Jeg ønsker velkommen til tråden til laget til Excel-arket mitt!
Jeg har i sommer jobbet med å lage en predictor som prøver å regne seg frem til hva stillingen i samtlige kamper blir, og hvem som kommer til å score/assistere hvilke mål. Den kan minne endel om Fantasy Football Scout og Fantasy Football Fix sine verktøy.
Enn så lenge så baserer Excel-arket mitt seg på de oppstillingene som er skrevet på Team News på FFS sine sider, men etter hvert som jeg får mer tid så skal jeg jobbe litt med dette.
Dette laget vil utelukkende ta valg ut ifra hva excel-arket mitt tilsier at gir mest mulig poeng. Hvis Excel-arket påstår at dette er å ta en dobbelt-hit for å få inn Callum Robinson og Iwobi, so-be-it.
Jeg kommer til å (forsøke å huske å) poste laget til JollaBot foran hver runde, etter at deadlinen har gått ut. Forhåpentligvis blir det spennende å følge dens ferd igjennom sesongen, og kanskje klarer JollaBot å havne høyt på tabellen(?!)
Som en liten disclaimer så må jeg innrømme at jeg ikke føler meg ferdig med Predictoren min, og jeg trenger nok 8-10 timer ekstra med jobbing før jeg er fornøyd.