Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Norsk

Fotball - Norsk [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi søker VGD-ambassadører! VG Nett28010.08.2020
IK Start Klubbtråd CrimsonK610910.08.2020
Fredriksen ferdig i Aalesund - Hvem tar... Eksberten5510.08.2020
2.Div Avd.1 2020 Lilleborg53010.08.2020
Rufo - en mann for RBK, Molde eller... ObjektivtS..32810.08.2020
Rundens spiller/årets Viking 2020 Gorgi16810.08.2020
Vålerenga Fotball - klubbtråd Waliser4682910.08.2020
Sarpsborg 08 FF [Klubbtråd] S08686909.08.2020
Kamptråd: Stabæk - Odd Crabsen3209.08.2020
Kamptråd: Vålerenga - Bodø/Glimt Thpe42409.08.2020
Kamptråd Kristiansund - IK Start sodajr1609.08.2020
Lars Arne Nilsen til HamKam? Atreygutte..409.08.2020
Fram Larvik-idrettsklubben fra... BigTonyAda..22309.08.2020
Ungdomsfotball (Elite) Xavi7166109.08.2020
IK Start Resultattips 2020 JODDEMM7009.08.2020
Fredrikstad FK (Klubbtråd) FFK352108.08.2020
Hvem er jeg? exonymous1273508.08.2020
Bruttern må gå! GabrielBat..20808.08.2020
Bør ikke åpne mer enn 1000 tilskuere. Atreygutte..1308.08.2020
Eliteserie-konkurransen 2020 Runde 13 S084708.08.2020
Overganger vintervinduet BigGeorge27108.08.2020
Martin Ødegaard neWhouZe_7..1754608.08.2020
Terminliste 2020 Korgutt7908.08.2020
Skeid *KLUBBTRÅD* Lilleborg133008.08.2020
LSK ferdig som toppklubb ? malacay36107.08.2020
Lillestrøm Sportsklubb - Klubbtråd Gardio2617507.08.2020
Kroken på døren for flere tilskuere? Atreygutte..307.08.2020
Mathias Normann Thpe54906.08.2020
Nations League 2020/2021 Korgutt16306.08.2020
*Kamptråd Molde - Start* PapaSmurf18206.08.2020
Braut Håland - en overgangssaga Skrtel420705.08.2020
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg