Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Premier League

Fotball - Premier League [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Tusen takk for alle de gode innspillene! VG Nett129.04.2018
Beskjed til alle: Oppdatering, sletting,... VG Nett10729.04.2018
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett6524.09.2018
Stoke City - Kun City KommersK8514.03.2018
***Manchester United-Liverpool*** The_Kwames144214.03.2018
Konsekvenser for TV2 Sumo - Streaming i... Slikkepott813.03.2018
En bra takling - dommertråd Man Utd -... -k9b_3713.03.2018
***Liverpool vs Man Utd Head to Head*** SirOwen24112.03.2018
Bournemouth - Tottenham (11.03.18) fotballeie..10911.03.2018
Arsenal - Watford LeCoq21411.03.2018
Chelsea - Sørloth FC tyvenbjarn..5911.03.2018
x StevenPatr..210.03.2018
Tottenham - Juventus CL mars 2018 TromsoYid63409.03.2018
Alex Sørloth vs Manchester United startelver83908.03.2018
Manchester City - Basel Lomasio2907.03.2018
Liverpool-Porto, Champions League WaltonBrec..14307.03.2018
CL Porto vs Liverpool milanB32106.03.2018
Citeh - Chelseh KommersK22206.03.2018
Liverpool - Newcastle kamp-thread Justice 9625205.03.2018
Brighton - Arsenal LeCoq42204.03.2018
Tottenham - Huddersfield (03.03.2018) fotballeie..2703.03.2018
Manchester United - Chelsea Justice 9670203.03.2018
Arsenal - Manchester City LeCoq50402.03.2018
Rochdale - Tottenham (FA-Cup.... fotballeie..40001.03.2018
PL vurderer å innføre vinterpause fra... Dux15628.02.2018
Arsenal - City Kælighet62928.02.2018
Vinterpause i PL fra sesongen 19/20 Banaltanal227.02.2018
Liverpool vs West Ham milanB29426.02.2018
Rasismen i fotballen missChance17526.02.2018
Crystal Palace - Tottenham (25.02.2018) fotballeie..16525.02.2018
CL: Sevilla v Manchester United... KongOjo76724.02.2018
CL: Chelsea - Barcelona 20. feb SuperJoeCo..48824.02.2018
Cesc fabregas top20 ingenting GMartino223.02.2018
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg

Andre tjenester