Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Norsk

Fotball - Norsk [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Tusen takk for alle de gode innspillene! VG Nett129.04.2018
Beskjed til alle: Oppdatering, sletting,... VG Nett10729.04.2018
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett5529.06.2018
Hvilke spillere faller lettest i ES? Hepp19716405.06.2018
Usain Bolt skal trene med Strømsgodset InDeilawet..7704.06.2018
Supertallene i Glimt marley65004.06.2018
2007 vs 2018 > Brann og LSK Hepp19711604.06.2018
Rekdal blir ny Start- trener InDeilawet..7404.06.2018
Kunstgress tar over Eliteserien HuiBuorre14203.06.2018
Mads Hansen legger opp. Qrt403702.06.2018
Slaget om Nord-Norge ... Thpe33101.06.2018
Tindfotingan gusoln13401.06.2018
Jim Solbakken - verdens verste agent? travern6001.06.2018
Ranheim Fotball [Klubbtråd] Hulkibulk17231.05.2018
Fotballspiller legger seg flat: - Skulle... pinguino631.05.2018
Sandefjord henter spansk hovedtrener Bohemis931.05.2018
LSK - Brann lsklars32331.05.2018
Solskjær til Malmø FF? Hepp19711830.05.2018
ROSENBORG - BRANN SØNDAG 27.05 KL 20:00 Hepp1971163430.05.2018
Kamptråd: Rosenborg-Odd (cup) trøndergu..16630.05.2018
Er keepre mer beskyttet i andre ligaer... Hepp19711730.05.2018
Derby: Vålerenga-Lillestrøm InDeilawet..46229.05.2018
Kamptråd: Sarpsborg 08 - Stabæk Spradebass..11729.05.2018
15 millioner kr til spillerkjøp Atreygutte..1229.05.2018
Brælekællen Trondsen Hepp19711329.05.2018
LSK er usportslige Hepp197110929.05.2018
«Fotballbyen Bergen» fusion7929.05.2018
Eliteserien 2018 - blir tidenes sesong! travern1228.05.2018
Tor Kristian Karlsen leverer igjen malacay321128.05.2018
Mer detaljert kampstatistikk? Hepp1971628.05.2018
Kamptråd: Bodø/Glimt - Ranheim Thpe5028.05.2018
Kamptråd : Strømsgodset - Sandefjord Dimmi9928.05.2018
Bendtnerepisoden gjør meg litt trist.. den12mann1927.05.2018
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg