018
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett10812.08.2019
NBA Offseason 2019 LeBron79509:51
NFL Offseason 2019 SalSomer61321.08.2019
VGD Fantasy 2014 SuperCharg..75219.08.2019
MLB 2019 MadBum29619.08.2019
Hedlys big board NFL draft 2019 Hedly280803.08.2019
NBA Playoffs 2019 Bagley-Tow..55917.06.2019
NBA 2018/19 Bagley-Tow..145724.05.2019
VGD Fantasy Basketball 2018/19 TH2237826.04.2019
Throwback Uniforms BennyKanin2723.04.2019
Alliance of American Football - AAF BennyKanin7504.04.2019
MLB Offseason 2018-2019 BaseballEr..4628.03.2019
NBA tippetråd? LeopoldSto..125.03.2019
Fjerde nordmann i NFL? tstol13510.03.2019
ESPN's 30 for 30 BennyKanin8612.02.2019
Super Bowl LIII SalSomer58705.02.2019
NFL Conference Championship SalSomer42523.01.2019
NFL Divisional Round SalSomer34914.01.2019
NFL-expansions og relocations, nye... Wavy17611.01.2019
NCAA College Football Stoneback9..211209.01.2019
NFL Wild Card Weekend SalSomer39707.01.2019
NFL-Tipping for VGD 2018 - Resultattråd StarvinMar..3306.01.2019
NFL Uke 17 SalSomer12801.01.2019
NFL-Tipping for VGD 2018 week 17 StarvinMar..1830.12.2018
NFL Uke 16 SalSomer10625.12.2018
NFL-Tipping for VGD 2018 week 16 StarvinMar..2123.12.2018
NFL Uke 15 SalSomer27118.12.2018
NFL-Tipping for VGD 2018 week 15 StarvinMar..2916.12.2018
NFL Uke 14 SalSomer31211.12.2018
NFL-Tipping for VGD 2018 week 14 StarvinMar..2409.12.2018
NFL Uke 13 SalSomer30904.12.2018
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg