Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Internasjonal

Fotball - Internasjonal [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Tusen takk for alle de gode innspillene! VG Nett129.04.2018
Beskjed til alle: Oppdatering, sletting,... VG Nett10729.04.2018
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett11407.10.2019
Leo Messi umulig å stoppe? Carlos... Raul075401.12.2012
Serie A fredag: Catania- Milan 20.45 GiPazzini_..9801.12.2012
Østblokklandene i e-cupene gjennom... jakral4830.11.2012
Barcelona - Alavés (CdR-kamptråd) Rafinha11329.11.2012
UEFA vurderer å fjerne Europa League rosenborg9..329.11.2012
Tyske supportere står opp mot... jakral2629.11.2012
Real Madrid - Alcoyano ragnarMadr..21828.11.2012
Luiz Adriano Huseklepp2..15728.11.2012
Catalonia: snart eget land? Egron5810328.11.2012
Mano Menezes sparket iniesta872028.11.2012
Statistikk Serie A Kasteball_..19628.11.2012
Her er verdens 15 "beste"... DimitarBer..3927.11.2012
Serie A mandag: Lazio- Udinese (fra... GiPazzini_..6927.11.2012
Bra Mobil-App med live-oppdateringer Samuh0lm1627.11.2012
Hotshot - Gerard Deulofeu Sotiris_Ni..2327.11.2012
Hvor lenge kan Atletico holde koken? Saltosprek..2726.11.2012
Serie A mandag (fra 19.00) GiPazzini_..10226.11.2012
ÅRHUNDRETS MÅL! MaybeLeo7426.11.2012
BATE Borisov! dzk526.11.2012
Levante - Barcelona (Kamptråd) Rafinha21026.11.2012
Serie A/ B søndag (fra 12.30) GiPazzini_..37526.11.2012
SL Benfica - FC Barcelona *Kamptråd CL Zarax10226.11.2012
VGD Awards (internasjonale fotballsida) Inzaghino48226.11.2012
Grattis Barca... Lexern10626.11.2012
*** Atlético - Sevilla *** (Kamptråd) -Jolla10425.11.2012
Dortmund og Bayern skal forsterkes Effenberg1..2825.11.2012
**Levante UD vs FC Barcelona ** TouchForFr..1025.11.2012
Real Betis - Real Madrid Puskas_Mar..31225.11.2012
Zidane var enorm! lbeb9725.11.2012
Serie A/ B lørdag: Derby di Sicilia... GiPazzini_..6025.11.2012
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg