Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Norsk

Fotball - Norsk [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Tusen takk for alle de gode innspillene! VG Nett129.04.2018
Beskjed til alle: Oppdatering, sletting,... VG Nett10729.04.2018
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett11407.10.2019
Takk og lov for at vi har Rekdal! Hepp19716221.08.2018
Norske fotballsanger: Samle og... annonaki11721.08.2018
Riise-familien raser mot AaFK...igjen. Dimmi2921.08.2018
Kamptråd Bodø/Glimt - Odd Gunnar889821.08.2018
Kamptråd : Strømsgodset - Start Dimmi13020.08.2018
Eliteserie-konkurransen 2018 Runde 19 S085620.08.2018
Kamptråd: Vålerenga-Tromsø InDeilawet..11220.08.2018
KAMPTRÅD Stabæk- Molde ES Runde 19... Korgutt12320.08.2018
Brann - Sarpsborg 08 19.08 kl 18:00... Hepp197111920.08.2018
KAMPTRÅD LSK - FKH Fotball_Fr..3219.08.2018
Kamptråd: Kristiansund - Rosenborg... Wulfgari14019.08.2018
Deadline day. Gunnar8838519.08.2018
"Rik onkel" - er det ok? InsVerderb..11118.08.2018
Sommerens overgangsvinnere? Solvgutt15318.08.2018
RIJEKA - SARPSBORG08 thohla113118.08.2018
Rosenborg - Cork kl. 20.45 på TV2 PerryAndre10816.08.2018
Kamptråd: Molde-Hibernian Nishy25216.08.2018
Norsk Tipping Jukser Med Oddsen!! pulgue961216.08.2018
Bud på 10 mill for Adeleke Akinyemi. Birken20131316.08.2018
G19-EM 2018 Lilleborg70916.08.2018
Bamba til Brann? Batorex7315.08.2018
Billettpriser i ES vs Superligaen Hepp19711815.08.2018
Kamptråd: FK Haugesund - Vålerenga Charlie7013714.08.2018
Keita til Stabæk ObjektivtS..3814.08.2018
Komplekser Hepp19712413.08.2018
Molde - Brann, 12 august kl 18... Hepp197122413.08.2018
Kamptråd: Odd - Godset Gunnar8812413.08.2018
Sarpsborg 08 - Lillestrøm SK lsklars9012.08.2018
RBK - STB Crabsen6112.08.2018
Eliteserie-konkurransen 2018 Runde 18 S085512.08.2018
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet