Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.

Treningskamper Eliteserien og Obos

NYTT TEMA
BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
13.01.19 00:56

Tromsø

Slik blir oppkjøringen:

Treningsleir Tyrkia 22.1-3.2:

27.1 Ruben Kazan

2.2 Slovan Bratislava

15.2 Alta (Alfheim)

Treningsleir Marbella 18.2-25.2 (Motstandfd ikke avgjort ennå)

1.3 TUIL (Alfheim)

8.3 Vålerenga (Intility)

17.3 Mjølner (Alfheim)

24.3 Bodø/Glimt (Alfheim)

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
13.01.19 00:57

Bodø/Glimt

25. januar Bodø/Glimt - Junkeren 

1. februar Bodø/Glimt - Mjølner

15. februar Strømsgodset - Bodø/Glimt

22. februar Bodø/Glimt - Aalesund (ikke fastsatt om det blir hjemme- eller bortekamp)

1. mars Vålerenga - Bodø/Glimt

24. mars Tromsø - Bodø/Glimt

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
13.01.19 01:10

Kristiansund

31.1 Kristiansund-Djurgården

15.2 Ranheim-Kristiansund

23.2 Kristiansund-Brann

23.3 Kristiansund-Aalesund

31.3 Viking-Kristiansund

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
13.01.19 04:56

Odd

26.1 IFK Gøteborg- Odd

20.2  Odd-Mjøndalen

1.3   Odd-Viking

8.3  Odd- Stabæk

30.3 Odd-Brann

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
13.01.19 17:56

Molde har fått inn flere datoer.

 

18.-28.januar: Treningsleir i Campoamor med kamp mot CSKA Moskva.
3.februar: Nordsjælland (I Danmark)
8.februar: Kristiansund (Aker Stadion)
15.februar: Aalesund (Color Line Stadion)
26.februar – 8.mars: Treningsleir i Marbella med treningskamper
26.februar: Dinamo Brest (Marbella)
12.mars: Lillestrøm (LSK-hallen)
17.mars: Rosenborg i Mesterfinalen
24.mars: Östersund (Aker Stadion)

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
13.01.19 18:09

Arendal på nivå 3 spiller disse treningskampene:

8.2 Jerv-Arendal

20.2 Arendal-Sandnes

1.3 Notodden-Arendal

15.3 Jerv-Arendal (igjen)

 

(Innlegget ble redigert 13.01.19 18:13)

MacPerson
MacPersonInnlegg: 7313
17.01.19 11:39

WTF?
Treningskamper vist på Eurosport (Vålerengas egen kanal?):

Fredag 18/1: Vålerenga - Sarpsborg 08
Fredag 25/1: Vålerenga - Strømmen
Tirsdag 29/1: Vålerenga - Ull/Kisa
Søndag 3/2: Vålerenga - Mjøndalen
Fredag 8/2: Molde - Kristiansund
Lørdag 16/2: Rosenborg - GIF Sundsvall
Lørdag 23/2: Kristiansund - Brann
Fredag 1/3: Vålerenga - Bodø/Glimt
Mandag 4/3: Mjøndalen - Sandefjord
Fredag 8/3: Vålerenga - Tromsø
Fredag 15/3: Vålerenga - Strømsgodset
Lørdag 23/3: Vålerenga - Lillestrøm
Søndag 24/3: Mjøndalen - Stabæk
Søndag 24/3: Molde - Østersund

Pugachev
PugachevInnlegg: 13612
17.01.19 11:57

Hvor går kampene til VIF i januar? Spør for en venn.

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
17.01.19 12:03
Pugachev: Spør for en venn.

På Lillestrøm selvfølgelig.

Vil påstå noen på  Lillestrøm har kidnappet Vålerenga.

Pugachev
PugachevInnlegg: 13612
17.01.19 12:53

Det er jo fett. Trøim er full av gryn. Men jeg frykter John Fredriksen kaprer tilbake. Han kjører et av tankskipa sine ned Nittelva og deler Lillestrøm i to. Han holder hele Lillestrøm som gisler og krever at LSK oppløses og blir til Lille og Strømmen. Et fransk og norsk lag.

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
18.01.19 00:53

Kamper denne helga

18. januar: Sarpsborg 08 - Vålerenga 12.45 

18. januar  Mjøndalen- Notodden Lørdag  1700

19.januar  IFK Gøteborg-Stabæk

 

KenMonkou
KenMonkouInnlegg: 4517
18.01.19 00:59

Er klar for litt alternativ fotball til Premier League. Noen som streamer kamper i helga?

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
18.01.19 01:43

Vålerenga-Sarpsborg fredag vises på Eurosport N kl 1215.

(Innlegget ble redigert 18.01.19 01:47)

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
18.01.19 15:55

22.1 CSKA-Molde kl 12

supergunners10
supergunners10Innlegg: 3259
19.01.19 01:28
MacPerson: Treningskamper vist på Eurosport (Vålerengas egen kanal?):

Rettigheter min venn, rettigheter.

Andre lags kamper sendes på diverse lokalaviser blant annet.

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
19.01.19 16:36
BigGeorge: 19.januar  IFK Gøteborg-Stabæk

KL 16  står 0-0 etter en halv time.

Her er Stabæks tropp:

Simen Lillevik, Jonas Brauti, Ronald Hernández, Jesper Daland, Steinar Strømnes, Alexander Torvund, Peder Vogt, Younes Amer, Kristoffer Askildsen, Morten Renå Olsen, Andreas Hanche-Olsen, Ola Brynhildsen, Aaron Maund (prøvespiller), Emil Bohinen, Hugo Vetlesen, Nicolas Pignatel Jenssen, Tobias Børkeeiet, Oscar Aga, Filip Valencic, Herman Geelmuyden

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
19.01.19 18:36

Ble 0-2 tap

Stabæk stilte med følgende 11: Simen Lillevik (Jonas Brauti fra 61.), Andreas Hanche-Olsen (Nicolas Pignatel Jenssen fra 78.), Steinar Strømnes (Jesper Daland fra 45.), Aaron Maund, Morten Renå Olsen, Emil Bohinen (Kristoffer Askildsen fra 61.), Hugo Vetlesen (Herman Geelmuyden fra 78.), Ronald Hernández, Oscar Aga (Filip Valencic fra 61.), Peder Vogt (Alexander Torvund fra 67.), Ola Brynhildsen (Younes Amer fra 45.)

S08
S08Innlegg: 6507
19.01.19 18:38
BigGeorge: Kamper denne helga

Vålerenga - Sarpsborg 08 0-4
Mjøndalen - Notodden 3-1
IFK Gøteborg - Stabæk 2-0

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
19.01.19 18:43

Vålerenga starter  med disse og bytter stort sett hele laget etter 45 min.                           

                                         Klaesson

                         Christian   Tollås  Ivan   Sam

                                        Abu   Lekven

        Ejuke                      Grødem                           Aron

                                             Finne

 

Vålerenga - Sarpsborg 08 2. omgang

    
                                                        Klaesson

                         Leo      Lekven (Skaret fra 60)  Markus      Oscar Opsahl

                                              Felix               Sakarias 

                              Magnus (Sander Werni fra 60) Israelsson    Sahori
                                                 

                                                      Elsebutangen

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
19.01.19 18:50

Sarpsborg stilte  i 1.omgang med  Falch Bojang Horn, thomassen Askar tveter Azofeifa Zachariassen Elyunussi Agger Strand

2.omgang Vasutin Tveita Kvile Næss Tkalcic Olstad Singh Nilsen Lindseth salvesen Coulibaly

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
21.01.19 19:14

Strømsgodset har oppdatert 

Fredag 1/2: Grorud Fotball i LSK-hallen. 15.00.

Fredag 8/2: Ham-Kam i LSK-hallen. 12.30

Fredag 15/2: Bodø/Glimt i LSK-hallen. 13.00

Torsdag 22/2: Ranheim i Marbella.

Onsdag 27/2: Stabæk i Marbella.

Fredag 8/3: Sarpsborg 08 på Sarpsborg stadion. 12.00

Fredag 15/3: Vålerenga på Intility Arena. 13.15.

Lørdag 23/3: Start på Marienlyst. Samme kveld arrangeres tradisjonen tro KICK OFF på Union Scene.

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
22.01.19 00:11
BigGeorge: 22.1 CSKA-Molde kl 12

Tirsdag,

S08
S08Innlegg: 6507
22.01.19 14:23

CSKA Moskva - Molde 2-1

Heborres
HeborresInnlegg: 10013
22.01.19 15:06
Heborres: Lørdag 9. februar - treningskamp i Estepona. Motstander ikke klar.

Søndag 10. februar - treningskamp mot Lokomotiv Moskva i Estepona

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
22.01.19 15:45
S08: CSKA Moskva - Molde 2-1

Molde startet med

Craninx - Remmer, Gregersen, Gabrielsen, Nyland - Aursnes, Hussain, Hestad, Eikrem, Moström - James

Benk: 

Ranmark, Bjørnbak, Telo, Forren, Chima og Breivik.

Emil Breivik, Christopher Telo, Mathias Ranmark, Vegard Forren og Daniel Chima Chukwu kommer inn.

(Innlegget ble redigert 22.01.19 15:46)

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
24.01.19 01:57

Vålerenga har oppdatert

25. 1 Strømmen

29.1 Ullkisa

3.2 Mjøndaen

9.2 Dynamo Kiev

12.2 Rostov

19.2 Nomme

1.3 Glimt

8.3 Tromsø

15.3 Godset

22.3 LSK

(Innlegget ble redigert 24.01.19 02:03)

BigGeorge
BigGeorgeInnlegg: 25821
25.01.19 00:58

Kamper i helga

25. januar: Vålerenga - Strømmen    Eurosport

25. januar: Bodø/Glimt - Junkeren (NA+)

25. januar: Brann - Nest-Sotra

25. januar: Haugesund - Presselaget (NA+)

25. januar: HamKam - Stabæk

26. januar: Mjøndalen - Fredrikstad (NA+)

26. januar: IFK Göteborg - Odd (NA+)

26. januar: Häcken - Sarpsborg 08 (NA+)

27. januar: Tromsø - Rubin Kazan

28. januar: Ranheim - Östersunds FK

 

(Innlegget ble redigert 25.01.19 01:05)

Groundhopper
GroundhopperInnlegg: 783
25.01.19 10:03
BigGeorge: 25. januar: HamKam - Stabæk

For ordens skyld, den kampen spilles i Bærum.

PerryAndre
PerryAndreInnlegg: 6830
25.01.19 10:17

Rosenborg
1. februar: Rosenborg - Slavia Praha
4. februar: Rosenborg - AGF Aarhus
11. februar: Rosenborg - IFK Göteborg
16. februar: Rosenborg - GIF Sundsvall
17. mars: Rosenborg - Molde (Mesterfinale)
25. mars: Norrköping - Rosenborg
4. mars: Rosenborg - ? 
10. mars: Dinamo Brest - Rosenborg 

haavarl
haavarlInnlegg: 532
25.01.19 10:17
BigGeorge: Rosenborg har fire kamper foreløpig 1.2 Slavia Praha 4.2 AGF 11.2 IFK Gøteborg 16.2 Sundsvall

Oppdatert: 

1.2 Slavia Praha

4.2. AGF

11.2. IFK Göteborg

16.2. Sundsvall

4.3. "???"

10.3. Dinamo Brest

25.3. Norrköping

Og så kan jo enkelte være tilbøyelig til å se Mesterfinalen 17.3. mot Molde mest som treningskamp.

(Innlegget ble redigert 25.01.19 10:20)

Klikk for å gå tilbake til toppen

Siste innlegg