Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Norsk

Fotball - Norsk [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Tusen takk for alle de gode innspillene! VG Nett129.04.2018
Beskjed til alle: Oppdatering, sletting,... VG Nett10729.04.2018
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett5529.06.2018
Merkverdige kamper på norsk jord FOTBALLfot..909.08.2017
Køppen Sarpborg08-Odd Haloisen10809.08.2017
Trygve Kjensli - Brann Kamptråd... KaffeOrgin..11609.08.2017
Tor Røste Fossen er død mcdermott1409.08.2017
Jeg vil ikke ha det Nordlie har inntatt Hepp1971109.08.2017
Kjensli - ikke filming , men teater KaffeOrgin..2609.08.2017
Hvilke lag i ES og OBOS har podcast? Fritz_609.08.2017
Høyere forventning til dommerne (Litt... dragons1001408.08.2017
Kamptråd Strømsgodset vs Vålerenga. jackblack30808.08.2017
Showkamp Vålerenga-United InDeilawet..38008.08.2017
Aafk vs Brann. keizersoze36108.08.2017
Ris til eget lag: Hepp19711208.08.2017
Viking - LSK lsklars10607.08.2017
Rosenborg-Kristiansund Rockets_AA25507.08.2017
Brann er bedre skodd for Europa enn RBK Hepp197130807.08.2017
Kamptråd Odds BK - Sogndal Gunnar884506.08.2017
Sarpsborg 08 - FK Haugesund 06.08 -... sekse6706.08.2017
Norway Cup 2017 Thpe2206.08.2017
Fotball-EM for kvinner 2017 Hatleking130106.08.2017
Reelt oppmøte? Hepp19711906.08.2017
Eliteserie-konkurransen 2017 Runde 17 S085906.08.2017
Eliteserie-konkurransen 2017 Runde 18 S085206.08.2017
CL-kval: Rosenborg-Celtic Rockets_AA128605.08.2017
Norsk "topp"fotball ble reddet... Hepp19714605.08.2017
Optimist eller pessimist ? BigGeorge805.08.2017
Sjokkoverganger Norge Komvitarpi..4304.08.2017
Kamptråd Strømsgodset- Vålerenga InDeilawet..204.08.2017
Odds BK - Dinamo Zagreb Gunnar8823503.08.2017
RBK i CL. Positivt for norsk fotball? Gunnar88110203.08.2017
Mushaga Bakenga til Brann? Solvgutt12603.08.2017
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet