Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Premier League

Fotball - Premier League [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Tusen takk for alle de gode innspillene! VG Nett129.04.2018
Beskjed til alle: Oppdatering, sletting,... VG Nett10729.04.2018
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett6305.09.2018
Kommunikasjonen mellom dommerne i kamp -k9b_127.08.2018
Kamptråd: Watford - Crystal Palace sodajr3226.08.2018
Lønn som fortjent i PL? oggyboy614426.08.2018
Kamptråd: Liverpool - Brighton johwi6828626.08.2018
Arsenal - West Ham LeCoq27625.08.2018
Du har ikke sett bitterhet før du ser... Spud4025.08.2018
Brighton & Hove vs Manchester United glycinello51922.08.2018
And so it begins ... missChance2722.08.2018
Crystal Palace - Liverpool 20 august kl... William_S353621.08.2018
Manchester City - Huddersfield Town. FrannyLee9220.08.2018
Cardiff - Newcastle [kamptråd] Mysterio194919.08.2018
PL-klubbenes straffeskyttere Lala203119.08.2018
Chelsea - Arsenal LeCoq59118.08.2018
Kamptråd: Spurs - Fulham Cyril11318.08.2018
Everton-Southamton.Goodison Park.18/8.kl... hesja1018.08.2018
Arsenal - Overgangsvinduene 2018 CasinoRoya..409018.08.2018
BAZOOKAS vesus PIL OG BUE. FrannyLee16016.08.2018
Ville du .. Jobo78216.08.2018
Arsenal - Manchester City LeCoq40115.08.2018
Man United - sommervinduet 2018 Dux1447114.08.2018
Jürgen N Klopp ***Managertråd*** SirOwen34414.08.2018
Rooney - En helt! Leedelse_U..37713.08.2018
** Man Utd - Leicester ** Kent64313.08.2018
Fotballkveld England 63473212.08.2018
Liverpool - West Ham WaltonBrec..44912.08.2018
Portugals Wolves vs Everton startelver11012.08.2018
Fulham - Crystal Palace [kamptråd] Mysterio196711.08.2018
Huddersfield vs Talentfabrikken GatlingGun3211.08.2018
Newcastle - Tottenham (11.08.2018) fotballeie..10611.08.2018
Man Utd's Reserves & Academy 2017/18 F_Brandy53010.08.2018
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg