Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Norsk

Fotball - Norsk [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Tusen takk for alle de gode innspillene! VG Nett129.04.2018
Beskjed til alle: Oppdatering, sletting,... VG Nett10729.04.2018
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett6524.09.2018
STREAMS VG Nett106.04.2015
Slovenia (B) og Kypros (B) *KAMPTRÅD* Lilleborg27521:07
IK Start Klubbtråd CrimsonK440820:56
Strømsgodset - Sesongen 2018 RAH473120:41
Viking FK [Klubbtråd] Reidar-og-..7167420:38
Resultattips Molde FK 2018 Belzone62220:29
Aldersbestemte landslag 2018 BigGeorge186319:58
Sportsklubben Brann (Klubbtråd) Atlin2369519:17
Sarpsborg 08 FF [Klubbtråd] S08403519:03
Sandnes Ulf [Klubbtråd] vaffanculo83018:49
Odds Ballklubb - klubbtråd Gunnar88291117:43
Molde FK. Klubbtråd 2018. Bearwithme1531916:48
Nordmenn i utlandet Dewaz2516416:05
Årets mål i OBOS-ligaen Gorgi1115:58
Ungdomsfotball (Elite) Xavi7104415:33
Skeid *KLUBBTRÅD* Lilleborg99715:09
Nest-Sotra Fotball *Klubbtråd* King_Kenny..47712:41
Rosenborg [Klubbtråd] tyvenbjarn..4170511:01
FK Haugesund [Klubbtråd] Svartbaken489115.11.2018
Vålerenga Fotball - klubbtråd Waliser3624015.11.2018
Bodø/Glimt [Klubbtråd] Shelvey814415.11.2018
Bendtner siktet for vold supergunne..220915.11.2018
Hvor lang karantene får Coly Solvgutt114315.11.2018
Kristiansund Ballklubb TheKop78415.11.2018
Årets mål i Eliteserien MacPerson1215.11.2018
OBOS-ligaen 2018 TPSboy243515.11.2018
Fredrikstad FK (Klubbtråd) FFK272415.11.2018
Florø Klubbtråd Ekstra926914.11.2018
Sportsklubben Brann [ny klubbtråd] Batorex114.11.2018
Lillestrøm Sportsklubb - Klubbtråd Gardio2219214.11.2018
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg

Andre tjenester