Neste futtieskort blir Lozano. Folk ofrer ikke 86 Perisic eller Luiz for å stemme.
Du må være logget inn for å bruke denne funksjonen.
Logg inn Ny bruker? Registrer deg her.Ny bruker? Registrer deg her!
Neste futtieskort blir Lozano. Folk ofrer ikke 86 Perisic eller Luiz for å stemme.
Rundt 40k for Vrsaljko er ikke verst!
For min del gikk han rett inn i Vrsaljko. Brukte vel nesten kun futties-kort som har blitt tildelt alle. Har dog ikke brukt noen fra før, så hadde en del.
Endte også opp med å ofre mange futties-kort for Vrsaljko. Valgte også å gjøre Kompany i går, da jeg kunne ofre untradeable TOTS Sergi Roberto (Vrsaljko overtar hans plass i Laliga-laget mitt), samt at jeg også valgte å ofre untradeable TOTS Vertonghen (Kompany tar hans plass i EPL-laget). Hadde også untradeable TOTS Vydra i klubben som gikk med. I og med at man trenger 3 TOTS totalt for Kompany, passet det fint inn akkurat nå! Da ble disse to SBCene veldig rimelig.
Fikk TOTS Uth og IF Malinovskyi fra Kompany-pakkene.
EPL/Icon-laget ser rimelig solid ut nå, med en fin benk, selv om jeg har jukset litt ved å benytte Telles på venstrebacken
Er det fortsatt masse spesialkort i pakker?
Klarer ikke å finne en eneste keeper som gjør noe spesielt for meg i PL
Hei. Er det noen kloke FIFA hoder her som kan forklare meg eller har vært igjennom det samme. Opplever ofte at laget plutselig virkelig ikke klarer å sentre eller noen ting fungerer. Alt går til motspiller uansett hva man gjør. Keeperen kunne like gjerne ikke stått i mål da aaaalt går inn fra alle syke vinkler mens da jeg skyter på mål så Fyller keeper målet uansett vinkel eller avstand. Det er så ille at det rett og slett blir komisk latterlig. Er det slik at lagene kan ha en «dårlig» som i virkeligheten ? Eller legger EA ut en bug på folk?? (Spøk). Fins det evt noe man kan gjøre? Byttet om på spiller osv men hjelper ikke. Noen som har ide? Eller vet hvorfor dette skjer?
Kort forklart:
Handicap
Ikke helt med?
@tangen1987: Det kan være ulike ting. Forsinkelser og pakketap f.eks.
I tillegg bruker FIFA helt åpenbart endel "strikkmekanismer" for å skape jevne kamper.
Takk for svar :D
Fikk kreft i øynene av all den understrekingen. Godt noen klarte å lese og besvare det.
Folk som drøyer tid i seasons er faktisk noe av det tristeste som finnes
@unitedkid1902: Om jeg f.eks. har 3-0 og droppet alle repriser, og så har en motstander som skal se reprisen... og kanskje har startet kampen med pause... så drøyer jeg tid som bare det.
Temmelig mange tillater seg selv det meste, for så å klikke når det tas hevn
Jaja, men nå snakker jeg om de som bare drøyer uten at noe har skjedd i kampen. Seasons er ikke så viktig liksom
Forøvrig helt utrolig at EA fortsatt ikke gir seier når motstander dc'er lang ute i andreomgang på uavgjort. Jævlig irriterende å waste nesten en hel kamp på ingenting.
Uavgjort, straffe og rødt kort til mostander. Trykker pause 2 ganger for så å disconnecte. Er det en bug eller får motstander tap men min kamp blir ikke registrert? Skjer alt for ofte.
@Frk: Jeg tilbrakte nylig en uke hos foreldrene mine, med nokså kjipt nett (20/1Mbps) og spilte over tråløst nett med endel meter og vegg mellom ruter og ps4. Mistet forbindelsen hver gang jeg spilte DKT eller WL (testet noen få WL-kamper). Ledet jeg så vant jeg, alt annet var nytt forsøk. Kunne nok greit klar 36+ seiere, men stanset på 3 :)
I ligaen var utslaget mangel på kontroll. Mistet aldri tilkoblingen
(Innlegget ble redigert 11.08.18 13:57)
Høyt krav for Alessandrini. 87 rated lag. Lozano krevde 85 i rating og er veldig lik (Lozano har +1 shooting, +1 passing, +2 dribling og -3 phys).
Enig i det, men skaffet ham likevel.
Ender nok opp med å gjøre han selv. Har litt vel mange offensive spillere fra EPL som er untradeable, så tenkte å ofre en 3-4 av de, så da blir han nesten "gratis". Hvem ville du ofret?
98 Salah
95 Kane
94 Aguero
91 Martial
91 Rashford
90 Defoe
89 Zlatan
88 Crouch
88 Zaha
(Innlegget ble redigert 12.08.18 19:34)
Ville ofret Zlatan og Crouch i hvert fall. Kanskje Defoe som en tredje spiller. Selv ofret jeg det Zlatan-kortet.
(Innlegget ble redigert 12.08.18 21:41)
Du må spille mot den stakkarslige gutten nå da
;) :P
Siden det er slutten av FIFA brukte jeg opp 200k coins på pakker. Beste jeg fikk var Aduriz NIF. Woho!
Jeg skjønner ikke hvorfor han absolutt skal snakke med meg. Kunne sikkert bare spilt en kamp.
Adjø, Meite. Testet ham aldri.
Grattis med Isco. Jeg har ingen å selge eller bruke i MM. Eneste NIF gull jeg har er Opara.
(Innlegget ble redigert 14.08.18 21:16)
Vil du spille en FUT kamp mot meg og snakke på PS4 idag?