Men selvom vi gir blaffen så kan vi jo drikke gløgg å høre på fine julesanger, så går det fort over :)
Jada juledrammen skal vi ha med oss. Egentlig ikke så opptatt av hva som står utenpå flaska eller boksen angående høytider :D
Så det blir nok sikkert noen gode Aquevit. Aalborg er fin :)
Så det blir nok sikkert noen gode Aquevit. Aalborg er fin :)
hehe. de pleier å gjøre susen når familiehyggen trenger seg nedover ryggen som en klam kebab.,...hater det!!!
av min lydmelding?
Oppe og vaker så sent? Får du noe orden på villdyret? Nebulaen er nok ikke lett å temme! Men lykke til! Liker henne, jeg også.. På sett og vis.. Men hun vil ikke ha oldinger under 190 cm høy.
Kom sent i gang. Langer over en duggfrisk Ringnes pils! Måtte den smake. Gjerne også et par små glass Jegermeister, hvis det tilfeldigvis kunne passe!
Gjerne også et par små glass Jegermeister, hvis det tilfeldigvis kunne passe!
way ahead of youey
Oppe og vaker så sent? Får du noe orden på villdyret?
Jeg ligger med mobilen under dynen og gjømmer meg.
Godt å høre det bare er en mobil, jeg hadde en beste kamerat som la en pistol under puta si, say no more!
under dynen og gjømmer meg.
Det skal du ha meg til å tro! La Nebula-karten modnes og du har det flotteste og mest fristende eple. Gå for henne men ikke ha det så travelt!
Akk, var man dog 18?
Tanta påpeker til stadighet at du virker umoden. Vel, Nebula om det.. Hun er da søt, da! Om hun er 12 eller 17...