Jeg har Son, Lovren og Alexander-Arnold. Det får bli opp til Deulofeu og Bennett å levere varene fra benk. Gidder ikke å dra på meg minuspoeng for forsvarsspillere.
Du må være logget inn for å bruke denne funksjonen.
Logg inn Ny bruker? Registrer deg her.Ny bruker? Registrer deg her!
Jeg har Son, Lovren og Alexander-Arnold. Det får bli opp til Deulofeu og Bennett å levere varene fra benk. Gidder ikke å dra på meg minuspoeng for forsvarsspillere.
Planen var å ta inn Sane for Son og Taa inn for Trippier. Ikke ideelt å ta ut T når Spurs har så bra program, men trenger midlene for å finansiere Sane. Samtidig kanskje jeg skal finne noen andre enn Sane.
Hvem erstatter man Kane med? Abu eller Agurko?
Siste er vel 14 dager på TAA, den overlever jeg.
Mendy tilbake snart, spørs om Sane må ut etterhvert.
Minimum 14 dager på TAA ifølge Skysports. Er jo dumt å bruke et bytte på å ta ham ut for så eventuelt snart å ta ham inn igjen. Tror jeg går for å spille Bennett kommende runde og bonusmagneten aka AWB de to neste(Southampton(b), Fulham(H)).
Snakk om Hernandez til Valencia. For de som har han.
TAA ute en måned ja... Mangler selvfølgelig 0.1 på Robertson. VVD inn?
VVD/Aguero vs Robbo/Jimenez pluss masse cash ITB?
er vel flere ting som ikke er så positivt her. Matip er tilbake, Gomez er tilbake og Lovren er også tilbake når TAA er tilbake, så da kan det godt hende de starter med Lovren eller Matip i midten og Gomez på høyre - som de gjorde en del før Gomez ble skadet.
Tanken her er at hvis man fremhever egne prestasjoner så sliter man med mindreverdighetskomplekser?
Tok TAA inn for Alonso i går, da de lå an til å endre pris, og jeg måtte gjøre det for å ha råd til Salah for Son. Nå blir jeg sittende med Kane og Trent på benken denne runda, og Puncheon inne. I tillegg har man altså Wilson på laget. Fuck det her spillet.
Det verste med TAA skaden er at jeg valgte ham over VVD kun fordi han var billigere og jeg dermed ville ha råd til å gjøre Auba til Kane. Helbom på alle fronter med andre ord.
Kane tilbake tidligst i mars i følge Spurs på twitter.
"Following preliminary assessments, we can confirm that Harry Kane has damaged ligaments in his left ankle, sustained during Sunday's match against Manchester United.
The striker will continue to be monitored by our medical staff as he commences rehabilitation and is expected to return to training in early March."
Siden eg akkurat har råd til Jimenez og Salah om Martial slår følge med Kane ut døra, så orker eg ikke overtenke det. Wolves sitt program er lekkert, Salah går rett inn som Cap, og eg sitter fortsatt med Rashford og Pogba for de to neste ManU-kampene. Done deal.
Surt å svi av WC nå, men det må man vel med med alle disse skaden + Son ut. Kan ikke ta en minus -8 vel.
Pluss at Wan Bisakka borte mot Pool blir en ganske laber poengfangst.
Topp 3 offensive spillere fra City?
Jeg hadde trodd Agüero og KdB skulle inn og bli bankers ganske umiddelbart, men det lar jo vente på seg.
Kan vel greit gjøre det? Mange som ryker på -4 denne runden med Son, Kane, TAA ute, i tillegg til en del som ryker på ekstra minus for tidlige bytter.
Hvem tar man inn for Kane da? Aguero, Jesus, Auba, Firmino? Om man allerede har Rashford selvsagt.
Tror jeg kjører Auba. Bingo mellom Jesus/Aguero akkurat nå
Min tanke også. Chelsea og City ikke helt optimalt på de neste tre, men mange fine kamper etter det.
Fuck it. Inn med Aguero for Kane.
Lite snakk om Llorente. Er det hodeløst å vurdere han inn for Kane? Har to FT og det frigjør midler til å gjøre Richarlison til Salah.
Ja. Fyren er definisjonen på en flopp.
Ederson
Bennett, Digne, Alonso, Robertson
Salah ©, Pogba, Felipe, Hazard
Aguero, Rashford
Hamer, Wan-Bissaka, Kamara, Højbjerg
Kan sitte rolig i båten denne runda og spare byttet (og WCet) mitt jeg :-)
Link til laget ditt Jack?