Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.

Treningskamper 2015 (Tippeliga lag)

NYTT TEMA
jaskopasko

Innlegg: 1894
jaskopasko
16.01.15 20:58

Treningskamper 2015

 

Hei lagde en liste over treningskampene for 2015 for tippeliga lagene. Kan hende det er noe feil så er bare å si ifra. T = Tippeliga, A for Adeccoliga (Ja, vet det er obos ligaen). 

 

23. Januar 2015 

14:00 Lillestrøm (T) - Häcken (Swe) (LSK Hallen)

14:00 Bærum (A) - Stabæk (T)

15:00 Odd Grenland (T) - Mjøndalen (T)

 

26. Januar 2015 

14:00 Midtjylland (den) - Start (T)

 

27. januar 2015 

18:00 Dynamo Zagreb (Cro) - Odd Grenland (T) (La Manga)

 

30. januar 2015 

13:00 Stabæk (T) - Fredrikstad (A)

17:00 Sandefjord (T) - Fram (2div/avd2)

17:30 Sarpsborg 08 (T) - Follo (A)

18:30 Ålesund (T) - Florø (2div/avd4)

 

31. Januar 2015 

 

18:00 Odd Grenland (T) - FC Vestsjælland (Den) (Copa X)

19:00 Start (T) - AaB (den)

xx:xx Bryne (A) - FK Haugesund (T) (Randaberg)

 

1. Februar 2015 

xx:xx Bodø Glimt (T) - Levanger  (A) (Nordlandshallen)

 

2. Februar 2015 

18:00 Strømsgodset (T) - Dyanamo Zagreb (Cro) (Copa X)

 

3. Februar 2015 

18:00 Molde (T) - Hammarby (Swe) (Copa X)

 

4. Februar 2015 

15:00 Randers (Den) - Odd Grenland (T) (Copa X)

18:00 Lillestrøm (T) - FC Vestsjælland (den) (Copa X)

 

6. Februar 2015 

14:00 Bærum (A) - Sandefjord (T)

18:00 Strømsgodset (T) - Hammarby (Swe) (Copa X)

18:30 Ålesund (T) - Ranheim (A)

 

7. Februar 2015 

14:00 Stabæk (T) - Vålerenga (T)

15:00 Mjøndalen (T) - Sarpsborg (T)

18:00 Randers (den) - Lillestrøm (T) (Copa X)

xx:xx Rosenborg (T) - Levanger (A)

xx:xx Viking (T) - Vidar (2div/avd3)

 

12. Februar 2015 

xx:xx Viking (T) - AGF (Den) (La Manga)

xx:xx Bodø Glimt (T) - Rosenborg (T) (Nordlandshallen)

 

13. Februar 2015 

14:30 AaB (den) - Odd Grenland (T)

18:00 Sarpsborg 08 - Ljungskille (swe)

 

13. Februar 2015 

17:00 Start (T) - Jerv (A)

18:30 Ålesund (T) - Kristiansund (A)

 

14. Februar 2015 

15:00 Midtjylland (den) - Molde (T)

 

15.. Februar 2015 

18:30 Viking (T) - Vålerenga (T) (La Manga)

 

18. Februar 2015 

18:00 AGF (Den) - Vålerenga (T) (La Manga)

 

19. Februar 2015 

15:00 Brann (A) - Start (T) (La Manga)

18:00 Ålesund (T) - Tromsø (T) (La Manga)

 

20. Februar 2015 

18:00 Sandefjord (T) - Sarpsborg (T) (La Manga)

 

21. Februar 2015 

15:00 Rosenborg (T) - Sundsvall (Swe)

xx:xx Åsane (A) - FK Haugesund (T)

 

22. Februar 2015 

xx:xx Vålerenga (T) - Lillestrøm (T)

xx:xx Sogndal (A) - Sandefjord (T)

 

23. Februar 2015 

12:00 Sarpsborg (T) - Brann (A) (La Manga)

15:00 Sogndal (A) - Sandefjord (T) (La Manga)

18:00 Ålesund (T) - Start (T) (La Manga)

 

26. Februar 2015 

15:00 Mjøndalen (T) - Sandnes Ulf (A) (Pinatar)

15:00 Sogndal (A) - Tromsø (T) (La Manga)

 

27. Februar 2015 

13:00 Odd Grenland (T) - Vålerenga (T)

18:00 Fredrikstad (A) - Ranheim (A) (La Manga)

 

28. Februar 2015

14:00 Lillestrøm (T) - Sarpsborg (T) (LSK Hallen)

15:00 Rosenborg (T) - Østersund (Swe)

16:00 Viking (T) - FK Haugesund (T) (Randaberg)

xx:xx Molde (T) - Kristiansund (A)

 

1. Mars 2015

17:00 Molde (T) - Sandefjord (T)

 

2. Mars 2015 

12:00 Sandnes Ulf (A) - Fredrikstad (A) (La Manga)

18:00 Mjøndalen (T) - Tromsø (T) (Pinatar)

 

5. Mars 2015 

18:00 Rosenborg (T) - Ranheim (A)

xx:xx Bryne (A) - Viking (T)

 

6. Mars 2015 

15:00 Hødd (A) - Bærum (A) (Pinatar)

17:00 Molde (T) - Sandefjord (T)

18:00 Hønefoss (A) - Strømmen (A) (Pinatar)

xx:xx Bodø/Glimt (T) - Ålesund (T)

xx:xx Strømsgodset (T) - Odd Grenland (T)

 

7. Mars 2015 

13:00 Stabæk (T) - Sandefjord (T)

14:00 Lillestrøm (T) - Fredrikstad (A)

 

9. Mars 2015 

15:00 Hønefoss (A) - Hødd (A) (Pinatar)

18:00 Strømmen (A) - Bærum (A) (Pinatar)

 

11. Mars 2015 

xx:xx Molde (T) - Helsinki (Fin) 

 

12. Mars 2015 

12:00 Kristiansund (A) - Nest Sotra (A) (La Manga)

12:00 Bryne (A) - Follo FK (A) (La Manga)

14:00 Odd Grenland (T) - Start (T)

15:00 Stabæk (T) - Bodø Glimt (T) (La Manga)

15:00 Åsane (A) - Jerv (A) (La Manga)

18:00 FK Haugesund (T) - Rosenborg (T) (La Manga)

 

13. Mars 2015 

17:00 Ålesund (T) - Brann (A)

xx:xx Strømsgodset (T) - Sandefjord (T)

 

14. Mars 2015 

14:00 Mjøndalen (T) - Lillestrøm (T)

xx:xx Viking (T) - Sandnes Ulf (A)

 

15. Mars 2015 

15:00 Kristiansund (A) - Bryne (A) (La Manga)

18:00 Jerv (A) - Follo FK (A) (La Manga)

18:00 Sarpsborg 08 (T) - Fredrikstad (A)

 

16. Mars 2015 

12:00 Nest Sotra (A) - Levanger (A) (La Manga)

15:00 FK Haugesund (T) - Bodø Glimt (T) (La Manga)

18:00 Rosenborg - Stabæk (La Manga)

 

17. Mars 2015 

xx:xx Vindbjart (2div/avd3) - Sandefjord (T)

 

20. Mars 2015 

xx:xx Hødd (A) - Ålesund (T)

xx:xx Molde (T) - Kalmar (swe)

xx:xx Mjøndalen (T) - Fredrikstad (A)

 

21. Mars 2015 

16:00 Odd Grenland (T) - Lillestrøm (T)

xx:xx Strømsgodset (T) - Vålerenga (T)

 

22. Mars 2015 

15:00 Start (T) - Bodø/Glimt (T)

16:00 Sarpsborg 08 (T) - Stabæk (T)

17:00 Viking (T) - Rosenborg (T)

 

24. Mars 2015 

18:00 Molde (T) - Hødd (A)

 

26. Mars 2015 

IFK Gøteborg (swe) - Sarpsborg 08 (T)

 

27 Mars 2015 

16:00 Rosenborg (T) - Kristiansund (A)

xx:xx Elfsborg (Swe) - Odd Grenland (T)

 

28 Mars 2015 

xx:xx Häcken (swe) - Vålerenga (T)

 

29. Mars 2015 

xx:xx FK Haugesund (T) - Rosenborg (T)

xx:xx Strømsgodset (T) - Lillestrøm (T) (Sted ikke avklart)

xx:xx Sandefjord (T) - Follo (A)

xx:xx Start (T) - Viking (T)

 

30. Mars 2015 

18:00 Ålesund (T) - Molde (T)

18:00 Sarpsborg 08 - Bærum (A)

 

6. April 2015 

14:00 Stabæk (A) - Kongsvinger  (2div/avd4)

Fotball--

Innlegg: 5062
Fotball--
16.01.15 21:10

Mye spennende på side 2

Blant annet denne

Klikk for å gå tilbake til toppen

Siste innlegg