Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Norsk

Fotball - Norsk [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Tusen takk for alle de gode innspillene! VG Nett129.04.2018
Beskjed til alle: Oppdatering, sletting,... VG Nett10729.04.2018
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett11407.10.2019
John Arne Riise stiller seg t... kytec1218.05.2019
Kamptråd RBK - FKH Charlie7022318.05.2019
Budsjetter 2019 Dypdykk4818.05.2019
Beltran «Belly» Mvuka. Hepp19711418.05.2019
Viking - Stabæk 16. mai helvis12617.05.2019
Vålerenga - Godset Oslo191316517.05.2019
*Kamptråd KBK-MFK* PapaSmurf26016.05.2019
Brann-S08 Kamptråd eman7016.05.2019
Kamptråd Mjøndalen - LSK 16. mai abelao3616.05.2019
Kamptråd Odds BK - Ranheim Gunnar883116.05.2019
Eliteserie-konkurransen 2019 Runde 8 S087216.05.2019
Stabæk - Brann, søndag 12. mai kl... Hepp197127614.05.2019
Kamptråd : Godset - Viking Dimmi19914.05.2019
FKH - Glimt [Kampstråd] 18:00 sekse11514.05.2019
Kamptråd Ranheim Vs Vålerenga jackblack18913.05.2019
Beste spiller som aldri har Siem-de-Jo..6012.05.2019
Kamptråd Tromsø IL - Odds Ballklubb Gunnar884512.05.2019
S08-KBK MacPerson1812.05.2019
Eliteserie-konkurransen 2019 Runde 7 S087912.05.2019
Vinterens/vårens beste signeringer ObjektivtS..1712.05.2019
NSA stiller seg bak kjernen Msport774112.05.2019
Tabelltips 2016 - oppdateres GoingKrono..10312.05.2019
LSK - RBK lsklars44112.05.2019
Talenter for Ajax ? BigGeorge1211.05.2019
Er det rart MFK-spillerne drikker? Hepp19712610.05.2019
Den norske dommerstanden.... Hepp19714908.05.2019
Hvilke klubber vil du ha i Eliteserien? BVB19095507.05.2019
Viking - Vålerenga..Kamptråd borbje22207.05.2019
FKH - Molde [Kampstråd] 18:00 sekse21706.05.2019
Viking - Vålerenga kamptråd Gorgi106.05.2019
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet