Og denne er inne, 2 minutter spilt. Tja
Du må være logget inn for å bruke denne funksjonen.
Logg inn Ny bruker? Registrer deg her.Ny bruker? Registrer deg her!
Og denne er inne, 2 minutter spilt. Tja
Herlig åpning av Wolves, kunne fort vært 0-2
Rangers kampen er dog actionfylt. Både Motherwell og Rangers er redusert til 10 mann, 28 minutter ut i første omgang.
Prøver meg på o1,5 ht i Bremen og RB Leipzig i en dobbel til 5.38.
Lyon - Lille o 2.5 til 1.67 skal være bankers
Hvordan du får o2,5 @ 1,67 til å være bankers kan jeg ikke skjønne..
Under du mener?
(Innlegget ble redigert 28.01.17 14:35)
300 kr på Klæbo seier i Sprint til 2.65 satte jeg nå.
Skuffer fremdeles.
(Innlegget ble redigert 28.01.17 14:56)
Du må gjerne begrunne. De siste 4 kampene siden 2015 mellom laga i Ligue 1 har endt med 1-0,0-1, 0-0 og 2-1. Og vi vet alle hvor mye ligue 1 suger med overspill
Bomma helt i damefinalen, men Kontineen/ peers og over23.5 gikk inn easy. De vil si 62 units til 60 units. Altså 2 units i pluss. Glad for at det ikke ble mindre.
Siste dag imorra og jeg er sikra minst 7k i profitt på AO mtp det jeg skal "satse" på finalen imorra går til h'***lvete. 41/73 spill inn så langt. Kunne vært bedre, mye bedre Hvis noen av de dårlige nettene kunne gått litt bedre. Forventer et større bankroll, bookier og erfaring til Roland Garros. Gleder meg allerede. Kan finansiere sommeren utifra det. Ganske sikker på at man ikke går i minus hvis man har alt under kontroll hele tiden og følger systemet.
(Innlegget ble redigert 28.01.17 15:05)
Rimelig sikker på at du opererer med gale stakes på overspillet i damefinalen, FYI (på bettin.gs altså).
(Innlegget ble redigert 28.01.17 15:09)
Har satset en tusenlapp på Nadal seier til 1.80 , håper virkelig han innfrir aå jeg får tilbake det jeg tapte på Williams.
6 av de 9 siste hjemmekampene til Lyon har gått over , i ligaen snitter de 2 mål pr kamp.
Lille er riktignok gode til å forsvare seg, spiller den i en kombi med noe annet mongo.
haha! takk skal du ha.
Har ikke gått inn på unibet idag. Ser nå at det ble 7 units i minus.980 kr i minus. Sånn går det når man setter spill midt på natta og er helt død egentlig. Men jeg hadde satt de spilla tidligere på den dagen.
Men det som er bra dette er at, det ikke egentlig spiller stor rolle at et av spille går ut. For jeg har "råd" til å tape det. For ikke dårlig dag av det om jeg tar ut 13k isteden for 13980kr..Hvis du skjønner..
Ja, nei, for all del. Eg husket bare at eg la merke til i natt at det var 1.85 på både odds og stake, og skjønte at det nok skulle være endel høyere, så nevner det mest for din del for rett regnskap.
Vil også sette på Nadal..Men føler det nesten er det samme som å spille mot/med United. For vente å se
Har ikke spilt på United i en HBU eller over/under-spill på mange måneder. Det ødelegger kampen for meg hvis eventuelt tap.
Går mest i kjedelige favorittspill på FA cupen for min del, i hovedsak Burnley, Brighton og Blackburn.
Kommer flere bomber i FA cupen , er tiden for det.
Hoffenheim!!!
Pornokontring! Herlig ball av Demirbay. Amini er det vel som putter.
(Innlegget ble redigert 28.01.17 15:50)
Leipzig som styrer sjappa. Ikke uforventet det. Hoffenheim satser på kontringer.
1-1. Hoffenheim mener det var offside. Det var det ikke!
(Innlegget ble redigert 28.01.17 16:09)
Svartbrent - Svartbassenget 1-0
Måtte være Timo Werner
Ja. Kvikk jævel!
Hoffenheim har godt av en pause nå.
Ikke truet. Alaba med frispark i krysset på overtid
Kommer vel ett par til i 2.omgang i Leipzig vel? Livlig kamp
Ikke noe vits å stresse, det finnes alltids overtid. Slik som RBK på kypros i fjor sommer som lett sikret O2,5. Ah, good times.
Checker Pedro-scoring @2.74
...og Svartbrent opp i 2-0
(Innlegget ble redigert 28.01.17 16:23)
O3.5 i Leipzig kjøpt og betalt.