Artist: David Guetta, Lady Gaga
Tja, du treffer på David Guetta. I min omgangskrets er det ikke veldig mange som har Lady Gaga som favorittartist.
Alkohol: Cider
Kanskje jenter, men de aller fleste gutter drikker vel øl. Da jeg var på Kypros med gutta, var det bare en som drakk cider.
Bøker: Nei, jeg leser aldri bøker. Bøker er for gamlinger.
Dette er sant, bare et fåtall jeg kjenner leser bøker. De sier derimot ikke at bøker er for gamlinger.
Blad: Gutt: FHM. Jente: KK + Se & Hør
For å være helt ærlig så kjøper ikke mange jeg kjenner FHM. De kjøper kanskje det hvis de skal ta fly eller lignende. Hva er egentlig galt med FHM? Lett underholdning.
Bil: Hva som helst med dumpventil, og ikke minst, SVÆRE høytalere.
Jeg vet ikke hvor du kommer fra, men det høres ut som du kommer fra bygd ut i Otta.
Fritid: Gutt: Bol. Jente: Rosa blogg.
Boling? Jeg kjenner ingen som boler. Noen bruker derimot hjelpemidler som kreatin. Selv har jeg brukt en del tid på styrketrening. Kanskje du bruker boling som en ord på å holde seg sunn?
Film: Transporter 1,2 og 3 + Transformers 1, 2 og 3 + Saw-filmene! Jason Statham og Megan Foxx er mine yndlingsskuespillere!
Jeg har en person som elsker transformersfilmene. Ingen jeg kjenner liker SAW-filmene. Dette var noe vi så på slutten av barneskolen.
Fotballspiller: Ronaldo
Nei, ingen jeg kjenner har Ronaldo som favorittspiller. Faktisk så vet jeg ikke om noen har såkalte "favorittspillere". De heier på lag, ikke individer. Det hadde hvert fall vært sykt flaut.
Humor: Kristian Valen, fordi han er så nyskapende og orginal.
Du bommer her også. Det er for det meste 13-åringer som liker Kristian Valen. De er vel knapt ungdommer.
TV-serie: Paradise Hotel + Home and Away
Du treffer på Paradise Hotel. Nesten samtlige i min omgangskrets har fulgt med på Paradise Hotel. Hvor du får Home and Away fra har jeg ingen anelse om.
Musikk: Alt som ble laget etter 2011 og som man går lei etter å ha hørt 5-6 ganger.
Treffer her, har veldig mange venner som kun hører fra topp 20.
Klær: Peak, Gant og alt annet som koster mye penger.
Gant og Peak? Du kunne heller nevnt Lyle & Scott, Tiger of Sweden osv. Selv bruker jeg "slike klær".