Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Norsk

Fotball - Norsk [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Tusen takk for alle de gode innspillene! VG Nett129.04.2018
Beskjed til alle: Oppdatering, sletting,... VG Nett10729.04.2018
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett6524.09.2018
STREAMS VG Nett106.04.2015
Sportsklubben Brann (Klubbtråd) Atlin2368305:28
Viking FK [Klubbtråd] Reidar-og-..7164401:49
Ungdomsfotball (Elite) Xavi7103900:44
Molde FK. Klubbtråd 2018. Bearwithme1530200:40
Aldersbestemte landslag 2018 BigGeorge186000:33
Sarpsborg 08 FF [Klubbtråd] S08403300:28
Slovenia (B) og Kypros (B) *KAMPTRÅD* Lilleborg14400:02
Rosenborg [Klubbtråd] tyvenbjarn..4169700:02
Strømsgodset - Sesongen 2018 RAH471815.11.2018
FK Haugesund [Klubbtråd] Svartbaken489115.11.2018
Vålerenga Fotball - klubbtråd Waliser3624015.11.2018
Skeid *KLUBBTRÅD* Lilleborg99515.11.2018
Bodø/Glimt [Klubbtråd] Shelvey814415.11.2018
Årets mål i OBOS-ligaen Gorgi915.11.2018
Bendtner siktet for vold supergunne..220915.11.2018
Hvor lang karantene får Coly Solvgutt114315.11.2018
Kristiansund Ballklubb TheKop78415.11.2018
Resultattips Molde FK 2018 Belzone61915.11.2018
Årets mål i Eliteserien MacPerson1215.11.2018
OBOS-ligaen 2018 TPSboy243515.11.2018
Fredrikstad FK (Klubbtråd) FFK272415.11.2018
Florø Klubbtråd Ekstra926914.11.2018
Sportsklubben Brann [ny klubbtråd] Batorex114.11.2018
Lillestrøm Sportsklubb - Klubbtråd Gardio2219214.11.2018
Kamptråd: Strømsgodset - Lillestrøm daniekr18214.11.2018
Nils Arne Eggen blir hyllet serk1414.11.2018
Bent Inge Johnsen ny LYN-trener Geiraldo514.11.2018
Eliteserien 2018 CapoConsig..17014.11.2018
Hvem er jeg? exonymous1188314.11.2018
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg

Andre tjenester