Gullik som tar over. Alt han tar i blir jo katastrofe, så dette lover under middels godt for Stjernen-supporters. Heldigvis berører det ikke så mange siden de fleste allerede er skremt bort.
Du må være logget inn for å bruke denne funksjonen.
Logg inn Ny bruker? Registrer deg her.Ny bruker? Registrer deg her!
Gullik som tar over. Alt han tar i blir jo katastrofe, så dette lover under middels godt for Stjernen-supporters. Heldigvis berører det ikke så mange siden de fleste allerede er skremt bort.
Jeg vet ikke. Hvis Gullik bare viderefører elendigheten kan det kanskje bli lettere å få ham vekk etter sesongen.
Så litt på kampen og det var vel gratis inngang for folk? Ikke i nærheten av fullt. Det er bare trist.
Registrert med 1998 tilskuere. Det synes jeg ikke er så gærnt, tatt i betraktningen at de traff usedvanlig dårlig med å gi gratis inngang til en kamp som kolliderte med VM-finalen i håndball.
Kristwic7 er i utgangspunktet BRYNE fan i Fotball. Og VIF fan i hockey. Så jeg skjønner ikke hvorfor du bruker tid på Viking og Oilers
Finalen må nok ta mye av skylden. Jeg så mange i hallen med nesa i telefonen.
Det tallet var nok fri fantasi for å få flest mulig kroner ut av sponsorene. Av bildene fra kampen var det langt fler enn 100 ledige seter der. Ble oppgitt før kampen at 2100 var kapasiteten.
Jeg er spent på om laget har ære og selvrespekt nok til å holde seg under tosifret i kveld. Prøve i hvertfall.
(Innlegget ble redigert 29.01.19 18:10)
Sjekk Vålerengas redusering til 1-2. "Stille som saltstøtter" har fått en ny standard. Fem mann står urørlige på likt. Ser faktisk koordinert ut.
Sander Berg bruker opp redninger for resten av grunnspillet i kveld. Har stått en kjempekamp. Hittil.
Foppa med årets assist på Frisks mål. Utenom det så styrer og skaper vi det aller meste, men er inne i en periode der effektiviteten er grusom. Skudd: 6-18 i Askerhallen og 1-0 etter første.
Idag er vi sjanseløse, det er bare en slik dag. Oilers spiller, skaper, og styrer alt. Frisk gjør mål på alt som vi serverer dem. Oilers med 1 første ass. og 1 andre ass. på Frisks mål. Dette blir stygt. Skudd: 9-24. 3-1 i Asker.
(Innlegget ble redigert 29.01.19 20:09)
"Ikke veldig godt keeperspill av Stjernens nummer 34"
Der var verden i balanse igjen.
Det klart pinligste til nå. Florerer med personlige feil, og til slutt gir man opp. Da røk dene ene av 2 mulige pokaler. 6-1 i Asker. Skudd: 27-37.
Det er så pinlig svakt at en knapt finner ord. Bjørkstrands jobb bør snart vurderes om han ikke klarer og motivere spillerne.
Må du gi deg Kristwic...
(Innlegget ble redigert 22.04.20 16:48)
Bengan forteller om sin opplevelse i Stjernen. Når et av problemene han trekker frem var at spillerne jobbet ved siden av hockeyen, da må man virkelig stille noen spørsmål både ved hva Stjernen har forespeilet han før han signerte og ikke minst om den godeste Gustafsson selv har vært litt i overkant naiv.
Artikkelen bidrar i alle fall ikke til å bedre inntrykket av Stjernen (eller Bengan for den saks skyld).
Bjørkstrand spiller et farlig spill nå når han klikker på treninger.
Og det er tydelig at han sliter fælt med å motivere spillerne.
Fått ut det man kunne forvente med laget? Det vil jeg ikke si han har, selv om man også har hatt gode perioder.
VIF har fått ut mer enn det man kunne forvente.
Vigier og Morley kom til Oilers med et solid rykte fra Lillehammer, i Oilers har de slitt.
Burlon, Lane og Lucia har ikke vært gode nok jevnt over.
Lagace er foreløpig den eneste som har levert som forventet.
Kristins Hall endrer navn til Eidsiva Arena for 1,2 mill. pr. år over 5 år. Artig for Lillehammer!
Edit: Og Lorentzen tilbake for Oilers! Lane, Morley og Burlon fortsatt ute.
(Innlegget ble redigert 31.01.19 17:40)
9-0 i skudd fordel Sparta etter noen minutter. Jeg vet ikke hvor mange, fordi tidenes satsing har ikke klokke. Det holder med bilde.
Krise i forsvar og offensivt. Pissa på i Sarpsborg.
Jeg skjønner ikke at Oilers møter opp til disse kampene. De er jo tapt lenge før dropp. Vi har masse penger, så ta heller bøtene for å ikke møte opp. Utspilt, pisset på, latterliggjort.
0 skudd på mål og kanskje 15 sekunder i Spartas sone etter 11 minutter. Vi ser ikke engang ut som juniorer.
Halvveis ut i første periode har vi følgende resultater i kveld:
Ringerike - Vålerenga - 1-0
Sparta - Stavanger - 2-0
Storhamar - Manglerud/Star - 1-3
Stjernen - Frisk/Asker - 0-0
Noen bomber her altså.
Jepp. Det var alt lagace gjorde.
Hva annet gjorde han? Roest startet det hele og ga seg ikke før Lagacé dro ham bort. At det er 2+2 på begge, det er over min fatteevne. Men så er jeg jo fra Stavanger.
Vi er griseheldige som bare ligger under med 1-2. Vi har 0 skudd på mål i 5vs5, og skaper ingenting bortsett fra i overtall. Vi hadde 1-2 mot Frisk også, dette bærer akkurat samme veien.
De 4 siste periodene er kanskje de dårligste 80 sammenhengende minuttene vi har gjort. Grisepinlig.
Hvorfor er ikke det straffe? Oilers takker og bukker selvsagt, vi er helt ubrukelige på straffer, men Lucia blir tatt alene med Lillegrend.
Og hvorfor kan ingen uttale navnet til Lagacé?
Dette blir borteseier. Og denne gang trenger ikke oilers dommerhjelp som sist gang. 2-5, siste i tom kasse.