Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.
VG Nett Debatt> Sport> Fotball - Premier League

Fotball - Premier League [Sport]

NYTT TEMA
Tema Startet av Ant. innlegg Siste innlegg
Tusen takk for alle de gode innspillene! VG Nett129.04.2018
Beskjed til alle: Oppdatering, sletting,... VG Nett10729.04.2018
Vi minner om regelverket og vil bli... VG Nett6813.12.2018
Relevant for delforumet Liverpoold..14308.04.2014
Kamptråd: Tottenham - Sunderland Kiedis21907.04.2014
Det store antiklimaks JFT_965407.04.2014
Arsene Wenger Rosicky921807.04.2014
Hughton fått sparken i Norwich Villans204107.04.2014
Everton-Arsenal.Goodison park .6/4 kl... hesja75307.04.2014
Kamptråd: Manchester City - Southampton Cityerbest..55406.04.2014
Chelsea-Stoke *kamptråd* fireman5615506.04.2014
** Newcastle - Manchester United ** Waliser51105.04.2014
Marouane Fellaini - Spillertråd megapixsel11805.04.2014
Hvordan oppføre seg på kamp i PL Fowla15605.04.2014
Diaby WSnake16304.04.2014
Toppscorer: 2013/2014 Valor12603.04.2014
Vieira vs Keane! Fabrecesc4303.04.2014
Samlingstråd for aprilspøker denbesteli..10702.04.2014
Liverpool - Tottenham Gåra102301.04.2014
Sunderland - West Ham HeViking4631.03.2014
Merseysidefotballen ruller igjen. LordSnow5130.03.2014
Fulham-Everton.30/3 2014.Craven Cottage... hesja12830.03.2014
Arsenal - Manchester City... Cityerbest..55530.03.2014
**Crystal Palace vs Chelsea kamptråd** Liq26030.03.2014
** Manchester United - Aston Villa ** Waliser85029.03.2014
Kamptråd: WBA - Cardiff cookierun4829.03.2014
Sign on - you never get a job arkles529.03.2014
Haha, McGregor slipper karantene Toetoe244328.03.2014
Fernando Torres (El Niño)... milanB56828.03.2014
Har Wenger utspilt sin rolle i Arsenal? Enzino36228.03.2014
Liverpool - Sunderland *Kamptråd* King_Steve..77528.03.2014
Wenger: We can still win the title!... BlazinBraz..8827.03.2014
**Manchester United - Manchester City ** Waliser150527.03.2014
Lav aktivitet Middels aktivitet Høy aktivitet

Andre tjenester