Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Premier League

Fotball - Premier League [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett2113.04.2018
Manchester City - Basel Lomasio2907.03.2018
Liverpool-Porto, Champions League WaltonBrec..14307.03.2018
CL Porto vs Liverpool milanB32106.03.2018
Citeh - Chelseh KommersK22206.03.2018
Liverpool - Newcastle kamp-thread Justice 9625205.03.2018
Brighton - Arsenal LeCoq42204.03.2018
VAR - Videodømming Borealis884704.03.2018
Tottenham - Huddersfield (03.03.2018) fotballeie..2703.03.2018
Manchester United - Chelsea Justice 9670203.03.2018
Arsenal - Manchester City LeCoq50402.03.2018
Rochdale - Tottenham (FA-Cup.... fotballeie..40001.03.2018
PL vurderer å innføre vinterpause fra... Dux15628.02.2018
Arsenal - City Kælighet62928.02.2018
Vinterpause i PL fra sesongen 19/20 Banaltanal227.02.2018
BAZOOKAS vesus PIL OG BUE. FrannyLee15726.02.2018
Liverpool vs West Ham milanB29426.02.2018
Rasismen i fotballen missChance17526.02.2018
Crystal Palace - Tottenham (25.02.2018) fotballeie..16525.02.2018
CL: Sevilla v Manchester United... KongOjo76724.02.2018
CL: Chelsea - Barcelona 20. feb SuperJoeCo..48824.02.2018
Cesc fabregas top20 ingenting GMartino223.02.2018
Östersunds FK - Arsenal LeCoq52723.02.2018
Wigan - Manchester City, FA sin cup KommersK42922.02.2018
Liverpool - Man Utd Kamptråd (UEFA... wa11in3021.02.2018
PL på TV blir betydelig billigere! filesnisk818.02.2018
FA Cup: Huddersfield Town v Manchester... KongOjo29818.02.2018
Liverpool vs Tottenham milanB172316.02.2018
FA Cup 5. runde: Chelsea - Hull SuperJoeCo..2716.02.2018
DEN STORE MANAGERDUELLTRÅDEN FrannyLee27216.02.2018
Basel - City KommersK4713.02.2018
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Siste innlegg