Våre regler
Hvis du leser innlegg på VGD du mener er i strid med våre regler (les reglene her) kan du trykke på dette symbolet over det aktuelle innlegget. VG Nett vil vurdere om innlegget skal fjernes.

vgd skøytekonkurranse Heerenveen

NYTT TEMA
tucan
tucanInnlegg: 20073
01.12.11 18:41

Da var det klart for årets 3. verdenscuphelg, og den siste før EM..

Beklager at denne kommer sent.

skøyteforbundets vm -meny er her

distansene er 500m, 1000m, 15000m og 5000/10000m.. +lagtempo.. lagsprint er kun demonstrasjonsøvelse, så den er ikke med i denne konkurransen i år..

mer info angående helgen kan finnes på Krylatskoye sin Heerenveen tråd..

 

tucan
tucanInnlegg: 20073
pitbull007
pitbull007Innlegg: 20928
01.12.11 19:17

500 m:

J Smeekens
TB Mo
T Fredricks
Y Oikawa
KS Lee
S Groothuis

J Mulder


J Yu
J Wolf
SH Lee
T Oenema
M Tsuji
N Kodaira

M Boer

5000 m:

M Sablikova
S Beckert
C Pechestein
C Klassen
J Rookard
E Ishino

L de Vries

1500 m:

S Groothuis
W Olde Huevel
K Nuis
D Morrison
S Davis
I Skobrev

H Bøkko

pit - anbefaler ingen å følge disse tipsene :-P

malvolio
malvolioInnlegg: 25877
01.12.11 19:19

Det er vel bare å trå til. Hele helga under ett...

500 m kvinner
J Yu
S-H Lee
J Wolf
T Oenema
M Tsuji
A Gerritsen

R M Boer

500 m menn
T-B Mo
J Kato
J Smeekens
K-S Lee
Y Oikawa
P Koskela

R T Fredricks

5000 m kvinner
M Sablikova
C Pechstein
S Beckert
E Ishino
L de Vries
S Ishizawa

R M Hozumi

1500 m menn
S Groothuis
S Davis
D Morrison
K Nuis
H Bøkko
W Olde Heuvel

R I Skobrev

1500 m kvinner
C Nesbitt
I Wüst
M Leenstra
M Sablikova
C Pechstein
D Valkenburg

R C Klassen

10000 m menn
S Kramer
B de Jong
J Bergsma
M Geisreiter
B de Vries
I Skobrev

R A Contin

1000 m kvinner
C Nesbitt
M Leenstra
M Boer
T Oenema
I Wüst
L van Riessen

R J Sjikhova

1000 m menn
S Groothuis
K Nuis
S Davis
D Morrison
T-B Mo
S de Vries

R S Schwarz

Lagtempo kvinner
Nederland
Canada
Russland
Korea
Tyskland
Japan

R Polen

Lagtempo menn
Nederland
USA
Norge
Russland
Korea
Tyskland

R Japan

(Innlegget ble redigert 01.12.11 19:19)

CrazyHorse
CrazyHorseInnlegg: 10420
01.12.11 19:37

500 m,menn

TB Mo
J Kato
J Smeekens
T Fredricks
KS Lee
KH Lee

Y Oikawa

500 m, kvinner

J Yu
SH Lee
J Wolf
M Boer
T Oenema
N Kodaira

N Tsuji

1500 m, menn

S Groothuis
K Nuis
D Morrison
S Davis
H Bøkko
W Olde Heuvel

I Skobrev

5000 m, kvinner

M Sablikova
C Pechstein
S Beckert
J Ensing
L de Vries
M Hozumi

Y Dmitrieva 


 

tucan
tucanInnlegg: 20073
01.12.11 19:43
pitbull007: pit - anbefaler ingen å følge disse tipsene :-P

er vel like bra som noen annen. Uansett.. Tommel for første innlevering ;-)

bhros
bhrosInnlegg: 11264
01.12.11 21:40

Fredag. 500 m menn

TB Mo
J Smeekens
J Kato
Y Oikawa
T Fredricks
P Koskela

KS Lee

1500 m menn

S Davis
H Bøkko
S Groothuis
D Morrison
W olde Heuwel
I Skobrev

M Tuitert

Sjaksjakbajev
SjaksjakbajevInnlegg: 1023
01.12.11 22:51

500 m:

J Smeekens
Mo T-B
Lee K-S
Y Oikawa
J Kato
T Fredricks

Lee Kyu-H

500 k:

Yu J
J Wolf
Lee S-H
N Kodaira
T Oenema
M Boer

M Tsuji

1500 m:

S Groothuis
S Davis
I Skobrev
W Olde Heuvel
H Bøkko
D Morrison

K Nuis

5000 k:

M Sáblíková
C Pechstein
S Beckert
J Dmitrieva
O Graf
M Hozumi

C Klassen

tucan
tucanInnlegg: 20073
01.12.11 23:16

500m menn

T-B Mo
T.Fredericks
j.smeekens
S.Grothuis
KS.Lee
J.Kato

P.Koskela

500m kvinner

J.Wolf
S.H-Lee
T.Oenema
M.Tsuij
N.Kodaira
M Boer

A.Gerritsen

5000m kvinner

M.Sablikova
C.Pechstein
L.De Vries
M.Hozumi
S.Beckert
C.Klassen

J.Ensing

1500m menn

S.Davis
D.Morrison
K.Nuis
S.Grothuis
W.Olde Heuvel
M.Tuitert

H.Bøkko


 

kenrojo
kenrojoInnlegg: 9975
01.12.11 23:28

500m

J Smeekens
TB Mo
KS Lee
Y Oikawa
KyH Lee
J Kato

T Fredricks


J Yu
SH Lee
J Wolf
M Boer
M Tsuji
N Kodaira

T Oenema


5000m

M Sablikova
C Pechstein
S Beckert
M Hozumi
C Klassen
O Graf

E Ishino


1500m

S Groothuis
S Davis
K Nuis
D Morrison
H Bøkko
I Skobrev

M Tuitert

Freitas
FreitasInnlegg: 17449
02.12.11 11:54

500 menn:

J Smeekens
J Kato
TB Mo
S Groothuis
P Koskela
R Mulder

T Fredricks

500 kvinner:

J Yu
J Wolf
SH Lee
M Boer
T Oenema
A Gerritsen

N Kodaira

5000:

M Sablikova
C Pechstein
L de Vries
C Klassen
S Beckert
J Ensing

Y Dmitrieva

1500:

S Davis
W Olde Heuvel
H Bøkko
D Morrison
S Groothuis
M Tuitert

K Nuis

Corrales
CorralesInnlegg: 4563
02.12.11 12:13

Står det ikke frister? Greit å ha for de som ønsker det.


500m kvinner:
SH Lee
J Wolf
J Yu
T Oenema
B Wang
M Tsjui

M Boer

5000damer:
M Sablikova
C Pechstein
L De Vries
S Beckert
C Klassen
M Hozumi

O Graf

500m menn:
T Fredricks
TB Mo
J Smeekens
KS Lee
J Kato
Y Oikawa

P Koskela

1500m menn:
S Groothuis
H Bøkko
D Morrison
K Nuis
S Davis
I Skobrev

W Olde Heuvel

tucan
tucanInnlegg: 20073
02.12.11 13:44
Corrales: Står det ikke frister? Greit å ha for de som ønsker det.

ble litt travelt når jeg skulle opprette tråden.. Var litt travel på jobb.. I utgangspunktet starter de 1600... Men er som vanlig deltagerne som er ansvarlig for å levere lag inn til rett tid.

Gregor28
Gregor28Innlegg: 2831
02.12.11 16:29

5000m kvinner:

M Sablikova
C Pechstein
C Klassen
L Vries
D Valkenburg
S Beckert

M Hozumi

1500m menn:

S Groothuis
S Davis
H Bøkko
D Morrison
K Nuis
W Heuvel

I Skobrev

tucan
tucanInnlegg: 20073
02.12.11 21:19

i morgen begynner distansene klokken.15.15

500m kvinner

Jing Yu
Sang Hwa Lee
Jenny Wolf
Beixing Wang
Nao Kodaira
Peiyu Jin

Maki Tsuij

500m menn

J.Smeekens
KS Lee
TB Mo
K.Nagashima
Y.Oikawa
J.Kato

P.Koskela

1500m kvinner

C.Nesbitt
I.Wust
M.Leenstra
C.Pechstein
M.Sablikova
C.Klassen

D.Valkenburg

10 000m menn

J.Bergsma
B.De Jong
I.Skobrev
A.Contin
M.Geisreiter
S.Kramer

H.Bøkko

 

Corrales
CorralesInnlegg: 4563
02.12.11 21:42

500m kvinner:
J Yu
SW Le
J Wolf
M Tsjui
B Wang
P Jin

M Boer

1500m:
C Nesbitt
I Wüst
M Sablikova
C Klassen
M Leenstra
C Pechstein

I Njåtun

500m menn:
TB Mo
T Fredricks
J Smeekens
J Kato
Y Oikawa
KS Lee

K Nagashima

10000m:
S Kramer
J Bergsma
B De Jong
I Skobrev
H Bøkko
B De Vries

A Contin

Sjefssløggern
SjefssløggernInnlegg: 2411
02.12.11 22:04

500 m kvinner

J Wolf
SW Lee
Y Yu
B Wang
M Tsuji
H Zhang

P Jin

1500

C Nesbitt
C Pechstein
I Wüst
M Leenstra
C Klassen
D Valkenburg

N Kodaira

500

J Kato
TB Mo
T Fredricks
Y Oikawa
KS Lee
R Mulder

K Nagashima

10.000

S Kramer
B de Jong
J Bergsma
H Bøkko
D de Vries
A Contin

I Skobrev



bhros
bhrosInnlegg: 11264
02.12.11 23:05

Lørdag, 500 m menn

TB Mo
T Fredricks
J Kato
Y Oikawa
K Nagashima
KS Lee

P Koskela

10 000 m

S Kramer
B de Jong
J Bergsma
H Bøkko
I Skobrev
A Contin

D de Vries

kenrojo
kenrojoInnlegg: 9975
03.12.11 00:48

500m lørdag

J Yu
SH Lee
J Wolf
B Wang
T Oenema
M Tsuji

H Zhang


TB Mo
J Kato
T Fredricks
P Koskela
J Smeekens
KS Lee

Y Oikawa

Sjaksjakbajev
SjaksjakbajevInnlegg: 1023
03.12.11 01:00

Løpene i morgen starter 13:15, ikke 15:15.

500 k:

Yu J
J Wolf
Lee S-H
Wang B
T Oenema
M Tsuji

M Boer

500 m:

Mo T-B
T Fredricks
J Smeekens
K Nagashima
Y Oikawa
J Kato

Lee K-S

1500 k:

C Nesbitt
I Wüst
D Valkenburg
M Leenstra
C Pechstein
M Sáblíková

I Njåtun

10000 m:

S Kramer
B de Jong
J Bergsma
A Contin
H Bøkko
I Skobrev

B de Vries

tucan
tucanInnlegg: 20073
03.12.11 01:06
Sjaksjakbajev: Løpene i morgen starter 13:15, ikke 15:15.

oki.- takker for info.. sto 15.15 på skøyteforbundets sider..

kenrojo
kenrojoInnlegg: 9975
03.12.11 01:11

1500m

C Nesbitt
I Wust
C Pechstein
M Leenstra
D Valkenburg
C Klassen

M Sablikova


10K

S Kramer
B de Jong
J Bergsma
H Bøkko
I Skobrev
D de Vries

M Geisreiter

janesaj
janesajInnlegg: 36428
03.12.11 06:25

500 m, kvinner

J Yu
SH Lee
J Wolf
B Wang
M Tsuji
N Kodaira

T Oenema

500 m, menn

T Fredricks
J Kato
TB Mo
Y Oikawa
P Koskela
S Groothuis

KS Lee

1500 m, kvinner

I Wüst
C Nesbitt
M Sablikova
C Pechstein
M Leenstra
I Njåtun

D Valkenburg

10000 m, menn

S Kramer
J Bergsma
B De Jong
I Skobrev
H Bøkko
A Contin

Ø Grødum

pitbull007
pitbull007Innlegg: 20928
03.12.11 06:54

500:

J Yu
SH Lee
J Wolf
N Kodaira
M Tsuji
B Wang

T Oenema

T Fredricks
TB Mo
J Kato
Y Oikawa
KS Lee
J Smeekens

P Koskela

1500:

I Wust
C Nesbitt
C Pechstein
M Sablikova
M Leenstra
D Valkenburg

C Klassen

10000:

S Kramer
J Bergsma
B de Jong
I Skobrev
A Contin
H Bøkko

D de Vries

CrazyHorse
CrazyHorseInnlegg: 10420
03.12.11 09:10

500 m, kvinner

I Yu
SH Lee
J Wolf
J Kodaira
B Wang
T Oenema

M Tsuji

500 m, menn

J Kato
TB Mo
T Fredricks
Y Oikawa
KS Lee
K Nagashima

J Smeekens

1500 m, kvinner

C Nesbitt
I Wüst
M Leenstra
C Pechstein
M Sablikova
C Klassen

D Valkenburg

10000 m, menn

B de Jong
S Kramer
J Bergsma
H Bøkko
I Skobrev
D de Vries

B de Vries 

 


 

 

Freitas
FreitasInnlegg: 17449
03.12.11 09:19

Lørdag

500 kvinner:

J Yu
SH Lee
J Wolf
N Kodaira
T Oenema
B Wang

M Boer

500 menn:

TB Mo
T Fredricks
R Mulder
G Junio
Y Oikawa
J Smeekens

J Kato

1500:

C Nesbitt
C Pechstein
M Sablikova
D Valkenburg
I Wust
C Klassen

I Njåtun

10000:

S Kramer
B de Jong
J Bergsma
H Bøkko
A Contin
I Skobrev

Ø Grødum

kenrojo
kenrojoInnlegg: 9975
03.12.11 11:15

Noen som har tidspunkt for søndagens løp?

malvolio
malvolioInnlegg: 25877
03.12.11 11:21

Nytt 500-metertips for i dag:

500 m kvinner
J Yu
S-H Lee
B Wang
J Wolf
Peiyu Jin
M Tsuji

R T Oenema

500 m menn
T-B Mo
J Kato
J Smeekens
T Fredricks
K-S Lee
Y Oikawa

R K Nagashima

tucan
tucanInnlegg: 20073
03.12.11 11:30
kenrojo: Noen som har tidspunkt for søndagens løp?

13 ifølge arrangørens hjemmeside

Gregor28
Gregor28Innlegg: 2831
03.12.11 19:57

1000m kvinner:

C Nesbitt
M Leenstra
M Boer
L Riessen
Y Shikhova
J Yu

I Wüst

Lagtempo kvinner:

Nederland
Canada
Russland
Tyskland
Korea
USA

Japan

1000m menn:

S Groothuis
D Morrison
S Davis
K Nuis
S Schwarz
T Mo

S Vries

Lagtempo menn:

Nederland
USA
Korea
Norge
Tyskland
Frankrike

Russland

Klikk for å gå tilbake til toppen

Siste innlegg